Czapka , Szalik ,rękawiczki

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Nie chodzę ani w czapkach ,ani w rękawiczkach tym bardziej w szalikach - nie znoszę tych rzeczy :/ .
W zimie noszę tylko ciepłe swetry (nie golfy bo ich też nie lubię)no i zimowe ciepłe kurtki lub płaszcze.Obowiązkowo musi być kaptur :)
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ja nigdy nie lubilam nosic czapek az w do tamtej zimy
kupilam bo obiecalam ze bede nosic no i zaczelam nosic i powiem wam ze az tak zle nie bylo polubilam ja tak ze z koncem zimy prawie plakalam ;)



czapka jest czarna taka bardzo kobieca z kwiatkiem z boku do tego obowiazkowo szalik oczywiscie tez czarny i skorzane ocieplane rekawiczusie :p
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja w czapce nie chodze bo sie glupio czuje w niej :p
Mamm taki dluuuugi szalik w kolorowe paski i do tego takie rekawiczki :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Skórzane czarne rękawiczki, czarną czapke i czarny szalik - wszystko targowe ale ciepłe i komfortowe :D.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Więc to by było tak... czarne rękawiczki... i do tego czarna czapka i czarny szalik :D a wszystko do czarnego plaszcza :D i taka MrOoOcHnA jestem :lol:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Bla ja nie lubię, ani czapki, ani rękwiczek (kiedy o nich myślę ciarki mnie przechodzą brrr) ani szalika.
Ale to trzecie: rękawiczki Męzuś i kupił na Mikołaja i kazał chodzić ._. przynajmniej ładny: biały z jednym kwiatkiem przyszytum takim brązowym, a szal dłuższy chyba odemnie ;P
Rękawiczki tez mi kupił ._. ale tylko przy nim je nosiłam :p
 

babcia razor blade

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Ja nie lubie czapek i w nich nie chodze :p Ale jak juz jest tak bardzoo zimno to carna czapa i czarne rekawiczki :D Szaliki odpadaja :/
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
Chyba wiem o jaką Ci chodzi, ja mam taką tylko ze biala. Moze jutro wkleje zdjecie :)


jak wkleisz zdjecie to sie okarze czy o tej samej myslimy
w tym roku widzialam fajana u mnie na ryneczku bezowa z takiej mieciutkiej welny mialam ja juz kupic i jakas laska mi z przed nosa ja sprzatnela :zly:
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
ja czapek nie lubię ale jak jest bardzo zimno to oczywiscie muszę ja zakładać, rękawiczki uwielbiam, szaliki kocham ale tylko takie długie- bardzo ciepłe sa!
 

klapouszek12345

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
szaliczek welniany i czapeczka tez robione przez mamuńkę :D
a jak rekawiczki to tylko z jednym palcem :D
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
rekawiczki zawsze nosilam takie bez palcow ale w tym roku juz mam normalne,cieplutkie brazowe.. czapki nie nosze a szaliczek moj kochany jest bardzo dlugi,cieplutki pomaranczowo,brazowo bialy :)
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
rekawiczki zawsze nosilam takie bez palcow ale w tym roku juz mam normalne,cieplutkie brazowe.. czapki nie nosze a szaliczek moj kochany jest bardzo dlugi,cieplutki pomaranczowo,brazowo bialy :)
ja takie bez palców to chcę se kupić na rower i do podnoszenia ciężarków. :) Bo zawsze mki się skóra obciera.. <_< Oczywiście przy ciężarkach,a na rowet to po to by mi nie marzły dłonie. :)
 
Do góry