Co sądzicie o rozmiarach penisa ?

  • Thread starter SSaMMoTTnIIa
  • Rozpoczęty

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
i pewnie jakbym zapytal z miejsca na wyrywki podala bys mi rozmiar nosa, malego palca i obwodu uda swojego partnera oraz roztawienie galek ocznych...

bo pewnie to pamietasz... z czystej ciekawosci :lol:
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Troll kobiety są pamiętliwe wcale bym sie nie zdziwił :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Lol :D. Rozstaw oczu to znam niestety tylko swoj :D. A obwody uda, barkow itp mierzylam mojemu bylemu, z obecnym nei mielismy jeszcze tylu intymnych sytuacji, zeby miec sposobnosc do takiego marnotrawienia czasu :D.
 

lotnik_

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wszyscy tutaj rozmawiają o wielkości członków. Niektórzy się chwalą jakie to nie mają i jeszcze innym wygaduja że mają małe, ale czy na to da się coś poradzić ? chciałoby się mieć większego, bo dla każdego mężczyzny to bardzo ważna sprawa, pozwala mu czuć się pewnie i bardziej męsko - dlatego mówi się że jest to męskość. Ja niestety czuje się fatalnie, wręcz jak kaleka :( Mój członek ma 3,5 cm w zwisie a w wzwodzie 12 cm i jeszcze jest cienki:(. Jestem już dorosłym osobnikiem i nic się nie zmieni, ale najgorsze jest to że faceci z większymi przyrodzeniami śmieją się z tych drugich, a co by było gdyby sytuacja się odwróciła, jakby się czuli? napewno bardzo fajnie, nie jest łatwo się takim zaakceptować a tym bardziej gdy dla kogoś jest to powód do kpin i śmiechu. Jeżeli chodzi o te niektóre punkty co ktoś tu wcześniej podawał to widać jednak nie wszystko jest zgodne z regułą. Po pierwsze że wielkość członka jest dziedziczna jak widać nie jest, ponieważ mój ojciec jest normalnie obdarzony przez naturę a po drugie że te mniejsze członki powiększyć się potrafią prawie dwukrotnie a jak widać u mnie prawie trzykrotnie. Bardzo chciałbym to zmienić ale poprostu nie mogę:( nie szukam nawet kobiety chociaż bardzo bym chciał się związać, ale w towarzystwie kobiet czuję się całkowicie niepewnie a co dopiero związek nie mówiąc już o seksie. Muszę się z tym pogodzić, chociaż wstydzę się samego siebie, o chodzeniu na basen, sauny czy pod prysznic publiczny mogę zapomnieć, nie chcę wzbudzać taniej sensacji. Najbardziej boli to że nigdy nie zaistnieje w moim życiu żadna kobieta, chyba nigdy się nie przełamię, wydaje mi się, że straciłem tą szansę na poznanie tej wyjątkowej osoby, która gdzieś się tam kiedyś pojawiła. Proszę jedynie wszystkich o to że jeżeli spotkacie takich osobników jak ja to nie traktujcie ich z pogardą i nie dajcie im odczuć że są gorsi, tylko o to proszę.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no ale nie powinienes sie czuc gorszy, jestes przeciez w stanie fizycznie zaspokoic partnerke
dlaczego uzywasz słowa "kaleka"? przeciez dopiero czlonki ponizej 10 cm uwazane sa za za male
uwierz mi, ze 12 cm moze swoje zdzialac :)
a co do grubosci to zalezy co masz na mysli piszac cienki?!
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Wszyscy tutaj rozmawiają o wielkości członków. Niektórzy się chwalą jakie to nie mają i jeszcze innym wygaduja że mają małe, ale czy na to da się coś poradzić ? chciałoby się mieć większego, bo dla każdego mężczyzny to bardzo ważna sprawa, pozwala mu czuć się pewnie i bardziej męsko - dlatego mówi się że jest to męskość. Ja niestety czuje się fatalnie, wręcz jak kaleka :( Mój członek ma 3,5 cm w zwisie a w wzwodzie 12 cm i jeszcze jest cienki:(. Jestem już dorosłym osobnikiem i nic się nie zmieni, ale najgorsze jest to że faceci z większymi przyrodzeniami śmieją się z tych drugich, a co by było gdyby sytuacja się odwróciła, jakby się czuli? napewno bardzo fajnie, nie jest łatwo się takim zaakceptować a tym bardziej gdy dla kogoś jest to powód do kpin i śmiechu. Jeżeli chodzi o te niektóre punkty co ktoś tu wcześniej podawał to widać jednak nie wszystko jest zgodne z regułą. Po pierwsze że wielkość członka jest dziedziczna jak widać nie jest, ponieważ mój ojciec jest normalnie obdarzony przez naturę a po drugie że te mniejsze członki powiększyć się potrafią prawie dwukrotnie a jak widać u mnie prawie trzykrotnie. Bardzo chciałbym to zmienić ale poprostu nie mogę:( nie szukam nawet kobiety chociaż bardzo bym chciał się związać, ale w towarzystwie kobiet czuję się całkowicie niepewnie a co dopiero związek nie mówiąc już o seksie. Muszę się z tym pogodzić, chociaż wstydzę się samego siebie, o chodzeniu na basen, sauny czy pod prysznic publiczny mogę zapomnieć, nie chcę wzbudzać taniej sensacji. Najbardziej boli to że nigdy nie zaistnieje w moim życiu żadna kobieta, chyba nigdy się nie przełamię, wydaje mi się, że straciłem tą szansę na poznanie tej wyjątkowej osoby, która gdzieś się tam kiedyś pojawiła. Proszę jedynie wszystkich o to że jeżeli spotkacie takich osobników jak ja to nie traktujcie ich z pogardą i nie dajcie im odczuć że są gorsi, tylko o to proszę.


Taaa poznam gościa i odrazu mówie mu ściągnij spodnie zobacze co masz tam jeśli masz małego to "papa" Przecież każda normalna kobieta nie ocenia chłopaka po rozmiarze jego członka!
Jeśli pokocha Ciebie i twój charakter to rozmiar nie powinien mieć dla niej znaczenia.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
lotnik_
glowa do gory!

na pewno nie jest z Toba az tak zle prawda?
:eek:k:
 

Attachments

  • ma_y.jpg
    ma_y.jpg
    72 KB · Wyświetleń: 90

lotnik_

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Być może nie powinienem się przejmować, sam nie wiem, ale nawet czytając to forum były wypowiedzi że poniżej 13 cm w wzwodzie to mało, jednak najgorszym problemem jest wielkość w zwisie, bo mając 3,5 cm naprawdę ciężko gdzieś się pokazać w kąpielówkach albo coś podobnego, nie mówiąc , że np pod wpływem wysiłku fizycznego np bieganie, siłownia on jeszcze się zmniejsza i jak tu później iść pod prysznic, jest to bardzo krępujące, naprawdę w wielu sytuacjach, być może przesadziłem z tym kalectwem, bo to wcześniejsze zdjęcie o tym świadczy, ale poprostu czuje się z tym źle, a niektórzy nie rozumieją, że na to nie ma się wpływu, każdy człowiek jest inny są różne wielkości rąk, nóg, członków, piersi, stóp itp. to dlaczego akórat ten organ wzbudza taką sensację i niektórym się wydaje, że wszyscy muszą mieć takie same czyli duże. A mówiąć cienki miałem na myśli że w obwodzie nie jest zbyt okazały ale ile ma to nie wiem bo nie mierzyłem:(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wydaje mi sie, ze nie powinienes sie tym tak przejmowac- kochac mozesz sie bez przeszkod, a co do wstydu do chodzenia w kąpielówkach, to mysle, ze po prostu caly czas o tym myslisz i to Cie peszy, albo porownales sie z jakims gigantem, przeciez z pod kąpielowek nie powinno cos za bardzo odstawac, tylko delikatnie, z reszta zawsze mozesz kupic cos luźniejszego, wtedy bedziesz sie czuc pewniej :)
 

Sirsam

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam 14 lat 13,5 cm we wzwodzie, w opadzie 8-9cm i obwod we wzwodzie 12cm.
Sadze ze jak na moj wiek wynik nie najgorszy i sadze ze jeszcze troche dojdzie zanim skoncze dojrzewac ;)
sadze jednak ze w opadzie wydaje sie maly (jak na niego sie patrzy z gory xD ) ale i tak chyba zle nie jest ;)
Zauwazyli to tez inne chlopy? :)
 
Do góry