Co zrobić?

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
To niech kupią sobie kamasutrę i spróbują innych pozycji:) Albo niech mu powie, że słabo mu idzie i da jakieś wskazówki, co mógłby lepiej robic... A nie wyjeżdza z porównaniem z byłym
Gdybym w trakcie usłyszał wskazówki od dziewczyny to bym zszedł na miejscu. W końcu kto nosi penisa ? Tutaj nie ma znaczenia czy ją zadowala czy nie, panna jest poje.bana i tyle.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Gdybym w trakcie usłyszał wskazówki od dziewczyny to bym zszedł na miejscu. W końcu kto nosi penisa ? Tutaj nie ma znaczenia czy ją zadowala czy nie, panna jest poje.bana i tyle.
Nie w trakcie, ale ogólnie... I to wiadomo, że on nosi penisa, ale ona daje go sobie wkładac i też chce miec z tego, jakąś przyjemnośc, więc mogłaby mu powiedziec, co robi źle...
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Się faceci nie znają:p Ja tam nic mojemu nie mówiłam, że wkradła mi się rutyna do łóżka tylko podrzuciłam mu na dobranoc coś w stylu kamasutry... ale tam było raczej omówienie wszelakich możliwych pozycji + info nt orala, anala, jakiś badziewi typu sado maso, bdsm, bondage, fisting, pissing... te działy ominęliśmy:) Domyślił się, że coś nie halo jest i poprawił:) Ale bez obrażania, czy porównywania. W sumie ja byłam jego pierwszą, on moim którymśtam i mógł nie mieć tyle doświadczenia.
 
A

Aulelia

Guest
Ja bym się zastanowiła poważnie co robię z taką osobą. Koleś, pora chyba zwinąć żagle.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zacznę od tego że jestem z dziewczyną około roku...Wczesniej miała ona długi związek który trwal ok.4 lat..Przechodząc do sedna sprawy,wczoraj mi powiedziała że pociągam ją seksualnie ale nie tak bardzo jak jej eks itp....;/ Nie wiem co mam robić i jak sie zachowac w tej sytuacji.Jestem kompletnie zdezorientowany,proszę o wasze opinie.

Jestes szczesciarzem ze masz tak szczera kobiete. Kazda inna by ci powiedziala slodkie klamstewka a pozniej zdradzila z pieknym Zdzisiem. Docen ten dar od niej.

Zostaw ja bo nie jestes godny, jestes za slabym rozplodnikiem od niej. Zostaw ja zanim ona Ciebie zdradzi z lepszym zawodnikiem. Bedziesz mniej cierpial. Wkoncu i tak Ciebie wymieni, kobiety takie sa.

A tak to bedzie mniej bolalo.

Może nie umiesz jej zadowolić?

Ludzie czytac nie umiecie, napisala ze jej nie pociaga a nie zadowala. Jakby powiedziala ze jej w pelni nie zadowala to by oznaczalo ze juz rucha sie na boku z kims lepszym.

A tak to jest sytacja ze doppiero o ruchaniu sie z kims lepszym rozmysla.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Bierzesz laskę za kudły, wystawiasz za drzwi i każesz wracać do eks. Jest szansa, że wtedy zaczniesz pociągać ją bardziej. A jak nie zaczniesz i nie wróci do Ciebie na klęczkach, to znak, że i tak zarobiłbyś kosza.

Jeszcze zwyzywac od dziwek nie zaszkodzi, przeciez one lubia "emocje" :)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jeszcze zwyzywac od dziwek nie zaszkodzi, przeciez one lubia "emocje" :)
Widzę, że Ci humor powrócił wraz z przyjacielem po metamorfozie.

Do autora, nie wiem nad czym się zastanawiasz, co Cie jeszcze przy niej trzyma? Upokorzyła Cie maksymalnie, nie działasz na nią, a więc jestes tylko formą zastępczą do momentu jak pozna kogoś kto zadziała. Nie dopuść do tego i zakoncz tę farsę.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Przechodząc do sedna sprawy,wczoraj mi powiedziała że pociągam ją seksualnie ale nie tak bardzo jak jej eks itp....;/ Nie wiem co mam robić i jak sie zachowac w tej sytuacji.
Wiesz, ludzie powinni mieć coś takiego jak takt. Zawsze można takie kwestie zasygnalizować inaczej - przynajmniej umieją to robić ludzie inteligentni, na poziomie.

Jaka byłaby więc moja reakcja w takiej sytuacji ? Rok to dość krótko więc w 99 % byłoby to: "wypierd#$%^^& szmato" ...

Już samo gadanie o eks mnie trochę miażdży bo niby po co, o tym gadać - wiadomo, przynajmniej z perspektywy faceta, że jak z kimś byłem to w jakimś tam aspekcie dana osoba mi pasowała, podobała mi się itd. - nie wieszam przy partnerce psów na moich eks, ani ich nie gloryfikuję bo to jest zwyczajnie bez sensu i ogólnie to jest niezłe pole minowe.

Tekst, że seksualnie bardziej podnieca mnie eks to normalnie mistrzostwo świata :D
 

lusiak93

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Opcja "OKO za OKO..." sprawdzała się, ale tylko w czasach Hammurabiego ;P Myślę, że musisz sprawdzić, czy nad wasze relacje przekłada seks- jeśli tak jest, odpuść sobie, dlaczego w związku masz ciągle czuć się jako ten "gorszy" ? A moze problem leży w tym, ze ona szuka jakiś ekscesów, a ty oddajesz się jej jak na tacy ? Może poudawaj niedostępnego ( nie tylko na gg;PP )
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Jeśli dla dziewczyny nie jesteś pociagający, to polecam ewakuację, wątpie , ze da sie w tym względzie cos zrobić.
Gdyby powiedziała, ze jest nudno, to co innego.
 

pulsar

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
KONIN
Nie wiem jak, niektórzy poradzili by sobie w życiu gdyby nie internet.


No , nie być taki tego pewien !

Są na przykład takie i oto stronki jak te:

http://www.testyopinie.pl/test/142/test_zdrady_czy_on_mnie_zdradza.html


http://www.testyopinie.pl/test/28/milosc_czy_on_mnie_kocha.html

Więc idzie przetestować po przez internet partnera.

Ja dzięki internetowi wygrałem parę spraw z ZUS-em w sądzie. Ale to inna historia.
 

NiceLady

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ibiza
Nic, koleś jak sobie z laską nie radzisz, to się nie wiąż.

To nie jest radzenie sobie; ja Cie doskonale rozumiem. Jestem dziewczyną i jeśli nadal czuje coś do swojego byłego, czy Go kocham, czy też on mnie kręci lub coś w ten deseń to z nikim innym się nie wiążę dopóki mi nie przejdzie. Widocznie dziewczyna jest zdesperowana i może powinieneś z nią porozmawiać czego naprawde chce. Jeśli on bardziej ją pociąga, to powiedz jej, że może odejść, ale też zapytaj czy dała by Ci trochę czasu, abyś mógł spróbować zmienić jej nastawienie. A w między czasie bądź bardziej czuły, seksowny i romantyczny - a zobaczysz, że podziała!
Życzę Ci powodzenia! :)
 
Do góry