co powinniśmy wiedzieć o płci przeciwnej

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
lupin: nie, skąd ci to przyszło do głowy? idiotyzmem jest czytanie Bravo girl. tam są same głupoty.aż żal tego czytać..
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
W kobietach najbardziej nienawidzę tego, że potrafią 24 godziny na dobę gadać o :cenzura:e marynie (większość). Dlatego też najbardziej w kobietach cenię małomównośc. Zresztą nie od dziś wiadomo, że dzwon jest głośny, bo pusty.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
do grace_kelly: nie lubie, ale jeśli ty lubisz to sobie czytaj...

z opinią takisamotny częsciowo się zgadzam. coraz więcej kobiet się szmaci i nawet się z niczym nie kryją...

do JB: faceci są tacy sami. są fałszywi, kłamią, faceci to fi**y, cwaniacy, manipulanci, mają w d**ie kobiety, nie są warci zaufania i tak samo lecicie na kasę... nie jesteście aniołami(oczywiście nie mówię tu o wszystkich). niestety taka jest prawda...
są faceci/kobiety którzy lecą na kasę, wygląd, a są tacy którzy bedą się kierować przy wyborze charakterem...

niestety to nie nasza wina że trafiłeś (bądź niepotrafisz sobie wybrać odpowiedniego towarzystwa) na taką a nie inną kobietę przez którą masz takie poglądy na temat ogółu kobiet..
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
widzę że zrobiło się gorąco ja też sądzę że nie można oceniac wszystkich kobiet czy też mężczyzn na podstawie tylko i wyłącznie własnych doświadczeń, założę się że nie jeden forumowicz doświadczył zdrady,czy miał też problemy w związku to normalne samo życie które po prostu nie jest idealne a co najważniesze nigdy nie będzie
 

maciej293

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
"jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie..."
Czyli doszliśmy do wniosków że kobiety w gruncie rzeczy są prawie takie same jak mężczyźni ale one bardziej się z tym kryją i próbują grać tą lepszą/porządniejszą stronę.

Przynajmniej tak wywnioskowałem po postach powyżej

no ale oczywiście każda strona się broni że nie wszyscy są tacy sami BB)
 

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
W kobietach najbardziej nienawidzę tego, że potrafią 24 godziny na dobę gadać o :cenzura:e marynie (większość). Dlatego też najbardziej w kobietach cenię małomównośc. Zresztą nie od dziś wiadomo, że dzwon jest głośny, bo pusty.

Dobrze powiedziane . Z tym akurat zgadzam sie w stu procentach .
 

Sweet_Honey

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
w facetach najbardziej wkurza mnie prymitywność, robienie z siebie cwaniaczka, nieczułość, to wasze głupie ego które nie zniosłoby słowa krytyki, traktowanie kobiet z przymrużeniem oka, bo przecież jesteśmy "głupsze", kompletny brak klasy- tutaj chodzi mi ogólnie o to, że macie jakąś chorą misję zaliczania lasek-nie idziecie na jakość tylko na ilość, faceci są strasznie łatwi do zdobycia.
cenię u facetów to, że zawsze robią dokładnie tak, jak mówią, w przeciwieństwie do kobiet
poza tym umiecie sobie radzić z problemami o wiele lepiej niż kobiety i potraficie się do reszty oddać swojej pasji ;)
a u lasek(w sumie miało być o płci przeciwnej ale już dobra ;p) nienawidzę gadatliwości, ale na szczęście nauczyłam się wyłączać w tych skrajnych przypadkach koleżanek, które prawdopodobnie gadają nawet wtedy kiedy śpią xD, również denerwuje mnie robienie problemu ze wszystkiego, niesłowność i usprawiedliwianie swojego kurevstwa niewiadomo czym (ale w sumie faceci którzy się puszczają też próbują to różnie, czasem głupio, usprawiedliwiać)
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Proszę bardzo, wiele nie trzeba:

1. kobiety są fałszywe
2. złapane na kłamstwie wymyślają kolejne - kłamstwem kryją kłamstwo
3. są bardziej wyrachowane niż faceci
4. kobiety to kurevki
5. cwaniary
6. manipulantki
7. mają w du.pie facetów i łatwiej im żyć bez faceta niż facetowi bez kobiety
8. nie są warte zaufania
9. są jak pogoda, nieprzewidywalne.
10. brak im logiki, mają tylko emocje i intuicję
11. kobiety są próżne i wymagają karmienia ich próżnoći
12. są naiwne i łatwowierne
13. lecą na kasę jak mucha do góvna
14. jak każdy inny człowiek lubią rzeczy ładne, a więc także przystojnych facetów - ergo, wygląd ma znaczenie, osobowość jest drugorzędna. Bo kobieta zawsze będzie mieć wizje "zmiany na lepsze za pomocą swojej miłości".

Żeby sobie z nimi poradzić:

1. musisz być bardziej wyrachowany niż one
2. nie mieć skrupułów
3. musisz zawsze stwarzać pozory, że ona jest wyjątkowa (chociaż nie jest)
4. musisz zawsze stwarzać pozory, że nie jest łatwa (chociaż jest)
5. miej dystans
6. nie traktuj kobiet ambicjonalnie
7. miej je w du.pie i się nimi nie przejmuj
8. jeśli laska Ciebie olewa, Ty olewaj ją jeszcze mocniej
9. patrz punkt 11, a więc karm ich próżność

To na tyle.

J.B

EDIT: do kobiet poza dystansem zalecany jest także humor :)
Ależ ja kiedyś musiałem zostać zraniony :zmeczony:

albo lecą na tych co mają mięśnie zamiast mózgu:D:D:D
:lol2:

Panowie:

jeżeli mają więcej niż jedną adoratorkę, zaczyna im odbijać, uważają się za książąt, o których trzeba się bić, robią się irytujący, zbyt pewni siebie, tracą większość swojego uroku, nie potrafią się zdecydować, chyba nie dochodzi do nich, że w ten sposób zrażają do siebie Panie, przynajmniej te co inteligentniejsze. Ale nie powinni się martwić, gdyż te mniej inteligentne wcale tego nie zauważają i nadal będą ich kokietować. Miłego.
 

Sweet_Honey

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
Sweet_Honey, uświadomiłaś mi, że też gadam przez sen :p

to cieszę się, że mogłam pomóc xD

jeżeli mają więcej niż jedną adoratorkę, zaczyna im odbijać, uważają się za książąt, o których trzeba się bić, robią się irytujący, zbyt pewni siebie, tracą większość swojego uroku, nie potrafią się zdecydować, chyba nie dochodzi do nich, że w ten sposób zrażają do siebie Panie, przynajmniej te co inteligentniejsze. Ale nie powinni się martwić, gdyż te mniej inteligentne wcale tego nie zauważają i nadal będą ich kokietować. Miłego.
pod tym też się podpisuję.
tylko że niektóre laski, co mają powodzenie, też zachowują się jak księżniczki i do tego potrafią upokorzyć podrywającego faceta i zrównać go z ziemią gorzej niż zrobiłby to facet w stosunku do kobiety..

panowie coś przestali się odzywać, tak coś czułam że nie zniosą tych paru słów prawdy ;p
 

maciej293

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
"jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie..."
Qrcze Sweet Honey jesteś chyba pierwszą kobietą która w jakimś sensie stanęła po stronie mężczyzn... Tzn. potrafisz przyznać że dziewczyny nie są jednak doskonałe (takie kobiety szanuje) przynajmniej nie starasz sie nikogo bronic tylko przyznajesz nam racje. Większość zarzutów kobiet też ma swój sens min. to zaliczanie lasek na ilość a nie jakość- to jest akurat prawda (tu większości facetów przyświeca dewiza "nie ważne, że potwór-ważne, że otwór") nie mówię, że sam taki nie jestem bo nikt nie jest idealny ale nie będę mówił o swojej płci bo miało być o przeciwnej...

mnie w kobietach denerwuje to, że nawet często nieświadomie wystawiają mężczyznę na różne testy

i ciekawi mnie czemu tak często obgadujecie inne laski BB) my mężczyźni powiemy najwyżej o innym facecie że to pedał i tyle a wy potraficie godzine opowiadać o tym jak ona się ubiera, jaki ma makijaż i jak się zachowuję:)

chciałbym zdobyć waszą umiejętność gadania o :cenzura:e maryni:p
 

LaTReC

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Rzeszow/Usa
Interesujące te wszystkie opinie na temat kobiet :D

If you're havin' girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
J.B trochę przesadził, no ale wiemy że On lubi uogólniać :p

co do gadatliwości to tez nie każda tak ma :p mnie nie kręci życie innych i to która z kim sie puszcza. Mam przecież swoje życie :)

zgodzę się z tym, że niektóre kobiety są strasznie wyrachowane. I chyba większość "ładnych" lasek uważa się za księżniczki. Oczekują prezentów, ciągłego zainteresowania, żeby chłopak nie jeździł byle czym i miał wypchany portfel.. Cóż, straszne ale prawdziwe. Ale z drugiej strony Panowie również zgrywają cwaniaków. Jaki to ja jestem piękny, jakie mam za:cenzura:iste mięśnie, a jaki dowcipny i zobacz kotku jakie mam BMW.. :mruga:
 

warta

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
poznań
O płci przeciwnej powinnyśmy wiedzieć m.in. to, że myślą, że wszystkie jesteśmy fałszywe i lecimy na kasę. Mają trochę racji, bo jak czasami słyszę o czym laski gadają na imprezie w kiblu to matkoo. Chwilami wolałabym załatwiać się do pisuaru niż tego słuchać :D. Z tym, że potrafimy godzinami gadać o pierdołach to się zgodzę. Chociaż niektórzy z Was też to potrafią :p
Wielu facetom można przypisać wstrętne cechy wymienione wcześniej, ale wydaje mi się, że wynikają one nie z płci, tylko z charakteru i często kobiety posiadają analogiczne cechy, co skreśla fakt, że dotyczą one tylko mężczyzn. Słów "większość kobiet/mężczyzn" też bym nie używała, bo nikt z nas nie zna tej większości. Co najwyżej może mówić o większości którą sam zna. i wiadomo, że dziewczyna umawiająca się tylko z blokersami przypisze tej większości inne cechy niż przypisałabym ja. Jednak cechą, którą posiada praktycznie każdy poznany przeze mnie chłopak, jest prostota myślenia. I nie obrażajcie się, bo to cecha pozytywna. nie rozkładacie na czynniki pierwsze, nie analizujecie, gdy jest to niepotrzebne. umiecie oddzielić myślenie od emocji, co nam się nie zawsze udaje (co nie znaczy, że nigdy :p).

...się rozpisałam :p
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Trudno się nie zgodzić z J.B :D .
Mimo wszystko w jego tekście pobrzmiewa nuta romantyzmu...
Tak kobiety są fałszywymi,cwanymi,próżnymi kurevkami... bardzo,bardzo naiwnymi
Jeżeli ktoś ma takie wyczucie jak J.B to nie ma problemu pogrywać z nimi jak jemu to odpowiada,nigdy nie połapią się czy grasz czy nie(i myśla,ze znalazły idealnego chłopaka)
No ale hahahhaha nie generalizując,niektore posiadają te cechy w mniejszym natężeniu(poza naiwnością-ta pozostaje niezmiennie ogromna)
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
a ja ciekawa jestem skąd J.B wyciągnął takie wnioski? czyżby doświadczenie na "własnej skórze"? nie sądzę... chyba troche przesadziłeś. Jednak mam nadzieję, że wierzysz, iż jednak nie wszystkie dziewczyny są takie ;P
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Lecą na wygląd i na kasę... - I kto to podważy, że tak nie jest? Dzisiaj się o tym przekonałem ^^ A z JB zgadzam się w 100%. Z resztą w każdym jego poście o kobietach jest mądrość. Aż sobie kiedyś sygnaturkę zrobie "I love J.B!" :D
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Lecą na wygląd i na kasę... - I kto to podważy, że tak nie jest? Dzisiaj się o tym przekonałem ^^ A z JB zgadzam się w 100%. Z resztą w każdym jego poście o kobietach jest mądrość. Aż sobie kiedyś sygnaturkę zrobie "I love J.B!" :D

mylisz się kolego :p wygląd i kasa nie są najważniejsze. Ale jakoś nie mam ochoty się tu z płcią przeciwną kłócić ;D skoro kobiety są takie jak Wy myślicie to warto z nimi być?
 
Do góry