Co ostatnio kupiłeś? (ciuchy, buty itp.)

W

winylowy

Guest
@element25 sprawdz sobie na ebanita.pl, ja tam ostatnio kupilem fajna bluze bez kaptura wlasnie :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
A ja sobie buty trekkingowe, a co :) w górach się mieszka to zawsze się przydadzą^^
 
M

Mother Russia

Guest
A ja sobie ostatnio kupuję leki psychotropowe i nie narzekam. :) Te, które biorę, nie uzależniają.
 

martiii192

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej,

Chciałam poznać Waszą opinię na temat eleganckich butów. Mój chłopak przygotowuje się do wrześniowej poprawki, na której trzeba wyglądać super elegancko - profesor ma na tym punkcie hopla.

Zastanawiamy się nad dwoma modelami:

1) facebook.com/GaleriaDominikanska/photos/a.950503651641801.1073741884.153042174721290/950503748308458/?type=3&theater
2) facebook.com/GaleriaDominikanska/photos/a.950503651641801.1073741884.153042174721290/950503738308459/?type=3&theater

Mi bardziej podobają się zamszowe :p
 

Madzia ukasz Madej

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
kupiłem ostatnio szal louis vuitton orginał na allegro duzo taniej niż w salonie oraz prze wygodne buty lasocki zapraszam na cheekycasual.com
 

sliwkaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja sobie ostatnio kupiłam małą czarną z długim rękawem. Co prawda szafa mi się nie domyka ale była na przecenie, wiec nie mogłam się powstrzymać. Niestety nie mam żadnego linku żeby ją pokazać. Natomiast mojemu mężowi planuje kupić spodnie w benevento.pl . Podoba mi się model Chill Day Chinos :D
 

MoniCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej. Mam pytanie. Czy jak kupię facetowi w prezencie bielizne termoaktywną ( znalazłam na outletszop ) to będzie zadowolony? Panowie pomóżcie :)
 

MoniCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
MoniCz napisał:
Hej. Mam pytanie. Czy jak kupię facetowi w prezencie bielizne termoaktywną ( znalazłam na outletszop ) to będzie zadowolony? Panowie pomóżcie :)
Nikt mi nie odpowiedział, więc zamówiłam (również na outletszop )kurtkę, mam nadzieję, że będzie zadowolony :)
 

Marmurowy

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja niedawno wyczaiłem fajną kurtkę na Ombre.pl. A że akurat wyprzedaż jest to kupiłem. :D
 
O

OmbreClothing

Guest
Marmurowy napisał:
A ja niedawno wyczaiłem fajną kurtkę na Ombre.pl. A że akurat wyprzedaż jest to kupiłem. :D
I pięknie! Szczególnie, że takie wyprzedaże marka organizuje na okrągło dlatego warto śledzić ich poczynania w internecie ;)
Koszule sprawdzone z autopsji, świetne jakościowo i tanie! Zapraszam --> htp:// bit.ly/1DUdwuQ
 
K

KamilKA01

Guest
Koszula męska sztuk dwie od Spilliaert szyta na miarę dla mojego faceta, mężczyźni powinni mieć takie koszule razem z całym garniturem, przynajmniej jeden zestaw na najlepsze okazji bo naprawde tego typu koszule i garniaki wyglądają na as świetnie i nie wyglądacie jak dzieci
 

dominosk

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli o mnie chodzi to wpadła mi w ręce świetna torba na ramię. Marki VOOC nie znałem wcześniej, dużo sklepów na necie odwiedziłem, aż znalazłem i się zdecydowałem ;)

vooc.pl/pl/p/Torba-na-ramie-VOOC-Crazy-Horse-RCH-03/107

bardzo pojemna i co najważniejsze z naturalnej skóry więc prezentuje się rewelacyjnie i będzie wytrzymała. Już zdążyłem w niej rozlać picie do szkoły i nic się nie wylało przez dno ;) szczerze byłem pod wrażeniem jakości, pomijając fakt że książki tydzień się suszyły na kaloryfrze.... ale torba, jakość militarna ;)
 
O

OmbreClothing

Guest
dominosk napisał:
Jeżeli o mnie chodzi to wpadła mi w ręce świetna torba na ramię. Marki VOOC nie znałem wcześniej, dużo sklepów na necie odwiedziłem, aż znalazłem i się zdecydowałem ;)

vooc.pl/pl/p/Torba-na-ramie-VOOC-Crazy-Horse-RCH-03/107

bardzo pojemna i co najważniejsze z naturalnej skóry więc prezentuje się rewelacyjnie i będzie wytrzymała. Już zdążyłem w niej rozlać picie do szkoły i nic się nie wylało przez dno ;) szczerze byłem pod wrażeniem jakości, pomijając fakt że książki tydzień się suszyły na kaloryfrze.... ale torba, jakość militarna ;)
Ale jaka cena :OOO
 

dominosk

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
OmbreClothing napisał:
Jeżeli o mnie chodzi to wpadła mi w ręce świetna torba na ramię. Marki VOOC nie znałem wcześniej, dużo sklepów na necie odwiedziłem, aż znalazłem i się zdecydowałem ;)

vooc.pl/pl/p/Torba-na-ramie-VOOC-Crazy-Horse-RCH-03/107

bardzo pojemna i co najważniejsze z naturalnej skóry więc prezentuje się rewelacyjnie i będzie wytrzymała. Już zdążyłem w niej rozlać picie do szkoły i nic się nie wylało przez dno ;) szczerze byłem pod wrażeniem jakości, pomijając fakt że książki tydzień się suszyły na kaloryfrze.... ale torba, jakość militarna ;)
Ale jaka cena :OOO
no bo to prawdziwa skóra w końcu. zawsze wyznawałem zasadę że lepiej kupić raz a porządnie, zamiast co rok kupować byle co za 50zł. no i za jakość się płaci, ale mam pewność że torba wytrzyma parę (-naście?) ładnych lat bez problemów :)
 
O

OmbreClothing

Guest
dominosk napisał:
Jeżeli o mnie chodzi to wpadła mi w ręce świetna torba na ramię. Marki VOOC nie znałem wcześniej, dużo sklepów na necie odwiedziłem, aż znalazłem i się zdecydowałem

vooc.pl/pl/p/Torba-na-ramie-VOOC-Crazy-Horse-RCH-03/107

bardzo pojemna i co najważniejsze z naturalnej skóry więc prezentuje się rewelacyjnie i będzie wytrzymała. Już zdążyłem w niej rozlać picie do szkoły i nic się nie wylało przez dno ;) szczerze byłem pod wrażeniem jakości, pomijając fakt że książki tydzień się suszyły na kaloryfrze.... ale torba, jakość militarna
Ale jaka cena :OOO
no bo to prawdziwa skóra w końcu. zawsze wyznawałem zasadę że lepiej kupić raz a porządnie, zamiast co rok kupować byle co za 50zł. no i za jakość się płaci, ale mam pewność że torba wytrzyma parę (-naście?) ładnych lat bez problemów



Przy takiej cenie MUSI wytrzymać te parę lat!
Wygląda rzeczywiście porządnie, ładna ;)
Jednak nie uważam że trzeba wydawać kupy kasy żeby kupić coś dobrego, zajrzyj w link w moim profilu. Sam się przekonasz ;)
 

Adam1977

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ostatnio kupiłem super spodnie w oryginalnym kolorze, zobaczcie sami
 

Attachments

  • Jojoba_front.jpg
    Jojoba_front.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 0
O

OmbreClothing

Guest
zestaw w sam raz na wiosnę ;)
 

Attachments

  • 05.jpg
    05.jpg
    97,1 KB · Wyświetleń: 2
  • 13.jpg
    13.jpg
    93,1 KB · Wyświetleń: 1
Do góry