CO O TYM SADZIC

Status
Zamknięty.

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Nie ma powrotu koleś, ogarnij się. Zapomnij i niej.

Pewność siebie, konkrety, własne zdanie. W związku nie liczy się dobro tylko jednej strony, gloryfikujesz kobiety i dlatego startujesz z gorszej pozycji, jak panna widzi że może ci wleźć na głowę to będzie to skrzętnie wykorzystywać, robić co się jej podoba bo 'przecież wybaczysz'.



MAsz racje na poczatku mialem wlasne zdanie i to ona startowala a gdy zdobyla wladze nademna to sie to nudne stalo zreszta tez bym nie chcial zeby meic taka laske na kazde skinienie chodz teraz nie potrafie sie postawic i byc pewny siebie;(
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Nie ma powrotu koleś, ogarnij się. Zapomnij i niej.

Pewność siebie, konkrety, własne zdanie. W związku nie liczy się dobro tylko jednej strony, gloryfikujesz kobiety i dlatego startujesz z gorszej pozycji, jak panna widzi że może ci wleźć na głowę to będzie to skrzętnie wykorzystywać, robić co się jej podoba bo 'przecież wybaczysz'.
masz racje wczesniej byla inna bo ja bylem pewniejszy siebie i mialem wlasne zdanie tez bym neichcial takiej laski co by mnie na skinienie miala ;( ale chcialby bylo jak na poczatku jak by nie ten koles i jej kolezanak bylo by wzsytko ok ;( nie wiem czy ona juz kiedys na mnie spojrzy pewnie za pewny czas zapomni a a u tamtego znajdzie to wszystko czego bedzie chciec
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Załamany, wybacz mi tę brutalność...

Może na dobry początek przestaniesz się na forum zachowywać jak cipka i skończysz z tymi emotkami beksy?
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Diwne to wszytko napisala piszc ze mnie przeprasza ze mialem racje ze jest glupia i jest jej z tym zle Co chciala osiagnac moje wybaczenie?? zeby lepiej sie poczuc i nie miec wyrzutow sumienia ze jest z tatmym czy jest zagubiona i do konca nie jest pewna czy dobrze zrobila DOradzcice POMOCY!!!!
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
kobiety lubia silnych męzczyzn..
widzisz pkazal jej ze jest silny, okazało sie ze d*pa. Czuje sie przy nim zagubiona. Feministka pewnie nie jest.
Zalezy Ci na niej? bierzja za włosy i do jaskini hehehe to przenośni jakby kto nie rozumiał.
Nie maż sie. postanowisz cos bądź knsekwentyny w tym. Nie daj jej soba sterować.Ona wcale tego niechce.Owszem próbuje heheh ale jeśli jej ulegasz przestaje cenic..
Powodzenia
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
kobiety lubia silnych męzczyzn..
widzisz pkazal jej ze jest silny, okazało sie ze d*pa. Czuje sie przy nim zagubiona. Feministka pewnie nie jest.
Zalezy Ci na niej? bierzja za włosy i do jaskini hehehe to przenośni jakby kto nie rozumiał.
Nie maż sie. postanowisz cos bądź knsekwentyny w tym. Nie daj jej soba sterować.Ona wcale tego niechce.Owszem próbuje heheh ale jeśli jej ulegasz przestaje cenic..
Powodzenia


MAsz racje bede sie trzymal twardo tego co postanowilem najwyzej o mnie zapomni dzis wszytko sie okaze ide do szkoly a ona tam bedzie postanowilem ja zlewac a na tego sms wczroajszego napisze ze to malow powiedziane i ze to jej zycie nie moje czy jakos inacej doradzcie:(
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
A jesli ten sms byl tylko przeprosinami za to ze mnei skrzywdzila i zeby oczyscic Sie jak sadzicice czy poprostu walczy z soba wewnatrz i jest zagubiona :(??? ehh

ROzmawialem z bliskimi osobami czyli rodzina i przyjaciolmi ktorzy mi doradzili zeby ja zostawic w spokoju jesli jej na mnie zalezy to napisze tylk sie zastanawiam czy jak pisze to jej odpisywac czy nie co radzicie:( moze jak poczuje ze ja olalem to tez mnie zleje a moze potrzebuje czasu albo juz sam niewiem...
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Załamany Ty wiesz czy Tobie na niej zaeży nie inni
Ja twierdze ze dzisiaj wartośc związków jest mała.. Zostaw tojest najpopularniejsza rada i wten sposób nigdy niec sie nie osiagnie.
Bądz twardy, Pokaż, ze zalęzy ale nie rozpaczaj i nie zlewaj. Poprostu podejdz i zapytaj. Dziewczyno< czy Ty myslisz,ze będziesz mna sterować? zdecyduj się. Jeśli chcesz byc moja wykaz , okaż to. Jak ? tak żebym wiedział o tym..Żeby wszyscy to widzieli. Określ sie
Kiedy stwierdze ze tak , jesteś gotowa bc moją , pójdziemy razem dalej...
I tu zachowaj zimna krew. Obserwatora. Zainteresowanego ale obserwatora. Ją traktuj powaznie ale, nie olewaj. Wykaż ,ze jesteś dorosły. Inne dziewczyny nie istnieja tez i dla Ciebie. Niech ona wie że warto walczyc o Ciebie
JA takuważam. Walcz i ja naucz walczyc o Ciebie...Pry okazji będzie bardziej uległa i starająca sie o Ciebie,
To cołatwo przyhcodzi nie ma dużej wartości..
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Poprostu podejdz i zapytaj. Dziewczyno< czy Ty myslisz,ze będziesz mna sterować?
W ten sposób tylko wywołasz kłótnię.

A jesli ten sms byl tylko przeprosinami za to ze mnei skrzywdzila i zeby oczyscic Sie jak sadzicice czy poprostu walczy z soba wewnatrz i jest zagubiona :( ???
Nie myśl tyle.


Ja widzę dwie drogi. Dajesz sobie spokój, albo przychodzisz do niej, płaczesz, prosisz, stękasz, słodzisz, uśmiechasz się, wtulasz, dajesz kwiaty, piszesz wierszyk - i ogólnie bierzesz ją na litość. W twoim przypadku inna metoda będzie nieskuteczna, chyba że zaczniesz od nowa z inną dziewczyną.

Tak, wiem, to niezbyt dobra rada - ale co innego chcecie chłopaczynie doradzić biorąc pod uwagę jego możliwości?
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Nihilisto owszem jesli tylko tyle powie to tak wywola albo kłotnie a ona okaze sie ze nie mysli o nim albo..
Ale ja podalam dluższy tekst kotry wyjasnia sparwe i pokazuje siłe faceta kotremu zalezy na kobiecie i ja tego uczy. Uczy szacunku do siebie i swoich uczuc i ja nauczy sznaować jej własne uczucia.
Barnie na litośc hahahahah to pozowlenie sobie na smycz hehehe i to nie aka jak moja rasowa.tylko ot takiej feministki zadufanej. Staniesz sie dulskim
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Dobre i to, przynajmniej będzie miał szansę zostać tym romantycznym ukochanym wymarzonej dziewczyny. ;) Zawsze może spróbować i zobaczyć co z tego wyjdzie - to taka gra na ostatnią kartę.
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Bylem pijany i ona zdzonilo ... Odebralem gadalismy o tym ze ona zaluje ze tak sie stalo ze z tamtym sie pospieszyla ze bala sie zwiazku ze nalegalem ze tylko jestemsy kolegami ale ze zaluje i tesknie za tym jak bylo dawniej teraz tez jetem pod % powiedzialem ze jak swinia sie zachowala i chcelem tylko dobrze i ze to nei rozmowa na telefon ;)
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Ależ masz tekst no no jak prawdziwy mężczyzna .. wypisz wymaluj PAN
Po takim wykladzie hmm to uzna że nie jest Ciebie godna taka swiania
Zachowuj sie z fasonem bo takie teksty to wyglasza wiesz kto..znawca świń. Panuj nad sobą bez wypominek tylko każ jej to udowodnic. Zachowaniem swoim.
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Ja mam inny zarzut. Nie pij w takich momentach. W końcu i tak trzeba wytrzeźwieć i spojrzeć prawdzie w oczy. Czasem też nawiedzi nas jak upiór nawet w najgłębszych chwilach nietrzeźwości.

Dostrzegam, że z ciebie wcale nie takie znowu niewiniątko skoro lubisz zakrapiane uciechy. Gdy ja wypiłem pierwszy w życiu kieliszek wódki (a tego dnia trochę tych kieliszków było :eek:czko: ), od jakiegoś już czasu pozostawiłem daleko za sobą myślenie w kategoriach "Ja na nią zasługuję! Dlaczego ona mnie nie kocha? Dlaczego ona jest tak nieczuła? A jeżeli ten sms znaczył to, a jeżeli znaczył co innego?" Przechyl się porządnie w jedną albo w drugą stronę Załamany, bo stoisz w rozkroku w połowie przemiany.
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ależ masz tekst no no jak prawdziwy mężczyzna .. wypisz wymaluj PAN
Po takim wykladzie hmm to uzna że nie jest Ciebie godna taka swiania
Zachowuj sie z fasonem bo takie teksty to wyglasza wiesz kto..znawca świń. Panuj nad sobą bez wypominek tylko każ jej to udowodnic. Zachowaniem swoim.


To co mam ja pochwaliic i pocieszyc ze nic sie nie sstalo o niee :( przez nia bylem bliski zalamania i niech wie ze mnie tez to bolalo ..

Ja mam inny zarzut. Nie pij w takich momentach. W końcu i tak trzeba wytrzeźwieć i spojrzeć prawdzie w oczy. Czasem też nawiedzi nas jak upiór nawet w najgłębszych chwilach nietrzeźwości.

Dostrzegam, że z ciebie wcale nie takie znowu niewiniątko skoro lubisz zakrapiane uciechy. Gdy ja wypiłem pierwszy w życiu kieliszek wódki (a tego dnia trochę tych kieliszków było :eek:czko: ), od jakiegoś już czasu pozostawiłem daleko za sobą myślenie w kategoriach "Ja na nią zasługuję! Dlaczego ona mnie nie kocha? Dlaczego ona jest tak nieczuła? A jeżeli ten sms znaczył to, a jeżeli znaczył co innego?" Przechyl się porządnie w jedną albo w drugą stronę Załamany, bo stoisz w rozkroku w połowie przemiany.


GDy cchiala zebym nie pil przez woglole nie pilem . wiem to nie jest sposob na problemy ale okazalem sie slabeuszem ktory odnalesc sie nie mog;( nie wiem juz sam co poczac czy ona dale tatemu 2 szanse czy go zlala ehh a ja sie wydurnie :(
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
I nie wiem czemu ona mowi ze tylko kolega nic wiecej clay czas to jak kolega to po co jej tak na mnie zalezy ja juz nie wiem nic z tego ;(
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
I nie wiem czemu ona mowi ze tylko kolega nic wiecej clay czas to jak kolega to po co jej tak na mnie zalezy ja juz nie wiem nic z tego ;(

Czy ona nie moze zyc bezemnie czy jest zagubiona i nie wie a jak znow dala tamtemu szanse i bedzie ok a mnie znow przy okazji oleje a moze sie to zmieni czy bedzie jak dawniej czy ona spojrzy na mnie kuedsy jak na kandytata na meza czy tylko kolega hmm a moze ona sama potrzebuje czasu a naciskanie na ta decyzje bedzie miala tragiczne skutki moze sie boi tego ze bede jej wszystkiego zabranial w sumie o wszytko wielce bylem zazdrosny a co jak nei teraz sie musis wyszalec lepiej teraz niz pozniej w malzenstwie hmmm nie wiem co zrobic Doradzcie bo sie troche pogubilem a ta kolezanak tak naklada jej w glowe mowi ze ma ja gdzies ale napewno jakis wplyw ma pozatym tatma mnie kolezanka nie lubi .. A jak dala mu szanse pojada gdzies na impreze lub wakacje i sie zzyja to co wtedy ;// ehh moze za mlody jescze jestem ;9 zeby tak powaznie myslec

Ja mam inny zarzut. Nie pij w takich momentach. W końcu i tak trzeba wytrzeźwieć i spojrzeć prawdzie w oczy. Czasem też nawiedzi nas jak upiór nawet w najgłębszych chwilach nietrzeźwości.

Dostrzegam, że z ciebie wcale nie takie znowu niewiniątko skoro lubisz zakrapiane uciechy. Gdy ja wypiłem pierwszy w życiu kieliszek wódki (a tego dnia trochę tych kieliszków było :eek:czko: ), od jakiegoś już czasu pozostawiłem daleko za sobą myślenie w kategoriach "Ja na nią zasługuję! Dlaczego ona mnie nie kocha? Dlaczego ona jest tak nieczuła? A jeżeli ten sms znaczył to, a jeżeli znaczył co innego?" Przechyl się porządnie w jedną albo w drugą stronę Załamany, bo stoisz w rozkroku w połowie przemiany.

Oj dlugo pije i troche poszlo wodki powiem ze widzialem w trojwymiarze hihi:) to sie kolezaneczko domysl:p wiem picie to nie rozwiazanie ale boje sie o to wszystko i jestem zagubiony raz sie podniose mowie jest ok ale za chwile znow upadam za kazdym razem coraz Ciezej mi wstac moze to z wiekiem przyjcie najpierw szkola i praca potem rodzina i dziecko zeby mieli jakis byt a moze jak bede obojetny to kiedys znow ja zaciekawi moja osoba co sadzicie:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry