co na mase

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
co wybrac na mase przy, bo kończy m się gainer, inwestowac w znowu w gaiera(jeśli tak to jakiego, bo są różne proporcje białko\węgle) czy może samo bialko czy jeszcze coś innego, najbardziej interesuje mnie żeby miało dobry stosunek cena\efekty. CO mi radzicie ?? 18 lat, diete staram się utrzymywac, jestem na ACT, 3x w tygodniu, 68kg i 185cm . pzdr
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
68kg na 185 to bardzo słabo
po pierwsze dieta.. bez tego ani rusz
pytasz co na mase? gainer to TYLKO uzupełnienie diety, zapewne owej niemasz, wiec zapraszam na www.sfd.pl w dział Odżywianie, poczytaj i bedziesz wiedział.
ewentualnie jako suplement mozesz kupic kreatyne a po treningu pic tez carbo ( ktore musisz wliczyc juz w diete)
tak czy owak zapraszam na www.sfd.pl
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
HALO! nazwa tematu jest chyba wyraźna! Ja ze wszystkiego zdaje sobie sprawę, dużo czytałem na sfd, mam już diete, trening, wiem jakie suplementy brać , tylko chciałem się poradzić jaką odżywkę bialkową, białkowo/węglowodanowa polecacie i chodzi mi żeby był dobry stosunek jakość/cena. Tyle. NIe ma potrzeby pisania moralitetów;]. To co polecacie????
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
:cenzura:a ludu ja to wiem, pytam się tylko jaki konjkretnie suplemet polecacie????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
gainerów nie stosuje ale białko jem firmy TREC zwie się ono Ultimate Protein odpowiada mi ono ze względu na to że nie wywołuje jak niektóre białka biegunki czy innych akcji żołądkowych (jest w miarę czyste biologicznie) wydaje mi się że gainery tej firmy też będą OK :)

ps nie będę gorszy zapraszam na www.fkkf.pl :D
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
kreatyna Vitalmaxa, testowana przez sasiadów z posrodk roznych kreatyn tylko ona dała godny efekt, dekstroza olimpu pucha 1.5 kg, mozesz wziasc biogenix cell pump wlasnie go biore z vitalmaxem dobra pompe daje, i polecam Olimp Gian Bolic 6000 czy 4000 juz nie pamietam brałem to 2 lata temu tez godnie sie przyjmowało ;)
 

jarek77

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Nie wiem czy już kupiłeś .Ja bym radził zostać przy gainerach to dobry wybór .Jaki wybierzesz to już Twoja decyzja. Jest tego cała masa na rynku .Proponuje MEGAMASS 4000 WEIDERA .jest to odżywka starej generacji, ale bardzo skuteczna.7 kg załatwi sprawe .Pod koniec lub w połowie stosowania możesz dołożyć jakąś kreatyne ,może być TRECA np. Tylko zakupy rób u sprawdzonego sprzedawcy .Powodzenia.
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Z gainerków polecam :
MAGNUM 8000 4000 G = 115 ZŁ
MASS XXL
HARD MASS
Z białkowych :
NIGHT PROTEIN BLEND
PERFECT WHEY PROTEIN
ISOLITE ( sam to białeczko stosuje i jestem zadowolony dobtry smak rozpuszczalnosc i przyswajalnosc ) cenowo tez polecam 600 g = 69 zl
 
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mimo braku porównania smaku do odżywek specjalistycznych firm polecam ostrowię-WPC. Tutaj napewno będziesz zadowolony z ceny a i jakośc jest oceniana przez użytkowników dobrze.
Nie wiem czy to robisz ale przed samym snem zjedz coś białkowego, najlepiej odżywkę białkową własnie ale może też być parę białek z jajek czy twaróg.
Jeśli chodzi o suplement to z tych kreatynowych z czystym sercem polecam x panda.
 
Do góry