Czarna lista

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
... walka trwa :p (choć mi to nie przeszkadza ale też i nie zależy na tym) A co w ramach takich właśnie pomyłek metalowych myślicie o zespołach jak Nanowar (jeśli ktoś nie wie - grają nawet ładnie i składnie a przy tym wyśmiewają na potęgę Manowara i ogólnie ''tru-metalowość'') czy Massacration ? (Tutaj podobnie tyle, że ogólnie o metalu się chłopaki śmieją) Mój ulubiony tekst z jakiejś ich piosenki to refren idący tak: "Metal is the law/The law is the metal/Metal the law is" :D a wszystko zrobione oczywiście nieźle w formie chórku
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Nie pisać mi tutaj o nu metalu! (mam na myśli wszelkie kłótnie i sprzeczki o metalowość nu metalu)
Całą tą dyskusję przeniosłem do tego tematu: http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...0&start=180

Nastepnym razem master nie będzie miłosierny i da bana za kolejną próbę robienia burdelu w tym subforum.


No ale z tego co zrozumiałem to ten temat jest do wypisywania czarnej listy a skoro nie chcesz żeby tu pisano to zamknij ten temat...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No ale z tego co zrozumiałem to ten temat jest do wypisywania czarnej listy a skoro nie chcesz żeby tu pisano to zamknij ten temat...

LaggeR mogłeś się wykazać nieco profesjonalizmem i nie odpisywać na post z 2008... ;) Nic nie poradzę, że jakiś typek odświeżył go. Nie chciałem tylko, aby prowadzono kłótnie w którymś z kolei temacie na temat czy nu metal to metal. Jak ktoś chce to może się kłócić czy Lordi, Nightwish itd. to metal, byle z sensem. Natomiast do kłótni o to czy nu to metal jest stworzone specjalne chyba 2 tematy.
 
Do góry