Co ostatnio kupiłeś? (ciuchy, buty itp.)

Y

Yelonek

Guest
Mój ostatni zakup w kategorii "ciuchy", to kurtka jesienna (a w zasadzie fuzja kurtki z płaszczem) jakiś rok temu.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Białe zamszowe buty Nike. Już nigdy nie popełnię tego błędu i nie kupię białych zamszowych butów.
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
A ja w końcu zakupiłem sobie buty taktyczne, na które czaiłem się od dłuższego czasu - Batesy oczywiście. Dokładnie coś takiego:
2260+Sport+Taktyczny+-+cholewka+8%27.jpg

Są nie do zdarcia :)
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
U mnie elegancka ale też oryginalna koszula od Diesla, bo trzeba jakoś wyglądać na sylwestra.
 
Q

Quest 281249

Guest
Co prawda ja nie facet, ale moda męska ;)
Z moich dzisiejszych łowów:
DSC_0434_wynik.jpg


DSC_0435_wynik.jpg


DSC_0436_wynik.jpg


DSC_0437_wynik.jpg


+ jeszcze jedna wojskowa torba [na magazynki itp]
 
Q

Quest 281249

Guest
Niee, uskuteczniałam polowanie na targowisku miejskim. Znalazłam dwa stoiska ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
eee ja na takich targach nie kupuje bo w razie reklamacji czy zwrotu to na targowisku nie masz co liczyć
 
Q

Quest 281249

Guest
Coś za cos. Na targowisku się potargowac można. Wydalam w sumie nie całe 250zł za rzeczy w idealnym stanie które na używane nie wyglądają. Moim zdaniem jedyne co by ewentualnie można reklamować to kalosze, ale mam nadzieję ze nie będzie takiej potrzeby. ;-)
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
rabela napisał:
eee ja na takich targach nie kupuje bo w razie reklamacji czy zwrotu to na targowisku nie masz co liczyć
Dokładnie tak, wolę mieć gwarancję na wszytko i możliwość wymiany vel reklamacji.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Papiernik napisał:
eee ja na takich targach nie kupuje bo w razie reklamacji czy zwrotu to na targowisku nie masz co liczyć
Dokładnie tak, wolę mieć gwarancję na wszytko i możliwość wymiany vel reklamacji.
dokładnie tak, głupi przykład kupuje się buty za grubą kasę a one po 4 miesiącach się psują i co w tedy na takim targu nic nie zrobisz (chociaż tam będą tańsze rzeczy) a tak oddajesz do sklepu i bierzesz inne i nie masz problemu
 

zgredek29

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
u mnie drobny zakup - ręklawiczki everlasta na siłkę bo poprzednie już się nie nadają
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Szczoteczkę do zębów i miałem kupić jeszcze krem do rąk ale w rossmanie było za dużo ładnych pań, i się skupić nie mogłem, i nie znalazłem...
 
Do góry