Ćwiczenia na poprawę sylwetki.

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dobra no to zaczynam ciekawe czy jutro tez będe miec taki do tego zapał jak dziś
no i zrobiłam...uhh...po 20 zaczynałam dyszeć czuć mięśnie brzucha i zmęczenie a po 30 juz wymiękłam i dałam sobie spokój...może jutro dam rady zrobić więcej...teraz mnie tak dziwnie brzuch boli... :luka:
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Hehe:D no ja tez jak zaczynałam to mi się chciało niesamowicie a po kilku dniach troche mi sie odechcialo:( I miałam 2 dni przerwy tak jakoś, ale teraz będe robić codziennie.. Jak narazie to 50 albo jak mi sie uda to 100:) Karolina, damy rade!! Będziemy się nawzajem pilnować hehe:D żeby codziennie robić chociaż 20:p pozdrófka
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
eno to ja codziennie zamierzam 100 robić tylko że może z małymi prezrwami....
juz widze jak mi sie to bedzie chciało hehe :looka:
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
spoko spoko. Damy rade! Mam nadzieje! W takich chwilach jak mi się nie chce(tak jak teraz!) to myślę sobie jak będę wyglądać.. i chociaż troche mnie to mobilizuje:D A dzisiaj jeszcze musze zrobić chociaż mi się nie chce. No ja tez mam zamiar 100 robić. Na poczatku robiłam 50 teraz 100 ale z kilkusekundowymi przerwami oczywiście hehe:D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a kiedy zaczełaś? ja dzis i więcej niż 30 nie zrobie tzn zrobiłam najpierw 30-przerwa-20-przerwa-20 i zaraz ide jeszce te 20 zrobic żeby do stu było no może uda mi sie troche więcej...ja sie szybko męcze a nie moge bo mam problemy troche z tym...za miesiąc zamierzam robić 100 za jednym zamachem :D ale bed mieć piękny brzusiu
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
codziennie po 30 brzuszkow :D duzo cwiczyc i ograniczyc slodycze...to trudne ale czego sie dla pięknosci nie zrobi :hyhy:
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
No ja od początku maja:D Wczoraj zrobiłam 100 :p zrobiłam 30 za jednym zamachem ptem troche wolniej i z małymi przerwami. Czym dłużej tym będzie łatwoej więc nie będe się poddawać. A dzisiaj jeszcze 100 na mnie czeke, a tak mi się nie chce hehe:D Mam nadzieje że Ty tez zrobisz.
 
M

Myszorek

Guest
Plaski brzuszek...

Moje kumpelki codziennie biegaja po godzinie,wieczorem robia po 50 brzuszkow,jakos im to pomaga ... ja zaczelam biegac i jezdzic na rowerze, mysle ze brzuszki zaczne robic od nastepnego tygodnia... w tym juz jestem zawalona nauka:/mam jeszcze dobry miesiac aby moj brzuch wygladal ladnie i byl plaski :) pozdrawiam, paps:*
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
ja robię 40 w ciągu 30 s. na w-f mieliśmy potem musze odpocząć 3 min, i moge znowu ale ja ćwiczyc tak jak wy wieczorkiem nie musze bo mam płski brzuszek i idealną talię ale czasem wieczorkiem kilak sie zrobi i do tego sklony (tych robię mniustwo tak samo jak "skrętów" tłowiaczy jak to się tam zwie)
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
oj ja tez zabiram sie za cwiczenia :hyhy: jak bedziemy mialy sliczne brzuszki to idziemy dziewczyny na kuszenie :p pozdrawiam
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jesteście Kochani :D dzięki za wszelkie rady i pomoc.Obecnie ćwiczę regularnie skorzystałam z niektorych wskazówek i obecnie ważę o 4kg mniej jeszcze 3 i bedzie git. :hyhy:
POZDRAWIAM :)
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
No brzuszki to dobre rozwiązanie i ograniczyć sobie też słodycze a szczególnie chpisy co nie??? :rotfl:
 

Munia

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
czy 6 Waidera moga wykonywac dziewczyny?????
czy to nie wplynie negatywnie na urode i wyglad brzucha????????
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Mam pytanko czy herbata czerwona, to rzeczywiście pogromca tłuszczu i wspomaga odchudzanie i jednoczesnie wpływa na cały organizm???
Kto stosował herbate z ćwiczeniami i zauważył jakąś poprawę???
 
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorzów Wlkp.

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
też muszę schudnąć z brzuszka ;)
nie jedz po 18 - murowany efekt
no i brzuszki oczywiście
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
jak juz doprowadzę swój brzuch do fajnego wyglądu, to może najdzie mnie ochota na kolczyk ...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Etam..
Każdy brzuszek wygląda fajnie jak jest na nim troszke ciałka.
A kolczyk to we brwi :D
 
Do góry