Co zrobić?

Piter8555

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zacznę od tego że jestem z dziewczyną około roku...Wczesniej miała ona długi związek który trwal ok.4 lat..Przechodząc do sedna sprawy,wczoraj mi powiedziała że pociągam ją seksualnie ale nie tak bardzo jak jej eks itp....;/ Nie wiem co mam robić i jak sie zachowac w tej sytuacji.Jestem kompletnie zdezorientowany,proszę o wasze opinie.
 
P

P@tryk

Guest
To powiedz jej, że ona też Cię nie pociąga tak jak twoja eks(może być wymyślona)
 
C

Crockett

Guest
Zacznę od tego że jestem z dziewczyną około roku...Wczesniej miała ona długi związek który trwal ok.4 lat..Przechodząc do sedna sprawy,wczoraj mi powiedziała że pociągam ją seksualnie ale nie tak bardzo jak jej eks itp....;/ Nie wiem co mam robić i jak sie zachowac w tej sytuacji.Jestem kompletnie zdezorientowany,proszę o wasze opinie.

O cholera... Z kim Ty jesteś... Takie słowa wypowiedziane pod adresem partnera są poniżej poziomu.
 

Piter8555

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
No czyli sobie nie radzi, żali się na forum zamiast z nią poważnie pogadać, a w ostateczności zerwać.
JA się nie żalę to po pierwsze...tylko prosiłem o radę,dlatego daruj sobie kolejne komentarze,niech ktoś inny sie wypowie... Po drugie to rozmawiałem z nią o tym i stwierdziła,że się czepiam o pierdoły i że dla niej są inne rzeczy ważniejsze niż TA RZECZ.. Nie czaje już nic z tego
 
P

P@tryk

Guest
JA się nie żalę to po pierwsze...tylko prosiłem o radę,dlatego daruj sobie kolejne komentarze,niech ktoś inny sie wypowie... Po drugie to rozmawiałem z nią o tym i stwierdziła,że się czepiam o pierdoły i że dla niej są inne rzeczy ważniejsze niż TA RZECZ.. Nie czaje już nic z tego

Nie wiem jak, niektórzy poradzili by sobie w życiu gdyby nie internet.
 
C

Crockett

Guest
JA się nie żalę to po pierwsze...tylko prosiłem o radę,dlatego daruj sobie kolejne komentarze,niech ktoś inny sie wypowie... Po drugie to rozmawiałem z nią o tym i stwierdziła,że się czepiam o pierdoły i że dla niej są inne rzeczy ważniejsze niż TA RZECZ.. Nie czaje już nic z tego

Czyli zakpiła z Ciebie. Ty też uważasz, że gadanie obecnemu partnerowi jaki zaje*isty tyłek (a chodzi przecież o kontekst seksualny) miał jej były jest mało ważne?
 

Piter8555

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiem że ze mnie zakpiła i to do mnie dochodzi właśnie,tylko po co mówi że mnie kocha i nie może beze mnie żyć? Wspólne plany wiesz ocb... po co to wszystko...nie czaje kompletnie
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
To powiedz jej, że ona też Cię nie pociąga tak jak twoja eks(może być wymyślona)

dokladnie. Niech zobaczy jak Ty sie poczułeś po takim jej texcie... <_<

ja bym sie za takie coś obraziła :/ gdyby mi powiedzial,ze nie pociągam go tak jak tamta. dostałby w twarz po slowach " to wroc sobie do niej". trzasnęłabym drzwiami i czekała na kwiaty :phi: :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Tekst: to po cię jeszcze przy mnie trzyma? + wskazujący palec w stronę drzwi wyjściowych :)
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Ale Cię upokorzyła. No skoro bardziej pociąga ją eks to niech się zabiera do niego z powrotem.
Albo walnij jej tekst przy najbliższej okazji: ,,Wiesz... moja eks była chudsza/ładniejsza/zgrabniejsza" - ciekawe czy będzie jej miło :D
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
JA się nie żalę to po pierwsze...tylko prosiłem o radę,dlatego daruj sobie kolejne komentarze,niech ktoś inny sie wypowie... Po drugie to rozmawiałem z nią o tym i stwierdziła,że się czepiam o pierdoły i że dla niej są inne rzeczy ważniejsze niż TA RZECZ.. Nie czaje już nic z tego
Jeżeli to by była prawda nie wyjeżdżała by z takim tekstem.

Przypuszczam, że po czymś takim kazałabym mu do niej iść.
 

Kamilosekk

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
95
Punkty reakcji
4
Miasto
Wodzisław śl
Może jest nie normalna i chciała ci tylko w jakiś sposób dać do zrozumienia,żebyś o siebie bardziej zadbał.
Mi jak laska z którą prawie byłem opowiadała cięgle jacy to jej eks nie byli,długo z nią nie wytrzymałem.
Jakby mi takie coś laska powiedziała,to bym z nią trochę drastyczniej przeprowadził rozmowę ;p i z ciekawości bym chciał zobaczyć jak wygląda jej eks,jeżeli nie byłbym usatysfakcjonowany wynikiem rozmowy,zerwałbym z nią.
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Zacznę od tego że jestem z dziewczyną około roku...Wczesniej miała ona długi związek który trwal ok.4 lat..Przechodząc do sedna sprawy,wczoraj mi powiedziała że pociągam ją seksualnie ale nie tak bardzo jak jej eks itp....;/ Nie wiem co mam robić i jak sie zachowac w tej sytuacji.Jestem kompletnie zdezorientowany,proszę o wasze opinie.

To powiedz jej ze nie potrafi nawet dobrze possać ;]
 
K

krzysztofandraszak

Guest
To czystej wody chamsko wyjechac partnerowi po roku związku z takim tekstem. Pojechała Twoją męskość i dobrze o tym wiesz.

Rada jest prosta - powiedz jej prawdę, czyli że uraziła w ten sposób Twoje uczucia i że oczekujesz przeprosin, a na przyszłośc ma o takich rzeczach Ci nie mówic, jeżeli naprawdę (z potężnym akcentem i niedowierzaniem na to słowo) to jest takie mało dla niej ważne. Możesz też dodac, że jak Cię nie zadowala to droga wolna i może iśc do swojego byłego.

Sugerowałbym też bezpośrednio nie wyjeżdzac jej z tekstem, że "moja eks miała jędrniejsze piersi", albo coś w ten deseń.

Niektórzy ludzie mają skłonności to bycia... zapomniałem słowa, kurcze:), w każdym razie - ona może uważac, że wyjechanie Ci z takim tekstem przez nią jest w porządku, a skrytykowanie Ciebie przez niej to obraza majestatu. Jeżeli trafiłeś akurat na taką, to będzie się dąsac i wypominac Ci to przez bardzo długi czas, ba, pewnie jeszcze tak obróci kota ogonem, że wyjdzie, że to Ty ją obraziłeś, ona Ciebie nie, i że to Ty masz za całą sytuację przepraszac... Osobiście uważam, że nie warto zaogniac jeszcze tej sytuacji.

Możesz co najwyżej z takim przekąsem zapytac jej, czy byłoby jej miło, gdybyś opowiadał jej jakie to cudowne piersi miała Twoja eks. Naturalnie w taki sposób (intonacja, mimika twarzy i ciała, plus użycie imienia), aby między słówkami przemycic wiadomośc - "no jej piersi były lepsze od Twoich"...

P.S. uczepiłem się piersi, bo to bardzo częsty kompleks u pań, równie dobrze może pojechac ją za pupę, talię, nogi, włosy, co tam chce...
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Zacznę od tego że jestem z dziewczyną około roku...Wczesniej miała ona długi związek który trwal ok.4 lat..Przechodząc do sedna sprawy,wczoraj mi powiedziała że pociągam ją seksualnie ale nie tak bardzo jak jej eks itp....;/ Nie wiem co mam robić i jak sie zachowac w tej sytuacji.Jestem kompletnie zdezorientowany,proszę o wasze opinie.


a ja myślę, że chodziło jej zwyczajnie o łóżko. Może nie zaspakajasz jej w pełni.

A tak swoja drogą to w bardzo niesmaczny sposób to zrobiła, tego nie da się ukryć :]
 
Do góry