Co robić po maturze

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A ja wychodzę z założenia, że praca jest lepsza od studiów, ale jeszcze lepszy jest własny biznes, nawet za mniejsze pieniądze. Serio, myślę, że czas na studiach można wykorzystać do rozwoju samego siebie ale takiego ogólnego, a nie do pracy, a następnie kombinować i być sobie szefem :)

Po maturze, czy nie - zbierać kasę na własne i później robic to, co się lubi w tempie, jakie się uważa za słuszne.

I ogólnie fakt, również uważam studia za marnotrawienie czasu ( mojego czasu ). Odkąd pracuję, zbieram kasę, na którą czekałbym jeszcze kilka lat. Zbieram, by robić swoje i tak sobie myślę, że gdybym zbierał ją zaraz po maturze, zamiast iść na studia, to dziś już bym sobie pykał dla samego siebie.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Jak dla mnie to odpowiedź jest jedna - iść na studia. Póki się jest młodym i na wszystko jest jeszcze czas, nikt ani nic nie goni do roboty to warto się zatroszczyć o własne wykształcenie i umiejętności, które umożliwią znalezienie pracy która będzie sprawiała przede wszystkim przyjemność. Jeżeli są wśród Was osoby które wybierają się na studia i szukają wartościowych uczelni, to na pewno studia I stopnia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej otworzą Wam drzwi do takiej kariery, jaką sobie wymarzycie. Pamiętacie że najlepsza praca to nie ta która daje dużo pieniędzy tylko taka, która daje dużo satysfakcji.
 

barberka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja na studia nie poszłam i nie żałuje. w tygodniu praca a dodatkowo w weekendy robię florystykę w cosinusie. W przyszłości może swój interes wypali :)
 
Do góry