co powinniśmy wiedzieć o płci przeciwnej

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
No ale sama się spytaj czy nie chciałabyś ładnego i bogatego kolesia? A może lepiej takiego który jest z biedy i ma trąd.

No i?
 

Killer Simon

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Skątowni
Sporo racji w tym, co mówicie, choć wiadomo, że ta dyskusja kierowana jest stereotypowym myśleniem;]... Tak, czy inaczej dorzucę, że kobiety często nie wiedzą, czego chcą i doceniają to co mają, dopiero gdy to stracą :p
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
No ale sama się spytaj czy nie chciałabyś ładnego i bogatego kolesia? A może lepiej takiego który jest z biedy i ma trąd.

No i?
takie popadanie w skrajnosc jest strasznie niedojrzałe. stefci biegało ze liczy sie wiecej elemntow i wg. niej hajs i wyglad nie sa wsrod nich najistotniejsze. ale mam dla ciebei rewelacyjna widomosc! poprzeczke zawieszamy tak zeby moc ja przeskoczyc i jesli jestes brzdyki, biedny a madry i zabawny to bez obaw, znajdziesz sobie brzydka, biedna, madra i zabawna dziewczyne. wiec powinnes byc szczesliwy bo skoro tak psioczycz na płytkosc kobiet to sam pewnie taki nie jestes i wyglad nie ma dla ciebie absolutnego znaczenia :D
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
a ja ciekawa jestem skąd J.B wyciągnął takie wnioski? czyżby doświadczenie na "własnej skórze"? nie sądzę... chyba troche przesadziłeś. Jednak mam nadzieję, że wierzysz, iż jednak nie wszystkie dziewczyny są takie ;P

Na własnej skórze to się przekonały pewnie jego partnerki.Wydaje mi się,że to raczej on krzywdził i porzucał niżeli na odwrót...(Może się mylę ale przynajmniej ze mną tak było,a jego poglądy co do kobiet zgadzają się z moimi więc...)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
takie popadanie w skrajnosc jest strasznie niedojrzałe. stefci biegało ze liczy sie wiecej elemntow i wg. niej hajs i wyglad nie sa wsrod nich najistotniejsze. ale mam dla ciebei rewelacyjna widomosc! poprzeczke zawieszamy tak zeby moc ja przeskoczyc i jesli jestes brzdyki, biedny a madry i zabawny to bez obaw, znajdziesz sobie brzydka, biedna, madra i zabawna dziewczyne. wiec powinnes byc szczesliwy bo skoro tak psioczycz na płytkosc kobiet to sam pewnie taki nie jestes i wyglad nie ma dla ciebie absolutnego znaczenia :D
Do brzydkich i biednych to ja raczej nie należę :p Ale jednak wolę takie mądrzejsze dziewczyny które są zdecydowane na wszystko, wspomogą, a nie tylko kasa... Nie mówię, że każda tak ma, ale większość.
Ideał większości kobiet:
Wysoki
Umięśniony
Mądry
Wysportowany
Bogaty


Tak już jest...
 

Killer Simon

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Skątowni
Po co się zastanawiacie, czy J.B. porzucał swoje dziewczyny, czy na odwrót? Jakie to ma znaczenie? Liczy się to, że on wyciąga dosyć trafne wnioski, a Wy powinniście dzięki temu nabierać większego dystansu do kobiet :] Bo dystans jest dosyć istotnym czynnikiem...powiedziałbym nawet, że bardzo
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Na własnej skórze to się przekonały pewnie jego partnerki.Wydaje mi się,że to raczej on krzywdził i porzucał niżeli na odwrót...(Może się mylę ale przynajmniej ze mną tak było,a jego poglądy co do kobiet zgadzają się z moimi więc...)

nie zdziwiłabym się... ;P
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Po co się zastanawiacie, czy J.B. porzucał swoje dziewczyny, czy na odwrót? Jakie to ma znaczenie? Liczy się to, że on wyciąga dosyć trafne wnioski, a Wy powinniście dzięki temu :Dnabierać większego dystansu do kobiet :] Bo dystans jest dosyć istotnym czynnikiem...powiedziałbym nawet, że bardzo

za to masz skrzynke piwa :D

nie tylko w sprawach damsko meskich to sie przydaje ale ogolnie do wszytkiego jak masz dystans do zycia do siebie do wszytkiego nie zwariujesz na tym swiecie

tyle od mnie
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
nie wiem czy można mówić o "leceniu na kasę" jeśli chodzi się z chłopakiem np od gimnazjum. Przecież ani On wtedy nie ma samochodu, ani hajsu na prezenty, wypady itd.
Ja mam chłopaka rok młodszego, ja studiuję, On dopiero przy maturze więc gdzie tu mowa o kasie?
Owszem, niektóre szukają sobie starszych facetów, ustawionych, z samochodem itd. Ale nie wszystkie. Kwestia priorytetów.

I nie oszukujmy się, każdy facet chce mieć ładną dziewczynę i na odwrót, tylko pamiętajmy że określenie "ładny" jest dosyć subiektywne. To co jednemu będzie ładne drugiemu może wydać się paskudne. I tak jeden może mieć ładną twarz a inny piękną duszę i obaj będą atrakcyjni, dla różnych kobiet.
 

opasa2006

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Poza tym, jak człowiek jest zakochany to widzi tę drugą osobę przez różówe okulary i jest ona dla niego najpiękniejsza i najmądrzejsza.
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
To fakt na początku zawsze jest pięknie i fajnie tak zwana ślepa miłośc niestety z czasem miłośc nie pielęgnowana zanika a u par o dłuższym stażu zamienia się
w monotonię, zawsze można coś z tym zrobic no ale to też trzeba chciec
 
P

Październik

Guest
edit.

po pierwsze ton głosu, opadający, modulacyjny, masz mówić powoli, z niską wysokością głosu, świadczącą o luzie :) ale najważniejsza jest mowa ciała. trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, spotykać się z dziewczynami, czytać książki i nie zrażać się nie-powodzeniami, bo początki są ciężkie ;) jak masz trochę sprytu możesz poderwać dziewczynę na ulicy i będzie ona ładna. na początku jakiś komplement, uśmiech i jak po rozmowie wyjdzie, że jest ok, to kontynuuj.

Seksualny klucz do kobiecych emocji i inne, jest tego sporo.
poza tym książki zw. z mową ciała ;)

ale praktyka najważniejsza, książka to tylko dobre fundamenty ;)

zapomniałbym, musisz być stanowczy, dziewczyny lubią silny charakter ( masz panować ), jak cię męczy musisz dać jej to do zrozumienia ( stanowczo, ale spokojnym głosem ), nie stawiaj, jak poprosi żebyś coś jej postawił ODMÓW ! :) ale książki to pdst. szczególnie mowa ciała, później widzisz czy zmienić temat, czy jeszcze bardziej nacisnąć :)
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Pewnie każda dziewczyna chciałaby mieć przystojnego i bogatego faceta :D tak jak i każdy facet fajną laskę ;P no ale sory - to tylko marzenia :D trzeba się zadowalać tym co jest :D czyli patrzeć na charakter skoro nie ma uroku. Bo powiedzcie sami, czy Wy faceci, myślicie, że marzymy o super facetach z kasą (przy czym mogą być tępi jak kije?).
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Pewnie każda dziewczyna chciałaby mieć przystojnego i bogatego faceta :D tak jak i każdy facet fajną laskę ;P no ale sory - to tylko marzenia :D trzeba się zadowalać tym co jest :D czyli patrzeć na charakter skoro nie ma uroku. Bo powiedzcie sami, czy Wy faceci, myślicie, że marzymy o super facetach z kasą (przy czym mogą być tępi jak kije?).

Dokładnie tak myślę
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Poprawie: Pewne*

Dobra, teraz porozmawiajmy o mężczyznach :p Jako, że sam nim jestem wiem jak to wygląda.
Jak gramy w jakiś sport to naszym marzeniem jest wtedy wygrać mecz ;P
Jak oglądamy lub robimy jakąś czynność na komputerze nie lubimy gdy ktoś nam przeszkadza :D

A już mnie boli ręka i nie chce mi się pisać...
 

hipeklego

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
kasa może nadrobić wszelkie braki...

dobrze gada, polejcie mu :)))) ja też tak sądze! Bardzo często drogie panie, przy doborze partnera kierujecie się zasobnościa portfela, zapewniając sobie w ten sposób byt. Inne wartościowe cechy sa na drugim planie :bag: i jak sobie tu nie pomyśleć że niektóre kobiety są bezcenne - za cała reszte zapłacisz kartą mastercard.
 
Do góry