Co sądzicie o rozmiarach penisa ?

  • Thread starter SSaMMoTTnIIa
  • Rozpoczęty

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Taa... a może ma przeciwny problem, bo trudno mu znaleźć odpowiednie gumki, gdyż na jego znikomy rozmiar, to takich nie produkują. Gdzieś słyszałem,że "krowa, która głośno ryczy, mało mleka daje :D "
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Więc opowiem co nie co z moich doświadczeń z "gigantami" :] , lubie próbować nowych pozycji i głęboka penetracja sprawia mi przyjemność pod warunkiem że robi to delikatnie , co innego z tymi mniejszymi , wtedy nie musze sie martwić o ból i o delikatność.
Tak jak anal z "gigantem" - nie odważyłabym sie na coś tak szalonego :] może za jakiś czas...
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Ja nie mam powodu, by narzekać. Lubię głęboka penetrację i sprawia mi olbrzymią przyjemność. Mój chłopczyk ma właśnie taką stardową długość(15-16)cm i jestem bardzo zadowolona o co do innych wielkości to się nie wypowiadam i raczej już nie wypowiem. Taki mi zupełnie wystarcza
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Pochwa dostosowuje się do rozmiaru członka ;). Więc tutaj zależy wszystko tylko od rozmiaru członka ;)
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
To zależy kiedy te pomiary zrobisz :p. Jak w czasie pożadnego podniecenia, te wyniki będą nawet więcej niż o 100% większe niż normalnie :p
 

Wolf of Desert

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wolfenstein ==> Wilcza obok Gliwic
:p :eek:k:
Ja też się po części z Tobą zgadzam Simonko23, bo być może faceci maja fioła na punkcie rozmiaru, ale tylko dlatego, aby zaspokoić apetyt partnerki. I na pewno faceci tak nie wariują na tym punkcie jak dziewczyny w sprawie odchudzania. :D

PS: Stale musze mówić mojej dziewczynie, że nie musi się odchudzać, bo po co? :] Jak nawet kości jej widać. ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Tylko odchudzac jest sie prosto a wyhodować duzego to juz gorsza sprawa :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
spelnione marzenia - ale nie maja nic podczas wzwodu? ;x
u mnie jest tak ze w stanie "spoczynku" nie grzesze wielkoscią. we wzwodzie tez nie wybija zębów ale jestem zadowolony.
 
Do góry