CO O TYM SADZIC

Status
Zamknięty.

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
I zwatpilem co dalej poczac ;/ ktore rozwiazanie bedzie najlepsze ;/ zeby nie czula sie za pewnie ale tez zeby nie uciekla odemnie ... Boje sie ze znow tamtego wynajdzie i z nim bedzie po imprezach jezdzic i woglole na wakacje co jechac mielismy razem;/ ehh no juz nie wiem nie wiem co poczac;( POMOCY
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Przestań rozkminiac wszystko i rozbierac ciągle na częsci pierwsze. Jęsli potem postąpi tak jak piszesz to pluń otrzep sandały i szukaj swojej wielkiej miłośc gdzie indziej
Ale za wczasu nie myśl i nie gdybaj do cholery . Bo nuie wyjdziesz z domy tyle niebezpieczęństw tam czeka na zewnątrz
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
ja bym sie tak bardzo tym nie przejmował bo widziasz co sie z człowiekiem wtedy dzieje.. ja bym proponował zapraszać ją gdzieś co jakiś czas (na początku nie za często) na kawe, ciastko czy pizze (czy na co sie tam u ciebie w mieście chodzi..) bo to najlepsze rozwiązanie aby nie zrywać kontaktu... :)
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
ja bym sie tak bardzo tym nie przejmował bo widziasz co sie z człowiekiem wtedy dzieje.. ja bym proponował zapraszać ją gdzieś co jakiś czas (na początku nie za często) na kawe, ciastko czy pizze (czy na co sie tam u ciebie w mieście chodzi..) bo to najlepsze rozwiązanie aby nie zrywać kontaktu... :)

dzis gadalismy chwilke to wyobraz sobie pytala jak mi sie podobaja nowe buty ktore kupila zaczela mnei rosmieszac .. a gdy powiedzialem ze jade za granice do pracy to jej smutno bylo i glowe w dol schowala ;/ . Jutro bedzie wazmniejsza rozmowa pozatym zaczolem z innymi gadac zeby nie czula sie ze nic nie znacze i tez jestem wartosciowy zeby byla zazdrosna;)
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Tylko nie przegnij z tym wywolywaniem zazdrości hehehe wiesz czasem ktos mze zadzialac wtedy i zacząc sie Toba interesowac.ALenie dla Ciebie tylko na zasadzie psa ogrodnika.
Choc czaaem w obliczu zagrożenia .. ale nie przeginaj
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Tylko nie przegnij z tym wywolywaniem zazdrości hehehe wiesz czasem ktos mze zadzialac wtedy i zacząc sie Toba interesowac.ALenie dla Ciebie tylko na zasadzie psa ogrodnika.
Choc czaaem w obliczu zagrożenia .. ale nie przeginaj

MYslicie ze to podziala???? albo mzoe przystopuje bo ona mi ucieknie ;///
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
dzis gadalismy chwilke to wyobraz sobie pytala jak mi sie podobaja nowe buty ktore kupila zaczela mnei rosmieszac .. a gdy powiedzialem ze jade za granice do pracy to jej smutno bylo i glowe w dol schowala ;/ . Jutro bedzie wazmniejsza rozmowa pozatym zaczolem z innymi gadac zeby nie czula sie ze nic nie znacze i tez jestem wartosciowy zeby byla zazdrosna;)

ale posłuchaj.. to ty masz ją rozśmieszać.. nie ona ciebie.. w końcu to ty chcesz ją przy sobie zachować.. a ona musi o tym wiedzieć.. dlatego rób wszystko aby sie z tobą czułą jak z nikim innym.. :)
z z tą pracą z zagranicą to byłby problem bo wiesz jak to jest.. to najlepsze rozwiązanie aby zakonczyć kontakt.. na odległość trudno coś stworzyć..
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
MASz racje hmm ale ona wie ze bym chcial ale sie zawiodlem;/
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Zawiodłes sie czy Tobie się tak wydaje? Zacząłes wzbudzać zazdrośc hehe to czego oczekiwaleś.Akcja wywołuje reakcję. Fakt jeśłi to odpowiedź na Twoje zachowanie to glupia..
Ale skoro podjąłeś decyzje rozstania to i tu badź mężczyzną, liz rany w ukryciu a z tego co było naucz sie czegoś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry