Co śniło Ci się dzisiaj?

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Kilka dni temu miałam porąbany sen :D Że przyjechałam z kumpelą na obóz, na którym była dziewczyna, której nie lubimy (na wstępie nas zwyzywała :D), a potem chodziłam z jej wychowawcą :p
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Ostatnio szczerze mówiąc mam potargane spanie i po wstaniu z łóżka w zupełności nie mogę zapamiętać snu.
 

gocha999

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
glowa konia w moim lozku. chyba skutek ojca chrzestnego wczoraj wieczorem.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Śniło mi się, że uprawiałem seks z pewną nieznajomą na tylach nocnego autobusu miejskiego.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Że byłam na dziwnej imprezie, na której całowałam się ze starym znajomym (nie powiem, lubię takie sny :D). A dziwna była dlatego, że kilka godzin poprostu siedzieliśmy w bardzo małym pokoju. Ja byłam chyba jedyną osobą, która byłam tam przez cały czas, reszta wchodziła i wychodziła z różną częstotliwością. Nad ranem ktoś przyszedł i kazał nam wy...ladać z jego domu i okazało się, że organizujący tą imprę kolega się włamał :D
Potem jeszcze grałam w jakąś grę o starożytnym Egipcie... a więcej nie pamiętam.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Że jestem w jakiejś melinie mam pistolet snajperski i ktoś w mnie strzela.

Normalne
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Śniło mi się, że pędzę w jakiejś przestrzeni z wielką prędkością i nie mogę rozglądać się na boki. Jakby trans.
 

VeGo7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
O tym że z technikum przenieśli mnie do podstawówki za złe zachowanie

hm :)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Że siedziałyśmy z trzema kumpelami w klasie, obok dekoracji zrobionej z gałązek i kwiatków z gąbki. W pewnej chwili jedna z koleżanek zaczeła jeść te gąbki :bag: Potem mi się śniła jeszcze masa różnych rzeczy. Że chodziłam po rosmanie i kradłam szminki, którymi potem jak się pomalowałam, to zrobiły się niebieskie (w opakowaniu były różowe i czerwone), że pojechaliśmy z przyjaciółmi na jakiś obóz i malowaliśmy pejzaze, że podglądaliśmy jakiegoś Indianina w kiblu xD, że próbowaliśmy zbudować podwójną podłogę w pokoju, ale nam nie wychodziło. Wszystko to było jakoś ze sobą połączone w spójną i logiczną całość, ale już nie pamiętam jak :D

A mi się śniło, że byłem grabarzem na jakimś cmentarzu lalek i zakopywałem lalkę o całej białej twarzy i czarnych oczach, ubraną w szarą sukienkę. W ogóle nad cmentarzem była mgła ( również szara jakby co :p ), a w dali widziałem zarysy podobnych lalek przechadzających po alejkach. W śnie panował taki jakiś dziwny spokój, wszystko było takie jakieś dziwnie poukładane i toczyło się swoim rytmem. Tak się przyglądałem tym lalkom ( również ubranym na szaro jakby co :p i o białych twarzach), gdy nagle poczułem jakieś zimno na plecach. Obróciłem się a tu BUM!!! Stała za mną biała lalka, o równie upiornej twarzy jak i ta, którą chowałem, złapała się i wpatrywała się jak jakieś zombie, i miała takie jakieś dziwne drgawki, trzęsła się tak jakoś dziwnie .... No i sie obudziłem :D
Ej, to jest prawie jak film "Dead Silence" :D Ten co do niedawna miałam w avatarze :D Wiem, że to wpis z września, ale tak teraz sobie przeglądałam :)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Pamiętam doskonale ostatni sen z dzisiejszej nocy, a mianowicie śniło mi się, że znalazłem się w świecie Grand Theft Auto wcielając się w rolę Nico Bellica, oraz w rolę Romana Bellica wraz z kumplem z ławki będąc na deptaku nieopodal oceanu obserwując statuę wolności przez lornetki za które musieliśmy zapłacić po dwa złote w drobniakach, lecz nam nieustannie pieniądze zwracało z bębna.
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Starzy znajomi, których za bardzo nie lubiłem i co ich nie widziałem kilka lat coś kombinowali, a ja chciałem dowiedzieć się o co chodzi. Wszystko było w jakimś budynku z 7 piętrami piwnic. Za nic w świecie nie chcieli mnie tam wpuścić, nawet musiałem z jednym walczyć na piki żeby iść dalej. Na 6 piętrze były jakieś potwory, a piętro niżej gaj a na jego końcu jakiś pogański ołtarz. Dalej nie pamiętam ale ten ołtarz dawał jakąś pradawną moc...
 

joanka19

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miałam dwa sny.
Pierwszy to, że byłam detektywem. Szczegółów bardzo nie pamiętam ale wiem skąd wzął się ten sen, wczoraj oglądałam Malanowski i Partnerzy :D to dlatego.
A drugi był taki, że u mnie na podwórku była krowa i chciałam jej dać trawy, nazrywałam trochę tej trawy okazało się, że na końcach tej trawy jest takie coś plastikowego(nie wiem jak to się nazywa może wtyczka? oj takie coś co jest na końcu kabla od neta co się wkłada do modemu) i ja to powyrywałam z tej trawy i dałam krowie w szklance a ona to jadła(porąbany sen :bag: ), potem pamiętam, że ta krowa weszła do garażu i wyszła ubrana jak człowiek na tylnich kończynach. Sobie łaziła po podwórku i robiła zielone ślady. To wszystko co pamiętam.
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
śniło mi się, że byłam na basenie:)
puściłam muzykę z komórki na fula i razem z bratem i siostrą ścigaliśmy się w pływaniu xD
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Dzisiaj nic ciekawego :p Ale wczoraj śniła mi się wojna (nie pierwszy raz). Uciekałam przed Niemcami, a oni strzelali we mnie.. Potem uciekłam do domu. Tam była cała moja rodzina i czekali na śmierć. Wiedzieli co ich czeka.. To chyba była 3 wojna światowa. Wyjrzałam przez okno i zobaczyłam jak żołnierze wchodzą na podwórko mojego wujka (na przeciwko) bałam się, że zaraz przyjdą po nas.
Potem się obudziłam, zaświeciłam światło i wyjrzałam przez okno..bo miałam uczucie, że oni tam są i nie długo przyjdą po nas.. Poszłam do rodziców i tam usnęłam :)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Że próbowałam koleżankę umówić z kolesiem, który jej się podoba :D A potem szyłam maskotki muminków i okazało się, że zapomniałam o ogonkach x) Tyle pamiętam.
 

joanka19

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Dziś mi się śniło że piłam w autobusie z kilkoma kolegami z klasy i potem nas wychowawczyni przyłapała
 
Do góry