Co zorobić ?:(

bartek_911

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam. Proszę o wypowiedzenie się co wy byście zrobili.

A więc jestm z dziewczyną od roku. Znam ją od gimnazjum, zaprzyjaźniliśmy się. Pewnego dnia gdy byłem u niej pocałowaliśmy się(była ona wtedy z facetem) zerwała z nim po 2 tygodniach (ale przez te 2 tygodnie go unikała).Gdy z nim zerwała, on dał sobie spokój, nie pisał nic. Odezwał się do niej po jakis 3 miesiących odkad była ze mną, bo ktoś napisał do niego w imieniu mojej dziewczyny. Ona go olewała, odpisywała że nie ma pisać i wogóle. No i czasem jak się z nią kłóciłem, że coś jest nie tak to często mówiłem, że moze jej z kims innym było by lepiej.
No i dopiero dziś się dowiedziałem, że ona do niego pisała od poniedziełku(29,09.). Napisała do niego TĘSKNIE ZA TOBĄ :( on napisał KIM JESTES, ona odpisała że nie ważne i tak to nic nie zmieni. Napisała mu DOBRANOC. W dzień chłopaka napisała mu Wszytsiego najlepszczego on napisał Kto Ty ? ona napisałą CZY SIE NIE DOMYSLA. Puszczała mu czasem sygnały z zastrzeżonego. On odpisał że się domyśla ale już dużo razy ktoś sie podawał jako Monika. Puszczalu sobie sygnały ale jak mnei nie było przy niej, pisali czasem wieczotami smsy typu co się stało, że sie teraz odezwała. Co u niej słychać i wogole. napisała mu smsa z od mamy telefonu że nie może pisac bo nie ma kasy. On do niej zadzwoniła, i sie pytał co robi to mu powiedziała, że sie kompie, zadzownił później. Pogadali chwile. Jeszcze ona zostawiła mu wiadomość na gg wcześniej i on jej odpisał. dziś mi pisała smsa co robie że mnie kocha i wogóle i ze mam nadzieje że ja nie zostaiwe. Zapytałme czy coś sie stało. odpisała, że później pogadamy jak się zobaczymy, powiedziała że coś bardzo głupiego. No nalegałem, żeby mi napisała w smsie co się stało, później na gg. jakoś nie umiałem uwierzyć, ze zrobiła coś glupiego. Myślałem, że sobie żartuje. No i jak się z nia dziś zobaczyłem, to pierw nie wierzyłem nadal. Dopuki nie sprawdziłem do kogo był wysłany osttani sms.

Później poiwedzała, że załuje i przeprasza, że nie wi co jej się stało że napisała. Przepraszała. Pytała czy jej nie zosatawie odpowiedziałem że nie, obiecała że juz nie bedzie do niego pisac a jak on napisze to mi to wyśle. Zapytał czy jej wybacz, poiwedziałem tak. Nie potrafie jej zostawić, gdy widze jak ona płacze :( Czuje do niej żal, teraz ciągle chodiz mi po głowie ten sms "TESKNIE BARDZO"

Co wy byście zrobili ?? Dzięki za jakieś rady.
 

BadTouch

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Elbląg
Pomimo tego,iż jestem dziewczyną,coś Ci powiem: większość dziewczyn chce zatrzymać przy sobie chłopaka poprzez łzy.. No i w waszym przypadku tak jest.

A co do tej całej sprawy.. Widocznie 'coś' musi do niego czuć,skoro napisała.. Tym bardziej,że napisała,iż 'Tęskni'.
Radziłabym Ci przemyśleć wszystko i jeżeli dojdziesz do wniosku,iż Wam możliwe 'nie wyjdzie' to to zakończ i znajdź kogoś,przy którym będziesz pewien,że nie odwali Ci 'takiego numeru'.. :)
 

bartek_911

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ona powiedziała, że jak już do niego napisała to już zaczeła żałować. Napisała tylko dlaego bo jej chodził po głowie. Powiedziała że napisze jak do niej on napisze albo zadzwoni, ale jakoś i tak żyje w niepewności....

Ale czy pisze sie do bylego chłopaka być pełną swiadomości "TESKNIE ZA TOBA"?? :(

To nie będzie takie łatwe ją zostwaić, a tym bardziej że razem chodzimy do szkoły..
 

gadula_on73

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Oświęcim
Nie wiąż się z nią emocjonalnie bo widocznie z tamtym było jej lepiej skoro ma potrzebę pisania takich smsów do tego fagasa. Wcześniej czy później na jego pstryknięcie poleci za nim i żadne Twoje łzy ją nie zatrzymają. To co porzednik napisał że kobiety przez łzy starają się zatrzymać faceta to prawda. Innymi słowy... olej ją i znajdź taką co faktycznie Cię pokocha a nie będzie traktowała Cię jak przystani "na chwilę". Myślę że wasz związek przyszłości nie ma. Lecz cuda się zdarzają. Pomyśl co będzie jak Cię z nim zdradzi? Co wtedy Ci powie?
 

bartek_911

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiem, że to głupie ale
Gdy pisze jej, żeby sie z nim spotkała i żeby stwierdziała czy chce z nim być czy nie, zeby później czegoś nie żałowała. Pisze ze nie chce nikogo... że chce tylko mnie.
Gdy napisałem, że coś musi czuć do niego skoro napisała tęsknie za Tobą... odpisała ZE NIE I ZE CHCE TYLKO MNIE...

Nie wiem już jak z Nią rozmawiać, nie wiem już sam czy chce z nią być czy nie. Nie wiem jak jej powiedzieć, że to koniec, jak ona znów mnie przytuli i będzie płakać :(
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie chce jej bronić,ani usprawiedliwiać, ale może po prostu zatęskniła za tym co było i jak było kiedyś, trudno jej było przerwać tamtą znajomość, a być może napisała mu ,że tęskni za nim bo on był lub robił coś co ona uwielbiała i jej teraz tego brakuje? Nie wiem nie wiem, gdybać to sobie można.
Ale zwykłe pisanie o bzdurach raczej nie jest niczym złym, ale kiedy ktoś napisze "tęsknie za tobą,brakuje mi ciebie, ciągle myśle o tobie" to już jest nie ok.
 

Eklezjastyk

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
32
cały czas piszesz, kiedy jej napisałem, ona napisała. wez ogarnij to, spotkaj sie z nia, a nie gadajcie przez smsy, bezsens.
 

bartek_911

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Widziałem się z nią dziś rano, zapytam czy nie chce z nim być odpowiedziała że nie. On puszcza jej sygnały ale ona nie odpuszcza, bo nie chce już. A jak mówiłem, że się spotalkali to powiedziała, że nie chce bo chę tylko mnie.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
"powiedziała, że nie chce bo chce tylko mnie" i takim oto sposobem będzie kończyć wszystkie tego typu rozmowy jak widać...
 

bartek_911

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wczoraj byliśmy na zakupach, on puścił jej sygnał powiedziałem żeby odpuściła... nie chce żeby nie puszczała, bo ja jeste. Tak to byś odpuściła. Napisał jej smsa co robi odpisala jestem na zakupach, on odpisał że nic nie robi i czy może kawe... no to napisałem, że jak chce to niech się spotka(chciałem zobaczyć jej reakcje) to zamiast powiedzieć nie i koniec to jak mówiłem żeby odpisała z mojego to powiedziała że ale co ona z nim będzie robić ? Odpowiedziałem, że pogada i wogóle... napisał że nie wie o której będzie, ale on już nic nie odpisał...Gdy chodziliśmy po sklepach powiedziała, że ona tak nie chce, że ona chyba tak nie potrafi, żeby sie z nim spotkać. Napisałem mu smsa co robisz odpisał, że śpi..

Gdy wracaliśmy do domu, zapytałem czy chciałą się z nim chociaż trochę spotkać, powiedziała że nie ale widziałem na jej twarzy usmiech(a to był uśmiech taki że tak jakby chciała) zatrzymałem się i zapytałem czy napewno ?? odpowiedziała że może bardzo bardzo bardzo troszkę.

No i wydaję mi się, że jakby nie chciała się z nim spotkać wogóle.. to by napisałą że nie i koniec... a nie że ona chciała ale i nie chciała...
 

gadula_on73

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Oświęcim
Tamten fagas nie chce z Tobą gadać bo chce tej panienki. Inaczej by do niej nie puszczał cichaczy. Tobie odpisał że śpi. Nie pisz do niego bo to tylko strata smsów. Zaproponuj swojej panience że się rozstaniecie na 2-3 tygodnie by sobie uporządkowała sprawę z tym fagasem. Jeśli wrócą do siebie będziesz miał dowód że jednak ciągnęło ją do niego. A Ty będziesz miał pewność. Jesli stanie się inaczej i ona nadal będzie chciała być z Tobą, proponuje zmianę numeru panienki... kup jej jakiś starter w kiosku i po kłopocie. No chyba że ma abonament. Wtedy zmiana numeru to chyba 120zł...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ojojoj to chyba sie pomyliłam co do tej dziewczyny, wiesz co , odpuść sobie. Ona sie ukrywa. Może i chce z Tobą być ale co z tego skoro i tak myśli i nawiązuje do tamtego kolesia, najwidoczniej "coś" musiało ich łączyć.
 

bartek_911

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Może "kazałem" jej puszczać mu sygnały i pisać, ale tylko czekałem aż ona powie tak naprawde, że nie chcę, że ten rozdział już zakończyła. Napisał on do niej wczoraj smsa czy "CHCIAŁABYŚ ZACZĄĆ WSZYTKO JESZCZE RAZ ? jak mi wysłała tego sma od niego, to zapytałem czy chciałaby, odpisała, że nie wiem chyba raczej nie... :(


Może kazałem jej pisać, ale jakby naprawdę nie chciała to by tego nie robiła.
Z 5 dni zmieni numer i cieikawe czy do niego napisze, tym razem nie będę nic kazał, pożyjemy zobaczymy.
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
to zapytałem czy chciałaby, odpisała, że nie wiem chyba raczej nie... :(

Co to znaczy "chyba raczej nie" ?!
Skoro jest z Toba to nie ma "chyba raczej" tylko jest "nie".

Z tego co piszesz dziewczyna albo:
1. sama nie wie czego chce.Dobrze jej z tamtym bylo i zaluje, ze juz ze soba nie sa,ale Ciebie tez lubi i pewnie nie chce tej znajomosci konczyc.Troche sie w tym wszytskim pogubila.
2. jest z Toba tylko dlatego zeby nie byc sama a tylko czeka az bedzie mogla wrocic do bylego.Chce tylko byc pewna, ze on jej chce zeby nie zostala przez przypadek na lodzie.

Gadula ma racje: rozstancie sie na dwa, trzy tygodnie.Niech ona w spokoju przemysli czego chce,niech sie z bylym spotka i zadecyduje.
A Ty cierpliwie poczekaj i bez wzgledu na to jaka bedzie jej decyzja powinienes ja zaakceptowac.
 
Do góry