Co Sądzicie O Biseksualistach?

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ci ludzie są niezdecydowani na maksa...
Nie wiedzą, czy wolą dziewczyny, czy chłopaków... masakra.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Skoro jesteś facetem no to oczywiste, że moja wypowiedź nie jest aktualna, sęk w tym, że nie musisz od razu walcem po mnie jeździć. <_<
To nie tak, po prostu za wiele osób popełnia ten sam błąd, ale ok, wszystko jasne. :]

Ci ludzie są niezdecydowani na maksa...
Nie wiedzą, czy wolą dziewczyny, czy chłopaków... masakra.
"Lubią" ludzi obojga płci, to nie brak zdecydowania.
 
L

ldreamer

Guest
dziewczyny bi są spoko ;D
faceci? fuj ;(

Narcyza:
"Każdy jest inny, ale czemu moja inność jest inna od wszystkich??"
inność, indywidualizm to iluzja ;) wszyscy jesteśmy tacy sami. To co wydaje Ci się inne, to osobowość którą można zmienić. można zmienić nawet płeć. To są tylko kolejne powłoki nas, a najgłębiej znajduje się świadomość i nasze doświadczenie.

;)
 
L

ldreamer

Guest
To podjeżdża hipokrytą
no bo tak jest :D

zauważ że niewiele jest facetów w których wzbudza odrazę dwie całujące się piękności płci żeńskiej, dlatego że są to dziewczyny... a faceci są zazwyczaj hetero.
co innego kiedy całują się faceci i tu nie chodzi w moim przypadku tyle o homofobię, co o poczucie estetyki. to nie jest ładne...

pozdro ;)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Głupie tłumaczenie. Nie lubisz czegoś tylko dlatego, że nie jest ładne? Przecież zarówno w przypadku dwóch całujących się dziewczyn jak i chłopaków, chodzi o to samo i to są tacy sami ludzie, pomijając płeć.
 
L

ldreamer

Guest
tylko dlatego że nie jest ładne.
Może jest to głupie tłumaczenie ale dla mnie jedynie prawdziwe :)

chodzi o to samo tylko z innej perspektywy :D wy dziewczyny lubicie chłopaków a my chłopacy lubimy dziewczyny wiec patrząc na całującą się parę, patrzymy na dziewczynę raczej.
w przypadku lesbijek, zwłasza jak są ładne to jest na co popatrzeć :D :)

a jak są dwaj geje a obserwator jest heteroseksualnym facetem to nie jest to dla niego ładny widok.
mimo że wychodzi na to samo... :p to proste. chemia. faceci lubią widok kobiet... :)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
potrzebny słownik chyba

to tłumaczenie jest bardzo bezsensowne. Czy to oznacza, że jako mężczyźni, nie potraficie się wznieść ponad niskie instynkty i zachować obiektywizmu? Smutne to, ale mam nadzieję, że nie wszyscy tak mają.

wy dziewczyny lubicie chłopaków a my chłopacy lubimy dziewczyny
Mimo wszystko jednak widok dwóch całujących się lasek mnie nie odpycha.
 
L

ldreamer

Guest
to tłumaczenie jest bardzo bezsensowne. Czy to oznacza, że jako mężczyźni, nie potraficie się wznieść ponad niskie instynkty i zachować obiektywizmu? Smutne to, ale mam nadzieję, że nie wszyscy tak mają.
obiektywizm ? :D
powiedz mi, czy mogłabyś oglądać z własnej nieprzymuszonej woli coś, co cie odraża?

... chyba sie nie rozumiemy :D
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Nie musisz oglądać, kontakty seksualne to intymna sprawa i wątpię, by ktoś pozwolił Ci obserwować swoje życie prywatne na tyle dokładnie, abyś mógł się obrzydzić. To jest temat: co sądzimy o biseksualistach, a nie czy dwaj panowie razem wyglądają ładnie. Jeśli ktoś tu czegoś nie rozumie to nie jestem to ja.
 

delius

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja powiem tak. "Obrzydza mnie" czy "nie ładne" to jest psi stolec na ławce w parku. Widok ani całujących się kobiet ani całujących się mężczyzn mnie nie obrzydza, po prostu jest mi to obojętne, chcą niech się całują. Ale to jest fakt, że mężczyźni są bardziej napaleni na sex i pewnie, gdyby zobaczyli swoją dziewczynę całującą się z inną dziewczyną chętnie by jeszcze się przyłączyli. Natomiast trójkąty chłopak, chłopak, dziewczyna są mniej spotykane ze względu na to, że chłopacy nie lubią się dzielić dziewczynami z innymi chłopakami.

PS. To są takie moje przemyślenia i domysły, no bo przecież nigdy w trójkącie nie byłem. A jakby ktoś powiedział, że temat nie jest o trójkątach tylko o biseksach no to przecież ktoś w trójkącie zawsze musi być biseksem.
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja powiem tak. "Obrzydza mnie" czy "nie ładne" to jest psi stolec na ławce w parku. Widok ani całujących się kobiet ani całujących się mężczyzn mnie nie obrzydza, po prostu jest mi to obojętne, chcą niech się całują. Ale to jest fakt, że mężczyźni są bardziej napaleni na sex i pewnie, gdyby zobaczyli swoją dziewczynę całującą się z inną dziewczyną chętnie by jeszcze się przyłączyli.
zgadzam się.

potrzebny słownik chyba

chyba Tobie
chłopacy
 

mazenna

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolskie
czy ja jestem niezdecydowana? miedzy chlopakiem a dziewczyna? hmmm tego nie da sie wytlumaczyc.... majac 19lat mialam pierwsze kontakty fizyczne z kobieta,potem doszly tez emocje a moze i uczucia... w lozku z facetem czuje sie zdobywana,w centrum jego uwagi... a w lozku z kobieta, czuje sie jakbym piescila motyla... tego nie da sie porownac... to sa dwie rozne sprawy, jednak w byciu razem z facetem ma sie poczucie bezpieczenstwa, spokoju.... a gdy bylam z kobieta bylo zupelnie inaczej, 100% zaangazowania, obawa o nia, troska, milosc-i z jej strony to samo...



a co do waszych opini ze calujace sie kobiety sa ok ale faceci sa fuj....
powiem wam ze mialam kiedys mieszane uczucia co do ogladania dwoch facetow, nie wiedzialam czy mnie to obrzydza czy nie... ale obejrzalam tajemnice brokeback mountain i bylam zachwycona tym filmem, wylam jak bobr i juz wiem ze fizyczna strona swiazku dwoch facetow tez moze byc piekna.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Moja koleżanka (chyba) jest bi. Teraz jest w związku z dziewczyną, ale coś tam mi się przypomina, że jakiś facet dawno temu też jej się podobał. Chociaż niewiadomo, może wcale tak nie było, a jedynie wstydziła się homoseksualnej orientacji.
W każdym razie bi mają fajnie, bo zawsze większe szanse :D Nic do nich nie mam :)
 

Tomeczkowski

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
34
..co takiego masz na myśli??

Mam na myśli to że byłem z chłopakiem przez 2 lata a on pewnego dnia oświadczył że chce układać sobie życie z dziewczyną bo tego wszyscy po nim oczekują i może wcale to nie jest problem seksualności ale czasem nie rozumiem czemu on miał prawo wybierać a ja mogłem jedynie to zaakceptować. Jak można mówić komuś kocham cię ale nie będę z tobą bo takie jest życie i świat.
Nie chciałem niczego więcej tylko być.
 

delius

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Jeśli jest gejem i chce wejść w związek z dziewczyną tylko ze względu na otoczenie (tak to nazwijmy) to mu współczuje, ale nie zmienia to faktu, że nie jest w porządku, co do Ciebie. Po prostu Cię oszukał. Czy jest bi czy homo to jest to zdrada wg mnie.
 

She_Devil

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wyspy
No to i ja sie przyznam. Jestem bi i jest mi z tym dobrze. Otacza mnie na szczęście grono tolerancyjnych ludzi, mam tolerancyjnych rodziców, którym nie zależy tylko na tym by doczekać sie wnuka i co ludzie powiedzą, dla nich liczy sie moje szczęście. Wprawdzie znajdą sie wyjątki ale nie przejmuje sie kompletnie takimi osobami :)
 

blondyneczka125

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Wuppertal
Czasem myślę, że jestem biseksualistką...

Ale jestem tolerancyjna i tyle.
Ja tez tak czasami mysle o sobie.Czesto marze o seksie z kobieta ale podnieca mnie sama mysl o tym.Nie wiem czy bym to mogla zrobic.Moze rozczarowana jestem zwiazkami z mezczyznami,sama nie wiem...Troche sie tego wstydze choc nie uwazam biseksualizmu za cos nienormalnego.
 
Do góry