Co potrafi zrobić kot ?

jasmin787

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Potrafi szybko zniszczyć nowe fotele, ostrząc sobie na nich pazurki. Chęć ostrzenia sobie pazurków na fotelach jest wprost proporcjonalna do ich ceny :)

Jak jest głodny to wszystko potrafi :) W szczególności gapić się w lodówke nieprzerwanie do magicznej chwili kiedy lodówka sie nie otworzy i nie skapnie czegoś do miseczki :)
 

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
zjeść wszystkie dostępne w domu frotki do włosów,łapać skarpetki w automacie,udawać matkę(bo jest to kot) i pozwolić sobie robić z sierści niby sutkę
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
O fotelach już wiemy :D kot potrafi też podrapać nowe buty i to tak efektowanie, że ich użytkowanie staje się niemożliwe :) potrafi też dogadać się z psem i zrzucać pazurami z patelni kotlety, aby pies mógł je złapać :)
 

freshmaker

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Kot potrafi również pogonić większego psa (co prawda ten pchlarz to kawał tchórza ale to już inna historia), wymusić jedzenie, wcisnąć się w każdą szparę w drzwiach. A właśnie skoro już jesteśmy w temacie kotów to wy też tak macie że jak jest zimno na dworze to kot wchodzi do garażu i siada na rozgrzanej karoserii samochodu rysując przy tym lakier. U mnie to po prostu plaga. Już nawet próbowałem kłaść kawałek starego dywanu na masce, nic z tego na dach też się wdrapie ;(
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Miałam kiedyś taką zdolną kotkę, że poszła do sąsiadów i od ich kotki kociaka ukradła i dla mnie przyniosła :D
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
moj sasiadowi rybki z oczka wszystkie wylowil i zjadl
 

Fioneczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Kilka lat temu miałach u siebie kota na przechowaniu:) Wspinał się po firankach aż po sam sufit - miał tak ostre pazury, że firanki tego nie wytrzymały i trzeba było je powyrzucać:) Uwielbiał też wspinać się po tapecie w przedpokoju... Bo na dole jest taka zmywalna, grubsza niż normalne tapety i spokojnie mógł wbić w nią swoje pazury i się wspinał... Małe dziurki do dziś są gdzieniegdzie widoczne:)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
przejść przez balkony do sąsiadów i łapać rybki w ich akwarium :D kochany kotek..był ;(
 

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Mój koto potrafi mruczeć, miauczeć, spadać na 4 łapy i machać ogonem... Wyjątkowe prawda? :)

Mój kotek potrafi otwierać sobie drzwi... z zamykaniem gorzej, łapie muchy (skacze, jak przelatują)... naprawdę śmiesznie to wygląda, goni 65kg psa (kot był w domu pierwszy). A z rzeczy całkowicie nietypowych... Mój kot załatwił swoje cięższe potrzeby do sedesu! Tak, tak! Do sedesu! :) Stało się to, gdy odstawiliśmy kotu kuwetę, a akurat nikogo w domu nie było aby go wypuścił na dwór - niestety wody nie spuścił.
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
potrafi wejśc na stół i słodko patrząc ci w oczy zrzucać wszystko po kolei. wejścna akwarium i wyławiać wszystko co się rusza. trzaskać szklanki. zasłaniać monitor, kiedy chce zwrócić uwagę. podbiega klepie łapką w nogę i ucieka. wyskakuje z 1 piętra. uwielbia spać na wszystkim co jest moim ubraniem. potrafi kraść mięso z zamrażarki(wydaje się to niemożliwe ale on popycha mocno głową uchwyt i sie otwiara, muszę zawsze przykładac krzesło, żeby nie otwierał), potrafi biegać po domu jak opentany w tą i z powrotem....
 

claire1983

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Poznań
A mój kot to nie uwierzycie... sika więcej niż pije i potrafi obsikać wszystkie meble w tym łóżko i fotele w ciągu jednego dnia.. i na dodatek nie ma na to żadnego sposobu.....
 
Do góry