Co myślicie o kochankach żonatych facetów?

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No fakt, czasem to moze miec u kobiet podloze psychologiczne, zgadzam sie. Moze nie czesto, ale czasami pewnie tak. Wtedy byc mzoe rozmowa z psychologiem czy innym terapeuta cos wskora, zmieni jej nastawienie do sprawy i dziewczyna zacznie w koncu wchodzic w normalne zwiazki i ulozy sobie zycie.

no wiadomo, takie sa biologiczne roznice miedzy mezczyzna i kobieta, choc jak zawsze zdarzaja sie wyjatki, gdzie np kobieta moze traktowac seks bardzo przedmiotowo , a facet np emocjonalnie. Wiaze sie to jednak zazwyczaj z wychowaniem. Mnie rodzice raczej nauczyli, ze seks to takie sacrum, cos co oddajemy ukochanej osoby, moze dlatego wlasnie mysl, ze moglabym to robic bez uczucia mnie brzydzi, choc na pewno nie tylko to, bo takze po prostu mam tkai juz charakter i jestem osoba wrazliwa, ktora musi kochac faceta, by pozwolic mu na cos wiecej, inaczej nie umiem. A wiec tez charakter czlowieka.

A co do tego, ze bylas kochanka zonatego, to Twojego przypadku chyba nikt by nie potepil, skoro nie wiedzialas, ze ma zone. Sa ludzie, ktorxzy potrafia udawac, kamuflowac sie. W tym sensie nie byla to Twoja wina.
 

Paulina_24

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
66
Punkty reakcji
3
Wyjątki się zdarzają, jeśli chodzi o przedmiotowe traktowanie sexu przez kobiety, ale wydaje mi się, że i tak prędzej czy później zaczynają pojawiać się emocje, mimo, że one temu zaprzeczają... Jeśli jest to jednorazowy sex czy wakacyjna 2-miesięczna przygoda, to zgadzam się, że zarówno dla kobiety jak i dla faceta był to tylko sex/rozrywka i nic więcej, ale co powiesz na to jak kobiety tkwią w takim układzie, rok, 2, 3 lata...??? Są na każde zawołanie i dostępne 24h/dobę.... Wydaje mi się, że nie poświęcałyby się tak tylko dla 15 minut przyjemności/czystego sexu.....

Twoje podejście do sexu jest dobre, ale niestety nie każdy takie ma...
Z drugiej strony sex to ludzka potrzeba i jeśli już każdy chce ją tak bardzo zaspokajać to przecież może się dobrać: para mężczyzna - kobieta, którzy są stanu WOLNEGO i będą się od czasu do czasu spotykać na wolnej stopie bez zobowiązań, a tym samym nie będą ranić/zdradzać innych osób. Ale chyba niektórych/ niektóre kobiety kręci dreszczyk emocji i obrączka na palcu - taki zakazany owoc -> tylko takie zabawy zazwyczaj źle się kończą a najgorzej dla kochanek, bo to one wychodzą na tym wszystkim najgorzej.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No tak, takie mam podejscie do seksu, zwiazkow --> ja sie z tego ciesze, ale wiadomo, kazdy ma prawo miec inne podejscie, nikt nie jest taki sam. Na pewno jest sporo osob, ktore mysla tak samo jak ja, choc w dzisiejszym swiecie wydaje sie, ze nieliczni.

no, jak kobieta tkwi pare lat w takim ukladzie, gdzie sie umowili, ze niby bez zobowiazan, to zazwyczaj tak wlasnie jest, ze dla niego to nic waznego, a ona zakochala sie i liczy, ze on odwzajemni jej uczucia, uzaleznila sie od niego.

Nie mam nic do tego, zeby ktos byl inny ode mnie , i wolny spotykal sie z kms wolnym na seks, ich zycie, ich sprawa, ich potrzeby. Bylabym nietolerancyjna, gdybym twierdzila, ze kazdy musi miec takie podejscie jak ja. Dopoki nikogo nie rania, to jest ok.

no wlasnei.. zabawy w kochanke zle sie koncza, mysla, ze bedzie pieknie, ale zlo ktore wyrzadzaja innym odbija sie na nich, ze tak powiem ,wraca jak zla karma. Mysla, ze bedzie fajnie, ze sa takie cool, ze sa wazne i mysla tylko o sobie i potem odbija sie to na nich.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Jak to zwał to zwał. Jeden czort.
Nie jeden czort. Kompromisy powinny w związku przychodzić same z siebie, w sposób zupełnie naturalny.
Nie ma żadnych rozbieżności między dwojgiem?
W którym miejscu napisałem coś o braku rozbieżności? Rozbieżności są zawsze. I dzięki nim jest ciekawiej. Istnienie rozbieżności nie musi zmniejszać kontaktu między ludźmi. Zresztą kobiety lubią mężczyzn, którzy mają własne zdanie.
a rozmawiać można, ale po co?
Na przykład żeby usłyszeć głos tej osoby :p
Oczywiście tylko człowiek rozwija się po to by dać dla ukochanej osoby wszystko co najlepsze by być dla niej najlepszym i jedynym partnerem, a nie osaczać jej i zamykać w klatce :p
Nie można kochać prawdziwie i jednocześnie zamykać ukochanej osoby w klatce. Zmuszanie ukochanej osoby do czegokolwiek to już nie jest miłość tylko chorobliwa obsesja.
wiesz co ja po wydarzeniach z przed roku jednak uważam, że raczej słowa są to tylko puste słowa, a czyny, czyny świadczą o tym jaka jest jakość związku.
Słowa nie zawsze są puste. Nie w przypadku kogoś, kto nigdy nie kłamie.
Niestety to jest tak, że faceci potrafią oddzielić czysty sex od uczucia/miłości
Nie wszyscy.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Lunar , kompromisy niestety nie przychodza samoistnie. Zwiazek to tez ciezka sztuka, gdyby bylo latwo, to nikt by nie narzekal, a jednak. To wspaniale byc z kims kogo kochasz, ale by wypracowac kompromis nie zawsze jest latwo, tego sie uczymy, wiem po sobie. Zwlaszcza, gdy dobiora sie dwie upare osoby jak ja i moj facet :p
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Zwlaszcza, gdy dobiora sie dwie upare osoby jak ja i moj facet :p
My nie mamy z tym problemu. Ja jestem uparty tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie mogę postąpić inaczej. Ona ma tendencje do szarżowania za bardzo, ja natomiast pilnuję, by nie zrobiła sobie w ten sposób krzywdy. Uzupełniamy się. Nie zdarzyło nam się jeszcze nie znaleźć kompromisu w jakiejś kwestii.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
My nie mamy z tym problemu. Ja jestem uparty tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie mogę postąpić inaczej. Ona ma tendencje do szarżowania za bardzo, ja natomiast pilnuję, by nie zrobiła sobie w ten sposób krzywdy. Uzupełniamy się. Nie zdarzyło nam się jeszcze nie znaleźć kompromisu w jakiejś kwestii.

Rozumiem, ale oczywiscie kazdego dnia walcze z tym :p Ze swoimi slabosciami warto .. ;)

Trudny mam charakter ogolnie... ;)
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Moja dziewczyna bardzo mnie ceni za mój charakter, Kenobi. Powtarza, że mam bardzo zdrowe podejście do życia i że będę świetnym mężem i ojcem.

Są tacy, którzy czytają moje posty i już myślą, że mnie znają. Rozczaruję ich. Nie wiedzą o mnie absolutnie nic. Przy spotkaniu twarzą w twarz jestem inny niż na forum.
 

Nitrogliceryna

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
41
Punkty reakcji
8
Moja dziewczyna bardzo mnie ceni za mój charakter, Kenobi. Powtarza, że mam bardzo zdrowe podejście do życia i że będę świetnym mężem i ojcem.

Są tacy, którzy czytają moje posty i już myślą, że mnie znają. Rozczaruję ich. Nie wiedzą o mnie absolutnie nic. Przy spotkaniu twarzą w twarz jestem inny niż na forum.

Bo ludziom od tego internetu to się na głowy rzuca i myślą, że to co w necie jest święte i jest to odwzorowaniem rzeczywistości.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Moja dziewczyna bardzo mnie ceni za mój charakter, Kenobi. Powtarza, że mam bardzo zdrowe podejście do życia i że będę świetnym mężem i ojcem.

Są tacy, którzy czytają moje posty i już myślą, że mnie znają. Rozczaruję ich. Nie wiedzą o mnie absolutnie nic. Przy spotkaniu twarzą w twarz jestem inny niż na forum.

Ja pol-zartem pol serio a TY to tak smierletnie powaznie, chillout :eek:k:

Normalne ze na forum sie zawsze ma wadliwy obraz danej osoby ;)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Są tacy, którzy czytają moje posty i już myślą, że mnie znają. Rozczaruję ich. Nie wiedzą o mnie absolutnie nic. Przy spotkaniu twarzą w twarz jestem inny niż na forum.
Czytam Twoje posty i wiem, że masz zdrowe podejscie do wielu problemow,potrafisz bronić swoich wartości i zdania jakie prezentujesz, nie poddajesz sie jak inni presji głupoty na tym forum i za to Cie cenie. Twoja osoba jest mi zdecydowanie blizsza pod wzgledem pogladów, niz np takiego kenobiego.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
nie poddajesz sie jak inni presji głupoty na tym forum i za to Cie cenie
Bo gdy zaczynałem przygodę z internetem stężenie głupoty na kilobajt danych było w Necie zdecydowanie mniejsze.
 
Do góry