Co przeszkadza chłopakom w dziewczynach i na odwrót...

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
nie ma. ćpunów nienawidze szczerze z całego serca. co do upicia się, jesteście na to zasłabe, szybko padacie, a wtedy to już niewiadomo co się tam dzieje z Wami :p poza tym kobieta powinna być damą, a dama się nie upija, a gdy palicie nie jesteście już takie słodkie :)

teraz nie rozumiem
piszecie ze nie lubicie ze nie lubicie dam a nie lubicie jak sie upija bo to damie nie przystoi????

wytlumaczy ktos to????
 

patrycjaxxx

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja nielubie jak cwaniakuje, klnie strasznie;/ no i hamstwo.. i nie moze grac non stop w pilke i na kompie i ogladac meczow...
 

hihot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mi przeszkadza jak dziewczyna zaczyna i kończy zdanie kur*ą i innymi wulgaryzmami . Nie lubie też jak ma tipsy 2 kg tapety na twarzy i wygląda jak jakaś Rumunka bo chodzi codziennie na solarkę ;/ blee
 

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
To dziwne, bo te tipsy, ta solarka, ten makijaż to chyba dla facetów jest, a wychodzi na to ze oni tego nie lubią :lol:
Zresztą bardzo dobrze. BB)
 

white_lady88

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie lubię:
jak facet chrapie,
gdy mlaska przy jedzeniu,
jak ma zarost
niepunktualności,
gdy pisze do mnie SMS w stylu "chcem", "dziekujem" itp i na końcu zdania pytającego nie wstawi głupiego znaku "?",
jak robi błędy ortograficzne,
kiedy tylko udaje, że mnie słucha,
jak pije,
przekonania, że kobieta powinna w domu siedzieć, obiady gotować i dzieci wychowywać,
jak na zadane mu pytanie odpowiada jednym słowem,
gdy wmawia mi, że za bardzo się przejmuję,
gdy on olewa sprawy, które są dla mnie ważne,
gdy źle się wyraża o swojej rodzinie lub o byłej dziewczynie,
jak jedynym tłumaczeniem jest zdanie: "Bo prawdziwy facet tak już nieraz musi" albo "Bo tak jakoś wyszło",
gdy mówię: NIE a facet myśli, że tylko udaję niedostępną i myślę: TAK, a ja ZAWSZE mówię co myślę.
 

meg-i22

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
W zupełności się z Tobą zgadzam... z jednym małym wyjątkiem...zarost może dodawać męskości i być baaardzo podniecający (oczywiści jeśli facet potrafi odpowiednio go pielęgnować)
 

Agacia=)

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
WRZ/Wola Rzędzińska
Według mnie, na razie w chłopakach nie podoba mi się to że są tacy dziecinni, że nie potrafią nas zrozumieć i biorą wszystko na żarty, nawet szczerą i najprawdziwszą prawde

A w wyglądzie... hmmm... jak wyglądają po prostu oblesnie ^_^ ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
u mnie na odwrot, nie zauwazam kiedy przyjaciolka zartuje, i zbyt czesto ja na serio traktuje xD
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Mi przeszkadza jak dziewczyna zaczyna i kończy zdanie kur*ą i innymi wulgaryzmami . Nie lubie też jak ma tipsy 2 kg tapety na twarzy i wygląda jak jakaś Rumunka bo chodzi codziennie na solarkę ;/ blee

Dodam jeszcze,ze nielubie jak udają takie słodkie idiotki,albo sa do przesady wrazliwe i jak nie maja własnego zdania.
 

Dorcia2614

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Złotów
Nie lubię:
jak facet chrapie,
gdy mlaska przy jedzeniu,
jak ma zarost
niepunktualności,
gdy pisze do mnie SMS w stylu "chcem", "dziekujem" itp i na końcu zdania pytającego nie wstawi głupiego znaku "?",
jak robi błędy ortograficzne,
kiedy tylko udaje, że mnie słucha,
jak pije,
przekonania, że kobieta powinna w domu siedzieć, obiady gotować i dzieci wychowywać,
jak na zadane mu pytanie odpowiada jednym słowem,
gdy wmawia mi, że za bardzo się przejmuję,
gdy on olewa sprawy, które są dla mnie ważne,
gdy źle się wyraża o swojej rodzinie lub o byłej dziewczynie,
jak jedynym tłumaczeniem jest zdanie: "Bo prawdziwy facet tak już nieraz musi" albo "Bo tak jakoś wyszło",
gdy mówię: NIE a facet myśli, że tylko udaję niedostępną i myślę: TAK, a ja ZAWSZE mówię co myślę.

Dobre:0 Ale muszę stwierdzić, że takich ludzi już nie ma a
w szczególności chłopaków:p
Heh, marna sprawa:)

Ojjj dawno mnie tu nie było:/
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
To dziwne, bo te tipsy, ta solarka, ten makijaż to chyba dla facetów jest, a wychodzi na to ze oni tego nie lubią :lol:
Wystarczy mieć jednego przyjaciela-chłopaka by wiedzieć, że oni za tym nie przepadają.
A takim co noszą pełen pakiet (tipsy, solarka, makijaż) to raczej nie na przyjaźni z chłopakami zależy. :D
Więc zanim wyjdą z błędu minie pare stuleci. :lol:
Chciałabym dodać, że mi jako dziewczynie w dziewczynach najbardziej przeszkadza, gdy piją na umór (chociaż im wcale nie smakuje), a później udają jakie to są strasznie pijane i łatwe.
/gadając z chłopakami dowiedziałam się, że im to też nie w paski./
Po co?
By się dowartościować?
Może.
 

whythat

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
smarkatych inteligentek
lecących na kasę
tapetujących sie za bardzo
róż, róż, róż.....
niecnotek
pustaków
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
palące, klnące, nieinteligentne to połączenie jest jak dla mnie zabójcze
 

shizu

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocław / Bielsko-B
Mnie sie nie podoba gdy pali nalogowo, gdy pije nalogowo, gdy sie szmaci. Gdy sie nadmiernie maluje i stoi. Gdy beznadziejnie dobiera rzeczy. Gdy wszystko olewa albo na odwrot wszystko bierze za bardzo na powaznie. Gdy nie ma poczucia humoru. Gdy nie potrafi sie wyglupiac (ale umiarem) Gdy jest zawsze powazna. Nie podoba mi sie gdy dziewczyna zawsze chce postawic na swoim. Gdy nie potrafi czasem ustapic i dogadac sie, pojsc na kompromis. Gdy wytyka bledy za kazdym razem. Nie podoba mi sie gdy dziewczyna nie jest wyrozumiala (nie mowie tu o ksokach w bok, dla tego typu nie ma przyzwolenia).

To tak w skrocie ^_^ :eek:h:
 
Do góry