Co przeszkadza chłopakom w dziewczynach i na odwrót...

weep

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Do Candyman666 i Vardamir: chlopaki bardzo Was szanuje - takich jak Wy to tylko ze swieca szukac. W dzisiejszych czasach bardzo BARDZO trudno znalezc chlopaka ktory chce czekac z seksem. Wszyscy, z ktorymi sie do tej pory spotkalam tylko przescigali sie w zaliczaniu panienek a jednym z wazniejszych ich argumentow bylo: 'wszyscy znajomi juz to robia, moja kolezanka znala sie z kolesiem tydzien i juz uprawiaja seks, a my sie znamy rok a Ty wciaz sie zachowujesz jak 9letnia dziewczynka' albo 'jestes bardzo niestabilna, nie moge byc z Toba bo nie masz mi za wiele do zaoferowania..'


Wlasnie to mnie najbardziej denerwuje w chlopakach - ponaglaja bez odrobiny zrozumienia. Chlopak powinien zrozumiec ze aby dziewczyna poszla z nim do lozka musi czuc sie bezpieczna i doceniona jako kobieta. My nie chcemy sie bac ze 'PO' Wy poprostu sobie pojdziecie i zostawicie nas z dyskomfortem psychicznym i fizycznym. Nie chcemy byc zabawkami na jedna noc, musimy wiedziec ze seks to nie jest dla Was zabawa albo cos co daje sie kazdemu, wiekszosc z nas chce aby seks byl dopelnieniem milosci. A wiekszosc facetow tego nie rozumie.
Denerwuje mnie rowniez nieszczerosc - to ze chlopcy klamia ze ida do kumpla, a pozniej okazuje sie ze spotkali sie ze znajoma. Osobiscie nie mam nic przeciwko posiadaniu znajomych czy przyjaciolek, ale jesli by powiedzial ze chce sie dzis soptkac dajmy na to z Asia, to bylo by duzo latwiej gdybym wiedziala to juz na poczatku niz gdybym dowiedziala sie ostatnia i dopiero wtedy zaczynaja sie problemy, bo sie po kryjomu spotyka czyli pewnie zdradza...itp

Aha i chce powiedziec ze ja tez czekam :) i bylabym bardzo szczesliwa gdybym znalazla kogos kto ma podobne podejscie :)

pozdrawiam
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Faceci sa pesymistycznie nastawieni do kobiet, mysla ze wszystkie sa desperatkami i ze patrza tylko na pieniadze
Faceci nie maja mozgow
Faceci sie nie myja :p bleeee
Nie lubie facetow...swiat z nimi jest zly...no ale co prawda to prawda...bez nich jeszcze gorszy :p
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
dzieki lorenne :)
widzac takie posty utwierdzam sie w przekonaniu ze dobrze robie ;p
i ciesze sie ze sa jeszcze dziewczyny z takim podejsciem... obym na taka trafil ;)

Edit:
ej ale cos mi tu nie pasuje bo piszesz ze rowniesz masz takie podejscie i czekasz.. a w Twoim profilu widzialem temat ktory napisalas o obawie ze zaszlas w ciaze.. no i napisals tam ze doszlo do zblizenia.. wiec czegos tu nie rozumiem :p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
nie podoba mi się jak :
facet jest bezczelny,
chamski w stosunku do kobiet,
jak nie ma szacunku,
jak ma w głowie tylko samochody, ckm-y i piłkę nożną,
jak nie ma poczucia humoru,
jak bierze sobie niektóre rzeczy za bardzo do siebie,
jak niektóre sprawy, jego zdaniem w ogóle go nie dotyczą,
jak próbuje się wymigać od odpowiedzialności,
jak jest wulgarny,
jak pali,
jak za dużo pije,
jak ma w głowie pstro,
jak nie zna podstaw ortografii,
jak lansuje, szpanuje itp.
jak jest nieszczery,
jak nie dba o siebie.

to chyba na tyle. ;]
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
nie miałam niczego złego na myśli. ;)
bo wiesz, bywają faceci, co poza piłką nożną,samochodami i ckm'ami,
nie mają wprost nic w tej swojej główce :p !
to o to mi chodziło.
bo ja w sumie do samochodów i piłki nożnej nic nie mam :p
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Mi się nie podoba jak laska jest niedojrzała...

Jeśli jest dojrzała to potrafi się dostoswać...
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
nienawidzę jak facet
-ma owłosioną klatę
-jest chamski w stosunku do kobiet
-przez cały czas przeklina
-potrafi mówić tylko o sobie
-myśli tylko o tym,jak zapędzić kobietę do łóżka
-jest zarozumiały i ma się za 8 cud świata
-jak szpanuje
-jak bierze wszystko do siebie, nie ma dystansu do siebie
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Wkurza mnie w chłopakach:
- że ich wymarzona dziewczyna musi mieć duże cycki, być łatwa, bogata i pusta
- większośc (ci kozacy) nie szanują "gorszych" dziewczyn

I tyle..
 

kasila19

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z dalekiej Pólnocy
Wkurza mnie w chłopakach:
*za dużo piją
*niektórzy są chorobliwie zazdrośni
* biją się o byle co
I jeszcze cos mialam napisac ale wylecialo mi z glowy
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
nienawidzę jak facet
-ma owłosioną klatę
-jest chamski w stosunku do kobiet
-przez cały czas przeklina
-potrafi mówić tylko o sobie
-myśli tylko o tym,jak zapędzić kobietę do łóżka
-jest zarozumiały i ma się za 8 cud świata
-jak szpanuje
-jak bierze wszystko do siebie, nie ma dystansu do siebie
A gdybyś się zakochała w takim co to ma owłosioną klatę i szpanuje to co?
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Wkurza mnie w chłopakach:
- że ich wymarzona dziewczyna musi mieć duże cycki, być łatwa, bogata i pusta
- większośc (ci kozacy) nie szanują "gorszych" dziewczyn

I tyle..

eee.... no jakos nie zauwazylem zeby facetow pociagaly takie panny.. a przynajmniej nie nie pociagaja...
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Proste - nie zakochała by się w takim.
Jak można się zakochać w facecie, który szpanuje? :huh:
Normalnie... ech zakochanie nie jest sprawą preferencji tak samo jak orientacja... możesz nie lubić lesbijek ale akurat możesz nią być... i tak samo możesz nie lubić tego że ktoś pali i możesz się w nim zakochać...

Wszystko zależy od mózgu... Rozwój mózgu człowieka właściwie przypada na epokę kamienia łupanego a te 3tys. lat cywilizacji to jakby splunąć... Dlatego mózg człowieka to mózg z epoki kamienia łupanego... Tak samo zresztą jak wszystko inne... np. kręgosłup który się krzywi od siedzenia przy kompie...

Dlatego właśnie mężczyzna jest odważny (odważniejszy niż kobieta) gdyż było mu to potrzebne w tej epoce...

Tak samo mózgi kobiet "zakochują" się w tych mężczyznach którzy byli by odpowiedni w epoce kamienia łupanego... czyli odważni, inteligenti, ze zdolnościami przywódczymi... itd.

Zostało to udowodnione naukowo i niechce mi się dalej tego rozwijać...
Zresztą jest takie powiedzenie że miłość nie wybiera i to jest prawda... ona nie patrzy czy się akceptuje "szpan" czy nie...

Zatem ponawiam moje pytanie^^


P.S.
A jak ktoś z was kocha jakąś osobę bo nie pali, bo jest podobnego wzrostu, bo ma czarne włosy to tak samo jakby go kochać za to że ma ładny samochód... To jest zwykła fascynacja/zauroczenie a nie prawdziwa miłość....
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
P.S.
A jak ktoś z was kocha jakąś osobę bo nie pali, bo jest podobnego wzrostu, bo ma czarne włosy, bo nie pali... to tak samo jakby go kochać za to że ma ładny samochód... To jest zwykła fascynacja/zauroczenie a nie prawdziwa miłość....

jejku, jak ty to pięknie powiedziałes :)
 

Crimson

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wielkopolska
Aha i chce powiedziec ze ja tez czekam :) i bylabym bardzo szczesliwa gdybym znalazla kogos kto ma podobne podejscie :)

A ja muszę powiedzieć, że byłbym szczęśliwy, gdybym znalazł z kolei kobietę, która ma takie podejście jak Ty. A jak do tej pory w okół siebie widzę 90% pustaków, które dziewictwo straciły z przypadkowo spotkanym gościem na jakiejśtam imprezie w wieku 13-14 lat, a chłopaków miały tylu, że ich wszystkich nie zliczają. Brrrr.... zło. :p

A to co opisałaś, jest dokładnie różnicą pomiędzy prawdziwym facetem - a jego imitacją. Imitacja myśli tylko jajami, natomiast dla faceta najważniejsze jest samopoczucie jego kobiety i to, by w łóżku czułaby się z nim bezpiecznie. :)

Ale to nie zawsze jest doceniane... Moja pierwsza i jak dotąd jedyna dziewczyna. Po 5 miesiącach zaufała mi, i zaczęliśmy planować pierwszy raz. Zawsze jej powtarzałem, że pewnie że "tego" chcę, ale dopiero wtedy jak ona też będzie tego chciała i będzie mi ufać. Doczekałem się momentu, gdy powiedziała, że już się nie boi. Właśnie po 5 miesiącach bycie ze sobą. I nie po jakiś moich namowach, bo w ogóle nie chciałem by to było tak. Chciałem by ona tego sama chciała, a nie jedynie dała mi się namówić... Więc nie namawiałem. Od tego momentu, gdy powiedziała że jest gotowa, zaproponowałem jej, byśmy przesunęli termin o 2 miesiące, bo wtedy będą sprzyjające okoliczności.

I wiesz co? Ona odeszła. Tak po prostu... 2/3 tygodnie później. Do chama który ją wyzywa i który już kiedyś ją skrzywdził. I z tego co widzę robi to nadal.

A ja rozglądam się wkoło i widzę zatrważająco niską ilość wartościowych kobiet, które to nie miały już po XX facetów... Także to nie jest tylko tak, że trudno znaleźć prawdziwego faceta, ale i wartościową kobietę też nie jest łatwo...


Wracając do tematu. U dziewczyn denerwuje mnie:
* Nałogowe palenie oraz picie na umór i dla samego picia.
* Ślinienie się na widok każdego faceta który przejdzie
* Plotkowanie o 30 facetach na raz
* Objeżdżanie każdej dziewczyny która jest na widoku... czyli innymi słowy zazdrość/zawiść etc.
* Gdy same nie wiedzą czego chcą, a każą mi się domyśleć.
* Myślenie, że ona są królewnami a facet powinien biec za nimi na sam koniec świata i robić wszystko czego chce

No to tyle, z grubsza - co pamiętałem na szybko. ;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
aj aj aj... chyba będe zawsze sam... każda kobieta która tu pisze wymienia jakąś moją wadę... np zazdrość... xD
 
Do góry