Co Sądzicie O Reggae?

karolina95x

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja już bardzo długo słucham reggae mimo ze mam 14 lat... Po prostu lubie te pozytywne wibracje! Jednak wiary nie zmieniam ani nie mam dredow ;p od czasu do czasu zaloze jakas bransoletke w barwach reggae... :) Bless
 

karolina95x

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
6 stycznia – Ceremonialne Urodziny Cesarza Hajle Syllasje
21 kwietnia – Święto Przybycia Cesarza Hajle Syllasje do Jamajki
23 lipca – Osobiste Urodziny Cesarza Hajle Syllasje
1 sierpnia – Obchody Wyzwolenia Cesarza z Niewolnictwa
17 sierpnia – Urodziny Marcusa Garveya
2 listopada – Dzień Koronacji Cesarza :)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Raz, nikt nie pytał o te daty, a dwa, że Ci którzy się interesują tym tematem to znają te daty doskonale, a pozaostałych raczej nie zainteresują.
 

domelfik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Szczecin
Więc nawiązując do tematu, zgodzę się z większością.
Reggae to siła, o której można przekonać się na własnej skórze. Budzik do życia.
Osobiście najbardziej preferuję reggae i ragga i głownie w tym siedzę.
Styl ubioru, dredy... Nie wiem czy jest to konieczne. To raczej sposób w jaki ludzie utożsamiają się z tym ruchem, z muzyką.
Osobiście nic przeciwko nie mam, z resztą wszystko zależy od osoby i od tego , w jakim stopniu oddany jest temu co robi, co słucha, w co wierzy.
Pokazówki inną drogą...

Jagódka
p.s A same teksty uwazam za wielkie przeslanie, np. tekst Boba Marley'a (ktos juz o nim wyzej pisał) ze nie bedzie pokoju na świecie jesli kolor skóry bedzie ważniejszy niż kolor oczu[/i][/i]

Pozwolę się wtrącić,z czystej chęci uświadomienia, że owe słowa zostały wypowiedziane przez Haile Selassie
 

YamatoDamashi

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Smardze City
Swoją drogą - zapraszam wszystkich do grupy RRR Poland na Last.FM:
sznurek

Nieskromnie dodam, że to pierwsza związana z muzyką reggae polska grupa w serwisie.
 
Do góry