Co sądzicie o rozmiarach penisa ?

  • Thread starter SSaMMoTTnIIa
  • Rozpoczęty

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Nika19 – nie masz z kim o takich sprawach porozmawiać ? a ze swoim facetem? ja mam pełno koleżanek, ale to chyba kwestia wieku im starsze kobiety tym lepiej znają swoje potrzeby i nie wstydzą się o nich porozmawiać po prostu znajdź sobie jakąś przyjaciółkę :p

Zdjęcia pokazywane tu to fotomontaż na 100%


Co do mnie to mam 18 cm i 14 w obwodzie wiec jest ok ale nie obrazilbym sie gdybym mial 3 cm wiecej tak do "oczka" :) moja dziewczyna jest zadowolona ale czasem nazeka na ból, czasem ja jajniki bolą ale tak to jest ok. B)

Coś do samych rozmiarów penisów i kobiecego zdania na ten temat to po wypytaniu sie kilku wyszło na to że rozmiar jest ważny, grubość jest ważniejsza niż długość, i że lubią seks a to juz oftop :p

jedna z koleżanek mi powiedziała o "małym" swojego faceta - "Penis mojego chłopaka jest ok (16cm), ale nie obraziłabym sie jakby był dłuższy" - myśle żenie wymaga to komentowania :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
rozmawiam ze swoim facetem, a tutaj dobrze mi sie rozmawia na takie tematy, bo jestem w pewnym stopniu anonimowa :)
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
ja jak widze mam szczescie ze trafilem na takie kobiety kolezanki :D ktore bez oporow o tym mi opowiadaja :p
a co do forum masz racje zapewnia anonimowosc
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie a nie kazdemu w realnym swiecie mozna wszystko powiedziec
ja bardzo lubie rozmawiac na takie tematy :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
heh ja tez lubie a to jest bardzo fajne miejsce na takie rozmowy... mozna bez skrepowania o wszystkim pogadac bo nikt Cie nie zna... mozna sie podzielic radami, wskazówkami, pomysłami, problemami... itd... fajno jest :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi sie tez podoba :)
z reszta moze to sprawdzic w jakim dziale jestem najbardziej aktywana :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Co do mnie to mam 18 cm i 14 w obwodzie wiec jest ok ale nie obrazilbym sie gdybym mial 3 cm wiecej tak do "oczka" :) moja dziewczyna jest zadowolona ale czasem nazeka na ból, czasem ja jajniki bolą ale tak to jest ok. B)

Moj chlopak tez ma 18 cm i tez mnie czasem boli ktorys jajnik, czesciej lewy :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a mnie nic nie boli, jedynie nogi jak je za dlugo podnosze do gory w ciekawej pozycji :) ale pewnie ja znacie
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Moj chlopak tez ma 18 cm i tez mnie czasem boli ktorys jajnik, czesciej lewy :p
a nie czaem boli prawy... nawet teraz jak sie wcale nie kocham od jakiegos czasu... wczoraj znów mnie bolał :/ chyba musze sie przejsc do mojego kochanego pana ginekologa :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez musze isc, w zwiazku z moimi nogami :/ i kiedys na ta cytologie w koncu :/
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja ide jutro, po nastepne recepty- mam nadzieje, ze tym razem na pol roku dostane ;)
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
widze ze kobietki gadaja o dlugosci , dzisiaj gadalem z kolezanka o wielkosciach i wspominala ze miala kiedys doczyneinia z duzym instrumentem i sie przestraszyla, wcale nie bylo jej lepiej wiec chlopaki nie ma sie co martwic rozmiarem za duzy to o wiele gorzej niz za maly bo boli jak cholera :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi nie jest dana nawet srednia krajowa, ale jakos mnie to zaspokaja :]

jelonek powiedz ze chcesz na pol roku i koniec, bo szkoda kasy, zeby po recepte tylko isc :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dla mnie długość nie jest aż tak bardzo ważna ale przyznam sie że wole te "grubsze" :sexy: :yahoo:
 

Max1630798

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
moim zdaniem kobiety nigdy otwarcie nie mowia o rozmiarach u facetow nie przywiazujac do nich zbytniej wagi. czytalem kiedys taki artykul w ckm o ksztalcie i mimo ze staraly sie to ukryc jednak duze ejst piekne. ja osobiscie jestem zadowolony ze swoich wymiarow i nie wstydzilbym ise ich wyeksponowac!!! musze przyznac tez ze dla mnei tak samo jak rozmiar penisa jest wazny dla kobiet tak piersi a moze nawet bardziej maly zgrabny i jedrny tyleczek u lalki cudo :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Trzeba cieszyc sie z tego co dal wam Bog a nie rozmyslac co by bylo gdyby :p
 
Do góry