Co Robić

demoralizatro

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
ludziska pomóżcie

kiedys pewna dziewczyna chciala ze mna chodzić lecz ja ją w tedy odrzuciłem (potem dosc dlugo nie nawiazywalismy ze soba zadnych kontaktow)
po bardzo dlugim okresie czasu zdalem sobie sprawe ze sie w niej zabujalem
no i pewnego dnia dostalem tak jakby szanse na to aby z nia być
lecz znowu jakis czas sie nie odwazylem do niej zagadac po takimokresie czasu
wkoncu zadlem sobie sprawe czemu by nie sprobowac i jakims cudem przelamalem swoj wstyd
przez niedlugi okres czasu probowalem z nia nawiazywac bliskie kontakty lecz i tak nasze rozmowy nie wygladaly zbyt normalnie tylko ... no w ogole nie wiedzialem co gadac
lecz z dnia na dzien znowu mnie jakos chycil wsyd ze potem jakos nie mialem w ogole odwagi sie do niej odezwac :( i w ogole ...
teraz praktycznie juz nie rozmawiamy ze soba niecale pol roku
ale w tym czasie ciagle jak na siebie spogladalismy to sie bardzo dziwnie czulem (tak jakby pustke) zdawalo mi sie ze nikogo do okola nas nikogo nie ma tylko ja i ona nawet w tlumie
albo mi sie wydaje albo jednak cos miedzy nami niezle iskrzy tylko mnie ciagle cos gasi

obecie wiem tylko tyle gdzoe ona mieszka
nie mam zadnej mozliwosci zdobycia nr domowego kom. itp

ciagle o niej mysle i juz mam kilka nieprzespanych nocy z powodu tego ze chodzby nie moge jej zobaczyc na codzien


i zupelnie nie wiem jak teraz z nia nawiazac jaki kolwiek kontakt
pliska pomozcie
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
hmm.. no zawaliłeś z tym chodzeniem. xd
ale przecież są wakacjje można zaproponować jakieś wyjście, albo coś zorganizować. może macie jakichś wspólnych znajomych? wspólna impreza albo wyjście.
 

sebastianek

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
hmmm... ja bym poszukał w ksiązce telrfonicznej... napewnoe wiesz jak sie nazywa :] zapros ją na jakies balety czy cos ... potancz z nią .. napewno bedzie miło .. kup jej róze i idz z nią na spacer ... napewno bedzie sie jej podobac ... i wtedy powiedz jej ze poł roku temu zawaliłes i czy jest szansa zeby to odkrecić ... ( ja bym cos takiego zrobił )


pozdro i trzymam kciuki :]
 

demoralizatro

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
hmmm
nr. telefonu szukalem wszedzie nawet w internecie i nadal nic :(

co do tanca to w ogole nie mam o tym zielonego pojęcia nigdy w zyciu nie tanczylem ani nigdy sie specialnie na tonie patrzylem jak to sie robi

jak na razie to dla mnie najwazniejsze jest to aby sie z nia jeszcze spotkać i zeby jakos nawiazac ten kontakt tylko nadal nie za bardzo wiem jak
 

MrÓwCiA16*

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Hej :* Jeśli chodzi o numer to jeśli bardzo chcesz to napewno jest jakiś sposób zeby go zdobyć.Przeciez ta dziewczyna ma jakies kumpele,kumpli którzy sie jakos z nią kontaktują ,jesli ładnie ich poprosisz to pewnie dają Ci jej numer:) Jesli tak bardzo chcesz się z nią spotkac to poczekaj troszke na nią nie daleko jej domu-pisałes ze wiesz tylko gdzie ona mieszka i wkoncu normalnie z nią pogadaj.Przełam sie...bo jesli tego nie zrobisz to znowu cały czas bedziesz siebie dręczyl myslami ,ze nic nie robisz w kierunku zeby byc z nią.
A co do tego co się wydarzylo miedzy Wami pół roku temu to jej wytłumacz ,ze bardzo tej decyzji załujesz ,ze zalezy Ci na niej i ,ze wtedy jeszcze tak dokladnie nie wiedziałes czego chcesz i z kim chcesz byc a teraz jestes tego pewny ,powiedz jej ,ze brakuje Ci spotkań z nią.
Z różą i ze spacerkiem to bardzo dobry pomysł.Jeśli laska do Ciebie cos jeszcze czuje to powinno byc oki.A wracając jeszcze do romozwy to przeciez jest tak wiele tematów ze napewno bedziecie mieli oc zym pogadac.3maj sie ,3mam za Ciebie kciuki.Nie zawal przypadkiem czegos :p BuzZka :*
 

demoralizatro

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
dobra
ona ma kolezanki kolegow tylko z tym ze ja juz z nimi tez od dawna nie utrzymuje zadnego kontaktu a na dodatek nie wiem gdzie mieszkaja :(

i ja to chyba tez tam nie za bardzo dopisalem
bo niby dostalem ta szanse ale po tym jak ja z nia gadalem to chyba stwierdzila ze sie jej nie za bardzo podobam

ale jesli ona tak powiedziala (juz nie bede mowic skad sie dowiedzialem wazne ze wiem) to mni tez ciekawi czemu ona potem ciagle sie na mnie patrzyla

a co do tematow no to wiem ze jest ich sporo
tylko sek w tym ze nawet jak bylem gleboko w dyskusji z qumplami i ja tylko zobacze to od razu z jezyka kolek, wtedy juz nic nie mam do powiedzenia i w ogule zachowuje sie jak slup soli
jak z nia gadalem to tylko kilka razy byelm jej w stanie popatrzec sie w oczy
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
więcej odwagi ;d dziewczyny nie gryzą.
jeśli naprawde sie na Ciebie ciągle patrzy i czujesz że ona coś do Ciebie to może tylko tak mówi bo chce żebyś sie bardziej postarał!
 

demoralizatro

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
tylko wiesz
ona nie wie ze ja to wiem

dowiedzialem sie tego porpostu w glupi sposob
nawet sie nie domysla o jakich zeczach ja wiem o niej ale to sie wytnie

pierwsze sie dowiedzialem podajac sie za kogos innego ...
a potem dowiedzialem sie tego osobisie od jej siostry

teraz maja o mnie zle zdanie tez przez to co ja zrobilem ale to inna historia
 

paulinncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Teraz najlepszy okres na podryw sa wakcje sloneczko swiecie. :eek:k: Sprobuj z nia pogadac , zapros ja gdzies albo idzcie razem na basen bobedziecie troche razem moze bedzie wam sie fajnie gadalo. A tak wogol to jak ci teraz zalezy to rob w szytko by dopiac swego.:) powodzenia
 
Do góry