Czapka , Szalik ,rękawiczki

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
Jak wyglądają?
Mój ulubiony szalik jest żółty ( a jak inaczej :p ) z Cropp'a. Czapka to taka kremowa ,zwykła. Nawet nie wiem jakiej firmy :p ( moja sis cioteczna ma taką samą i kiedyś jak się spotkałyśmy to położyłyśmy czapki koło sibie i potem nie wiedziałyśmy która czyja. I nadal nie wiemy czy każda ma swoją :lol: ) a ulubionuch rękawiczek to raczej nie mam ale jeśli już to takie białe , bo są mięciuśkie. :p
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
ulubiony szalik to wełniany, brązowy - podarek od mamci :p a jest bardzo praktyczny bo pasuje do większości moich ciuszków
a rękawiczki ze skóry, beżowe
czapki zazwyczaj nie nosze jeśli musze to jest do kapelusz brązowy
 

Baba Jaga :)

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
nie powiem ;)
szlik w paseczki
czapajka w paseczki
rękawiczki w paseczki ;)
wszystko wełniane,
robione na drucikach...
a przez kogo to nie wiem,
bo kupiłam w sklepie :p
hehe...
wszystko mam dobrane prawie pod jeden kolor...
ale musze tylko czapencje zmienic...
bo minimalnie ma inne kolorki :/
cały komplecik jest w kolorach pastelowych... ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
eee jak mysle o moich kochanych "lekapiłkach" to mi sie smutno robi zgubilam w tamtym roku :( wiec wulubionych juz nie mam
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Ja mam cały zestawik ;)
Czarna czapeczka(zrobiona przez babcię) i czarny, 2,5 metrowy szalik, który sama zrobiłam. A rękawiczki mam skórzane
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja mam dwa kompelty jeden czarny a drugi rozowo bezowy :) tylko nie lubie rekawiczek bo mi nie wygodnie w nich a szalik musi byc dlugi do ziemi zeby sie nim owinac kilka razy :p
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Idol tak zrobiłam go sama na drutach, bo mnie babcia nauczyła. Ona robiła mi czapke a ja szalik.
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja mam taki do kolan szalik z pluszy czarno bialy ale zakrecam go kolo szyji, albo caly biały, rekawiczki czarne i czapka z daszkiem zimowa oczywiscie :D
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
taki długaśny szalik czarny, zawsze mi sie ciąga po ziemi :p
i rękawiczki, tez czarne :p
czapek nienawidze i nie nosze :p
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ja jakoś nie zwracam uwagi na szalik i rękawiczki, bo i tak co rok zmieniam :p
ale ja taka durna jestem :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja mam fajnista czapke taka brazowa i ma takie cosik wyhaftowane na jej przodzie jakies listki czy cos, srebrna nitka, do tego biale rekawiczki cieplutkie, bo fajnych braowych nie moglam znalezc :D, i szalik akurat mialam robiony przez babcie, taki dlugasny cieplutki w kolorze-bialo-brazowo-ciemnozielonym podchodzacym pod braz :)
 

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
biała czapka, biały szalik, białe rekawiczki a w jakich czapkach chodzicie bo ja sobie chyba w tym roku kupię nowa i chce taką jakby coś podobnego z daszkiem tylko nigdzie nie moge fajnej znaleźc chociaż jeszcze mam czas :p
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Rękawiczki zazwyczaj czarne, albo moje ulubione czerwone z czaszkami na wewnętrznych stronach dłoni (ale są bez palców to nie na zime). Szalik czerwony dlugaśny robiony przeze mnie na wakacjach (nudziło mi się ;)) A czapka to zazwyczja zwykła czarna.
 
Do góry