Czarna lista

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Tak patrząc na tematy z tego działu, widzę, że i tak zazwyczaj schodzi wszystko na temat co jest a co nie jest metalem itd. Chciałbym by chętni zarzucili tu nazwy zespołów (a może tylko albumy) które ich zdaniem kalają metal, do którego aspirują lub którym kiedyś były... Wiem, że temat drażliwy (przypominam sobie jak jechano po albumie "Risk" Megadeth,który lubię) ale może coś komuś przyjdzie do głowy :D

Dla mnie pół-pomyłką jest Slipknot, o którym też tu było głośno. Owszem,agresywnie itd,ja bym dał czasem metal. Ale ten ich totalnie spedalony image :D No cóż...
Potem oskarżam Marylin Mansona, dla wielu ślepców "tru metal"....nie wiem czemu ale nie znoszę jego i jego niedorobionej muzy ;)
Sława,miłej zabawy
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Marlin Manson
Slipknot
Within Tempetion
Nightwish
Linkin Park
POD
Korn
SOAD (nie twierdze, że jest zły, ale jest nie na miejscu)
Limp Bizkit
Lordi (to gorsze od slipknotu...)
Red Hot Chili Peppers (nie wiem co ludziom odbija żeby o tym tutaj pisać)
Green Day
Evanescence
na toreaz to by było tyle co mi przychodzi do głowy, nie zagłębiałem się już co przynosi hańbę metalowi będać tak jakby metalem, wypisałem tylko skrajności.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Marlin Manson
Slipknot
Within Tempetion
Nightwish
Linkin Park
POD
Korn
SOAD (nie twierdze, że jest zły, ale jest nie na miejscu)
Limp Bizkit
Lordi (to gorsze od slipknotu...)
Red Hot Chili Peppers (nie wiem co ludziom odbija żeby o tym tutaj pisać)
Green Day
Evanescence
na toreaz to by było tyle co mi przychodzi do głowy, nie zagłębiałem się już co przynosi hańbę metalowi będać tak jakby metalem, wypisałem tylko skrajności.

Prawie wszystkie w/w zespoły absolutnie nie kalają metalu, bo ani nim nie były, ani do niego nie aspirują!!!

A miałam nadzieję, że to już dawno ustaliliście w innych tematach. Koledzy jak zwykle gubią się w zeznaniach...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mówiłem, że nie pisze tu zespołów po prostu kalających metal, chodziło mi o zespoły które są w tym dziale wymieniane mimo pewnych dawnych ustaleń.
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
cradle of filth, dimmu borgir, korn, slipknot, godsmack, ill nino, stone sour-zaorać pedalstwo! P: Znam parę osób, które słuchają tych zespołów, nazywając je metalem. No korrva brrr.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Pomyłki w branży.
Album Slayera God Hates Us All - 3 zdatne do słuchania piosenki to za mało. Poza tym, za dużo nu.
Cały metalcore - wszystko takie samo.
Poza tym Aerosmith, Coma, Frontside, Papa Roach. Część kiedyś słuchałem, ale teraz straszliwie mnie to nuży.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
a czemu nikt o tokio hotel nie pisze? :D wg mnie powinni znalzesc sie na tej liscie jako pierwsi...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Co do autora tematu to jak chcesz lizac rowa kolega to wezcie sie gdzies umowcie czy cs.
Dzial rock meta staje sie pomalu powiekszajaca sie zenada, piszecie ciagle o jednym i tym samym a sami masturbujecie sie swoim gustem muzycznym szargajac imie drugiego. Ja bym wam proponowal zalozyc sobie kolko dyskusyjne i tam mozecie do woli pierdzielic jedno i to samo

Moje pomylki:

Nickelback - podaja sie za rock a nim nie sa
Duet Ja-Z & LP - tego sie bede wstydzil i moge to szczerze powiedziec
Marylin Manson - wielka szopka na koncertach i otoczka strasznego chlopca a muzyka o kant tylka rozbic
Murderdolls - mialo byc metalowo wyszlo emo.....
Adema (plyta Planets) - za spokojna jak na zespol ktory chce miec miano numetalowego i oglasza to wszem i wobec
My Chemical Romance - za caloksztalt.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
heehe,nie pasuje Ci widocznie a sam wpisałeś swoje,wyraźna nielogiczność :p Dla mnie mówienie dobrze o tym co uwielbiam jest normalnie i normalne jest też, że cenię to bardziej niż inne. A że mamy wolny kraj itd,można chyba psioczyć, w czym też sam właśnie wziąłeś udział
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Pomyłki w branży.
Album Slayera God Hates Us All - 3 zdatne do słuchania piosenki to za mało. Poza tym, za dużo nu.
Cały metalcore - wszystko takie samo.
Poza tym Aerosmith, Coma, Frontside, Papa Roach. Część kiedyś słuchałem, ale teraz straszliwie mnie to nuży.
aerosmith i Coma to rockowe zespoły, Paparoach no cóż, tu znajdą się metalowcy straszni z ich naszywkami, frontside... z nich to sie śmiał kumpel co nawet nie słucha metalu... jak puściłem mu to kwiat miłości, żebyście widzieli jego twarz, to byście padli :D

a czemu nikt o tokio hotel nie pisze? :D wg mnie powinni znalzesc sie na tej liscie jako pierwsi...
oj... ludzie może chcą tą nazwę wymazać z pamięci... kiedyś nie myślałem że można to z metalem pomylić, ale na studach jest koleś który pomyślał że ja tego słucham...

Co do autora tematu to jak chcesz lizac rowa kolega to wezcie sie gdzies umowcie czy cs.
Dzial rock meta staje sie pomalu powiekszajaca sie zenada, piszecie ciagle o jednym i tym samym a sami masturbujecie sie swoim gustem muzycznym szargajac imie drugiego. Ja bym wam proponowal zalozyc sobie kolko dyskusyjne i tam mozecie do woli pierdzielic jedno i to samo

Moje pomylki:

Nickelback - podaja sie za rock a nim nie sa
Duet Ja-Z & LP - tego sie bede wstydzil i moge to szczerze powiedziec
Marylin Manson - wielka szopka na koncertach i otoczka strasznego chlopca a muzyka o kant tylka rozbic
Murderdolls - mialo byc metalowo wyszlo emo.....
Adema (plyta Planets) - za spokojna jak na zespol ktory chce miec miano numetalowego i oglasza to wszem i wobec
My Chemical Romance - za caloksztalt.
30 dni urlopu za odsyłanie do lizania... temat Cię chyba nie dotyczy, bo z tego co wiem Ty metalu nie słuchasz. Przynajmniej nie takiego, którego metale za metal uznają.
Murderdolls? to to miało być metalem? ja myślałem że to punk...
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
heehe,nie pasuje Ci widocznie a sam wpisałeś swoje,wyraźna nielogiczność :p Dla mnie mówienie dobrze o tym co uwielbiam jest normalnie i normalne jest też, że cenię to bardziej niż inne. A że mamy wolny kraj itd,można chyba psioczyć, póki mogę,mówię co myślę i wisi mi Twa ocena. A w tym procederze sam też właśnie wziąłeś udział. Ogólnie,suck my balls :p
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zresztą jeśli to jest czarna lista 'METALU', to na chuja dawać takie zespoły jak Godsmack, Nickelback czy Red Hot...? To ma się tyle do metalu, ile Ich Troje do poezji śpiewanej, więc nie może być na jego czarnej liście :)

Żeby nie było offa - Manowar. Bezapelacyjni królowie kiczu.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
A ja wam powiem, że te wszystkie pseudo-metalowe, kiczowate zespoły, które już nieraz krytykowałem, nie są warte tego, żebym znowu pisał tutaj ich nazwy, a tym bardziej z dużej litery.
Szkoda w ogóle klawiatury na pisanie o nich. Nie lepiej pisać o dobrych, prawdziwych metalowych zespołach ? Czyż nie są one tego dużo bardziej warte ?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zresztą jeśli to jest czarna lista 'METALU', to na chuja dawać takie zespoły jak Godsmack, Nickelback czy Red Hot...? To ma się tyle do metalu, ile Ich Troje do poezji śpiewanej, więc nie może być na jego czarnej liście :)

Żeby nie było offa - Manowar. Bezapelacyjni królowie kiczu.
Ty wies,z ja wiem, Ten poniżej wie. ale te popierniczone smarki które chcą być cool nie wiedzą. ale mówią suuuper metal, mhroczny itp itd. dlatego wymieniamy te nazwy.
co do Manowara, nie widze w nich kiczu. Jeśli chodzi o ogólny wizerunek zepsołu, to ni jest żaden rzucający się w oczy, wyglądają na tradycyjnych heavy :D co do muzyki to nie jest zła. teksty? że o metalu? i co z tego? nie raz ludzie śpiewają o pieprzeniu się i jakoś za to nie są krytykowani. a że czasem ich twórczość można by oskarżyć o otarcie się o fantastykę? dobra, to może zrobić czarną listę rockową a w niej na szczycie Dio...?

A ja wam powiem, że te wszystkie pseudo-metalowe, kiczowate zespoły, które już nieraz krytykowałem, nie są warte tego, żebym znowu pisał tutaj ich nazwy, a tym bardziej z dużej litery.
Szkoda w ogóle klawiatury na pisanie o nich. Nie lepiej pisać o dobrych, prawdziwych metalowych zespołach ? Czyż nie są one tego dużo bardziej warte ?
hmmm... jak kojarze coś było podobnego, tyle że był to temat 'czego ja nie lubie', nie ogólne ustalanie. tam właśnie pół tematu to tokio hotel było... a co do dobrych metalowych zespołów, to można by zrobić jakąś ich listę, w wolnym czasie człowiek by popatrzył na nowe nazwy, poszukał czegoś, zbiór dobrych nazw w jednym miejscu... ... ;] Jesteś za to odpowiedzialny, wkońcu się znasz na tym :D
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Co do Manowara to powiem Ci, że nie mam nic do nich jeśli chodzi o poziom muzyczny, bo grają nieźle.
Ale cała otoczka jaką wokół siebie wytworzyli jest dla mnie nie do przełknięcia i wywołuje śmiech, a chyba nie o to w zamyśle chodziło członkom kapeli.

http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/d/d7/Manowar.jpg - o tym mówię ;)

Tak poza tematem - lubię Nickelback, czy to znaczy, że jestem upośledzonym smarkiem? :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Marlin Manson
Slipknot
Within Tempetion
Nightwish
Linkin Park
POD
Korn
SOAD (nie twierdze, że jest zły, ale jest nie na miejscu)
Limp Bizkit
Lordi (to gorsze od slipknotu...)
Red Hot Chili Peppers (nie wiem co ludziom odbija żeby o tym tutaj pisać)
Green Day
Evanescence
na toreaz to by było tyle co mi przychodzi do głowy, nie zagłębiałem się już co przynosi hańbę metalowi będać tak jakby metalem, wypisałem tylko skrajności.

SOAD i Red Hot Chili Peppers to rock (w przypadku SOAD to rock na pograniczu metalu). wiec pasują do tego działu <_<

A tak w ogóle to powinniśmy dopominać się o zrobienie tutaj subforów 1 z Metalem drugi z Rockiem :)


Co do Manowar to grają dobrą muzykę, nie wiem jak jest z publiką itd. bo dopiero ostatnio zacząłem słuchać tego zespołu...

Co do tematu: zespoły grające metalcore i nu metal oraz tzw. poprock
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Co do Manowara to powiem Ci, że nie mam nic do nich jeśli chodzi o poziom muzyczny, bo grają nieźle.
Ale cała otoczka jaką wokół siebie wytworzyli jest dla mnie nie do przełknięcia i wywołuje śmiech, a chyba nie o to w zamyśle chodziło członkom kapeli.

http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/d/d7/Manowar.jpg - o tym mówię ;)

Tak poza tematem - lubię Nickelback, czy to znaczy, że jestem upośledzonym smarkiem? :D
co w nich takiego dziwacznego poza tym że na ulicę w tym się nie wyjdzie?

SOAD i Red Hot Chili Peppers to rock (w przypadku SOAD to rock na pograniczu metalu). wiec pasują do tego działu <_<

A tak w ogóle to powinniśmy dopominać się o zrobienie tutaj subforów 1 z Metalem drugi z Rockiem :)


Co do Manowar to grają dobrą muzykę, nie wiem jak jest z publiką itd. bo dopiero ostatnio zacząłem słuchać tego zespołu...

Co do tematu: zespoły grające metalcore i nu metal oraz tzw. poprock
red hot jak dla mnie to jeden wielki kicz, właśnie poprock. a soad o metal się nie ociera, co najwyżej o rock się może otrzeć, ale czysto rockiem to nie jest. tylko częściowo.
 
Do góry