Co Sądzicie O Biseksualistach?

Micki403

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Normalni w świecie ludzie, którzy niczym się nie różnią od innych...
 

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale 90% populacji to biseksualiści, tylko niektórzy nie chcą przyjąć tego do wiadomości, uważają że są "normalni" (swoją drogą zastanówmy się czy istnieje takie pojęcie :p ). każdego w pewnym momencie może pociągnąć ta sama płeć. tylko niektórzy są bardziej a inni mniej podatni na działanie hormonów tej samej płci. to już tylko kwestia tego gdzie się ktoś wychowywał, czy w tolerancyjnej rodzinie czy też nie... więc mam propozycję, niech każdy się zastanowi czy kiedykolwiek czuł coś taiego jak pociąg do innego chłopaka tudzież dziewczyny. przecież to normalne :p nie ma się czego wstydzić :p :D
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
To jest po prostu fascynacja, i do tego w 99 na 100 przypadkach, bardzo krótkotrwała. To nie znaczy, że ktoś odrazu jest biseksualistą.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Tak, masz rację

W okresie licealnym lub technikolorowym ( nie wiem jak się to pisało ) bardzo mocno burzą sie hormony, wtedy właśnie dochodzi do tego krótkotrwałego lub długotrwałego popędu do tej samej płci.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
nie mam nic przeciwko biseksualistom, zastanowcie sie i odpowiedzcie sobie ale tak w 100% szczerze czy nigdy nie zastanawialiscie sie jak to jest z osobnikiem tej samej plci?? Kazdy mial taki moment wiec ja uwazam to za rzecz normalna choc sam jestem hetero ;)
 

Suza

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Canada
ja ogólnie uważam, że to jest zupełnie prywatna sprawa kto co i z kim lubi robic ;)
nie mam nic przeciwko biseksualistom, bo i dlaczego miałabym miec?
sądzę, że nie jeśli dwoje ludzi się kocha, to najważniejsze jest uczucie, a nie płec drugiej osoby ;)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Jestem Bi,tak samo jak moja najlepsza przyjaciółka. Poprostu czasem "kręcą" mnie dziewczyny. Według mnie nie ma w tym nic złego. Kazdy żyje tak jak chce. Pozdr.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Hmm.. Biseksualiści osobiście mi nie przeszkadzają, jeśli to mnie nie dotyczy..
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Raz powiedziałam dobrej kumpeli w żartach że jestem w niej zakochana, to potem się przestraszyła i zaczęła mnie unikać :lol:
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Normalni w świecie ludzie, którzy niczym się nie różnią od innych...

Każdy niezależnie od orientacji jest człowiekiem i został stworzony żeby kochać.

mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale 90% populacji to biseksualiści, tylko niektórzy nie chcą przyjąć tego do wiadomości, uważają że są "normalni" (swoją drogą zastanówmy się czy istnieje takie pojęcie :p ). każdego w pewnym momencie może pociągnąć ta sama płeć. tylko niektórzy są bardziej a inni mniej podatni na działanie hormonów tej samej płci. to już tylko kwestia tego gdzie się ktoś wychowywał, czy w tolerancyjnej rodzinie czy też nie...

To kwestia tego czy ktoś potrafi się wyłamać i stawić czoło społeczeństwu które jest teraz tak natarczywe że każdego obchodzą "problemy" innych nawet bardziej niż swoje.
 
B

Billy Eliot

Guest
"Każdy jest biseksualistą, ale sam o tym nie wie". W pełni się zgadzam z tą sentencją. Patrz temat: "Skala Kinseya"
A co do biseksualistów - szanuję ich wybór, tak jak wszystkie mniejszości, czy to seksualne, etniczne, itd, które nie robią krzywdy innym.
Poza tym jak mógłbym - sam będąc gejem - nie akceptować biseksualistów
 

Dżordanek_Aguś

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BYDGOSZCZ
Sama nie jestem do końca pewna, czy jestem bi, czy to jest, jak ktoś tu wcześniej wspomniał, fascynacja krótkotrwała osobami tej samej płci...Jednak jak się głębiej zastanowię, to myślę, że jednak jestem bi, bo już w podstawówce ciągnęło mnie do niektórych dziewczyn...
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
A kto mi powie, dlaczego to się w ogóle znajduje w dziale "Zagubione dusze"? Ja tam nie jestem nijak zagubiona - mam wspaniałego faceta, mam cudowne kobiety, nie mam z tym problemów, nie jest to dla mnie jakieś żadne halo.
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
90 % ludzi na świecie jest bi... ale tylko 5 % się do tego przyznaje.
Ja jestem BI i mówię o tym publicznie i głośno, bo wiem, że niektórzy się tego wstydzą. Nie wiem czemu...
Po za tym... tu nie chodzi tylko o sex, no nie?? <_<
 
Do góry