Co ostatnio kupiłeś? (ciuchy, buty itp.)

Yogi20

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
40
Punkty reakcji
2
Dziś sobie kupiłem fajne buty adidasa. Tylko trochę tańsze mogły by być ;-p
 

Jacek Kolski

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłem sobie czerwone conversy, do kostki. Pierwszy raz mam trampki z tej firmy, jakie jeszcze firmy, równie dobre, polecacie?
 

czarli769

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
1
Ja to się ostatnio obkupiłem w outlecie. Nawet nowe kolekcje tańsze. A kupiłem 2 pary porządnych butów, kurtkę, bluzę i gacie ;-p
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Kurtka zimowa- dzisiaj do mnie przyszla z Denleya. Teraz zadne mrozy mi niestraszne :D Swoją drogą nie sądziłem, ze uda mi sie złapać coś na zimę za 160 zł i to z ocieplaną podszewką :)
 

Ted Noreck

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłem super buty na zimę, swoją droga ubieram się praktycznie tylko w Nike, Nike Lunar Force Duckboot Olive 805899 201 w moim ulubionym sklepie
 

Ritka77

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Sama wprawdzie dopiero się przymierzam do zakupu kurtki na zimę, ale wiem już na pewno, że będzie to coś z oferty goodlookin.pl . Bardzo podobają mi się ubrania w tym sklepie i co istotne są one nie tylko wykonane z materiałów najwyższej jakości, ale też co więcej swoją stylistyką przypominają odzież Zara, przy czym są dużo tańsze. Poza tym można tam zamawiać odzież bez względu na to, gdzie mieszkamy, bo nawet wysyłka za granicę trwa maksymalnie do 3 dni, a poza tym w razie jakichś problemów chociażby z rozmiarem, zwroty nie stanowią żadnego kłopotu.
 

Ted Noreck

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mój ostatni nabytek :)
sklep.adrenaline.pl/product-pol-27692-Nike-Lunar-Force-1-Duckboot-Team-Red-805899-600.html
 

krolewic

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio stałem się fanem kolorowych skarpetek. Jest tego trochę ale widzę, że nasi gonią pomysłami zagranicę. ja sprawdziłem markę nematode. sklepik mają przejrzysty więc nie trzeba długo szukać tego czego się szuka. jakby co, to nematode.pl
swoją drogą poleca ich bloger Jakub Roskosz, więc chyba można w ciemno;)
 
Do góry