co myślicie na temat objawień?

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
co myślicie na temat objawień? Jestem właśnie w trakcie czytania orędzi na czasy ostateczne, na stronie http://ostrzezenie.wordpress.com/

Pan Jezus informuje w nich ludzkość o wydarzeniu w którym wszystkim nam będą ukazane nasze grzechy, tak jak one są widziane w oczach Boga, ma to być ostatnie ostrzeżenie i wezwanie ludzi do nawrucenia przed sądem ostatecznym.

To ma być dar dla ludzi, danie im możliwości zrozumienia swoich grzechów, nawrucenia i pokuty, tak żeby jak najwięcej osób zostało zbawionych w czasie Sądu ostatecznego.

W tym czasie również ukaże się na niebie znak Krzyża, widziany dla wszystkich ludzi na ziemi, tak jak jest to przepowiedziane przez św. Faustyne

"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny


cyt:

"Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Gwiazdy kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie."
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
co myślicie na temat objawień? Jestem właśnie w trakcie czytania orędzi na czasy ostateczne, na stronie http://ostrzezenie.wordpress.com/

Pan Jezus informuje w nich ludzkość o wydarzeniu w którym wszystkim nam będą ukazane nasze grzechy, tak jak one są widziane w oczach Boga, ma to być ostatnie ostrzeżenie i wezwanie ludzi do nawrucenia przed sądem ostatecznym.
Sprawdzić IP Jezusa.
Spytać dostawcę o adres.
Profit!
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
A przeczytałaś że mówisz że są niewiarygodne? W tych objawieniach wiele rzeczy które zostało przepowiedziane miało miejsce np: wybuch wulkanu na Islandii, trzęsienie ziemi w Hiszpanii i wiele innych. Zachęcam do lektury

cyt. "Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin.Wszystko zakończy się wojną światową." Ostrzezenie nr. 55, Piątek, 18 marca 2011

cyt "Moja ukochana Córko, dzisiaj miało miejsce trzęsienie ziemi w Europie, w Hiszpanii, o którym mówiłem
przed kilkoma miesiącami (18.03.11 – przyp.tłum.). Nastąpią jeszcze inne ekologiczne wydarzenia, w tym
wybuch wulkanu, powodzie i fala upałów. Uważaj na te wydarzenia, potwierdzające, że wiadomości te pochodzą
ode Mnie, Jezusa Chrystusa."
Orędzie nr 84 z serii Ostrzeżenie. Środa, 11 maja 2011, godz. 23:00

cyt: "Moja ukochana Córko, objawienie dane ci 18 marca 2011r o północy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu
w Islandii (miejsce i czas znane było wizjonerce – przyp.tł.), spełniło się teraz. [Link do orędzia tutaj.]Może
zastanawiasz się, dlaczego jesteś tak wstrząśnięta, kiedy stało się tak, jak było przewidziane. Chcę więc to
wytłumaczyć."
Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30

oto linki do tych wydarzeń :

wybuch wulkanu w islandii

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Erupcja-wulkanu-Islandia-zamyka-przestrzen-powietrzna,wid,13431251,wiadomosc.html?ticaid=1e10f

trzęsienie ziemi w Hiszpanii:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Silne-trzesienie-ziemi-w-Hiszpanii-sa-zabici-i-ranni,wid,13399256,wiadomosc.html
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Mega interesujący temat i tak samo niebezpieczny.
Moim zdaniem kierowany tylko dla znawców Pisma Św.,którzy potrafią
powiedzieć czy potencjalne, dobre objawienia są uzasadnione religijnie i
zgodne z naukami. I czy ludziom napewno miały w czymś pomóc. Ja wolę się
trzymać od nich z daleka mając na uwadze iż wiarygodność ich oceniana
jest na podstawie "dowodów z przyszłości", bo czy Biblia jest niepełna i
zapomniała nas o czymś przestrzec?
I czy zły duch nie zna przypadkiem części naszej przyszłości?
 

Miłujący prawdę

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
429
Punkty reakcji
0
co myślicie na temat objawień?
Z Dzienniczka św. Faustyny
Czy to może zastąpić Biblie? Nie.
Wręcz przeciwnie Biblia odrzuca jakieś tego typu źródła informacji. Nie maja nic wspólnego z natchnionym Słowem Boga - są więc w tych kwestiach całkowicie bez wartości. Czytaj to:
(2 Tesaloniczan 1:6-8) Bo przecież jest u Boga rzeczą prawą, by tym, którzy was uciskają, odpłacić uciskiem, wam zaś, uciskanym — ulgą wespół z nami podczas objawienia się z nieba Pana Jezusa wraz z jego potężnymi aniołami w ogniu płomienistym, gdy będzie wywierał pomstę na tych, którzy nie znają Boga, oraz na tych, którzy nie są posłuszni dobrej nowinie o naszym Panu, Jezusie.
Pytanie więc jest takie:
Czy znasz Boga? Czy znasz dobra nowinę, poznałeś ją?
Czy jesteś jej posłuszny?
To najważniejsze: Jaką odpowiedź dasz!!!
 
H

hunter121

Guest
Mega interesujący temat i tak samo niebezpieczny.
20.creation.jpg

2.tod.gif
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mega apokaliptyczny temat, równie interesujący jak parę tysięcy postów podobnej treści w tym dziale (powtarzalność bardzo duża) - chociaż w różnym ujęciu - zależnie od tego jakie pobudki/założenia powodują danym apokaliptykiem
niebezpieczeństwo tematu? hm nie dostrzegam, chyba, że w kontekście jakiejś grupy apokaliptycznej robiącej tą droga rekrutację, a ta grupa miała by mieć niecne zamiary (nie dostrzegłem, chociaż mogę się mylić)
 

techmen11

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Miasto
far far away
Katolicy nie są zobowiązani do wiary w objawienia prywatne, nawet jeśli zostały one uznane przez Kościół za autentyczne. Kościół nie zajmiuje stanowiska, tak długo jak długo bęðą trwały te objawienia.

2. Tes 1,6-8 to fragment pierwszego rozdziału a ten zasadniczo można określić jako obrazowy sposób przedstawienia sądu, którego dokona Jezus jak też i kary dla powodujących prześladowania i cierpienia. Natomiast Miłujący prawdę tym razem źle odczytał instrukcje użycia tekstu biblijnego.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Brave, gdybym czytał tylko posty w podobnych tematach to rzeczywiście
wiało by nudą, jednak temat trzeba zgłębić. Mnie interesuje najbardziej
dlaczego właśnie Kościół katolicki generuje lub ściąga olbrzymią ilość
zjawisk "obcej natury". Z tego co wiem to biblia nie przygotowuje na
spotkanie z czymś takim. Gdzie jest mowa, że Maryja setki razy objawiać
się będzie tu na Ziemi, a takich objawień jest chyba najwięcej?
Zagadkowy dla mnie jest też sposób filtrowania tych doniesień i dzielenia
na dobre i złe objawienia. Nie będę owijał w bawełnę, widzę duże
pokrewieństwo ze zjawiskiem opętań, które jest pewnie łatwiejsze w
badaniu bezpośrednim ale też nosi wiele cech wspólnych.
Jedna karta odkryta...
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Ja uważam że trzeba je przeczytać, przyjać do wiadomości i czekać na rozwój wydarzeń. Wystarczy że mogą one być prawdziwe i pochodzić od Boga.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Czyli być zgodne z biblią. No ale jeżeli mówimy o tych Maryjnych, to
szkoda że Zjawa nie podaje kontekstu biblijnego, który ją tu sprowadził,
bo z biblią chce mieć dużo wspólnego. Byłoby nam dużo łatwiej, prawda?
Samo zaglądanie w przyszłość to domena złego, już ten to potrafi.
Luk, nie wydaje się dziwne, że jest taki brak konsekwencji w tych
przypadkach bo niektóre przekazy się sprawdzają a inne nie. Albo dlaczego
obraz tych potencjalnie dobrych jest też jakiś taki zamazany. Na przykład
w objawieniach podkreślana jest niesamowita waga tego przekazu, który
niejednokrotnie jest bardzo precyzyjny. To czemu brak środków, żeby się
wszyscy o tym dowiedzieli tak jak odbywa się to na przykładzie biblii?
Czemu służy zabawa w kotka i myszkę?
ALBO DLACZEGO U LICHA SZATAN UŻYWA TYCH SAMYCH METOD?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ok max, nie zrozumiałem podejścia, nie ukrywam, że zdecydowanie większość objawień pachnie mi siarką...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Oczywiście, objawienia = chrześcijaństwo = biblja = prawda.
Pomijając to, że książki są różne (fantasy, biografie, przygodowe np.), muszę przyznać co do bibljjj, że jest bardzo dobrym połączeniem kilku rodzajów.

Objawienia i znaki dawane od chrześcijańskiego boga dla chrześcijan są tak jakby ostatnią szansą?
A po co im taka skoro dał im przykazania i nie poprosił ale KAZAŁ ich przestrzegać? Żeby teraz wymiękać i udowadniać swoją dobroć?

Ja nie widziałem i nie wierzę w objawienia.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
No przecież mówiłem, że dla mnie też jest to dziwne, te powiązanie z
Kościołem i wszystkie wzajemne relacje wymienione przez Ciebie.
Nie wierzysz, ale Luk słusznie przypomniał, że masę przekazów jednak się
sprawdza, więc wydarzenie jakieś jest.
Te relacje: objawienia = chrześcijaństwo = biblja = prawda (ja bym dodał
opętania) wymusza miejsce i rodzaj konfrontacji.
Fatima, Guadalupe, Lourdes, Coromoto, tego nie chcesz widzieć...
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Chciałbym mieć objawienie,byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi,ale ja za bardzo chcę.
Prędzej przytrafi się to Maraksowi,jemu by się przydało,to by Go uratowało przed zgubą.Ja wcale nie żartuje Maraks.Bardzo bym CI chciał pomóc.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Ptaku,myślę,że masz jakąś rodzinę,aby ktoś się za Ciebie pomodlił.Wprawdzie ks. Natanek powiedział,że za takich jak Ty nie warto już się modlić,ale Chrystus myśli inaczej.
Ja też nie zapomnę o Tobie i pomodlę się za Ciebie. Zostań z Bogiem. :lagodny:
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Ptaku,myślę,że masz jakąś rodzinę,aby ktoś się za Ciebie pomodlił.Wprawdzie ks. Natanek powiedział,że za takich jak Ty nie warto już się modlić,ale Chrystus myśli inaczej.
Ja też nie zapomnę o Tobie i pomodlę się za Ciebie. Zostań z Bogiem. :lagodny:
Nie trać czasu na modły ,to wymysł oszustów .
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Te relacje: objawienia = chrześcijaństwo = biblja = prawda (ja bym dodał opętania) wymusza miejsce i rodzaj konfrontacji.

Gdzieś czytałem, że gdy długi jest cisza w jakimś temacie to on powoli umiera. Dlatego konsekwentnie trzeba "powodować" objawienia, cuda itp. Chrześcijaństwo musi mieć obieg takich sensacji, żeby działać i mieć się dobrze - czyli na czele ludzkiego postępowania, w centrum zainteresowania i kieszeni ludzi.
Oglądałem wywiad z muzykiem, Rogerem Nattefrostem - mówił na temat odniesień Black Metalu do religii i powiedział coś co do tego tematu pasuje idealnie: "anty chrześcijaństwo się sprzeda zawsze ale i chrześcijaństwem można zainteresować ludzi, ale pytanie - jak to zrobić."
Może za pomocą jakiegoś cudu lub "objawienia"?

Prędzej przytrafi się to Maraksowi,jemu by się przydało,to by Go uratowało przed zgubą.Ja wcale nie żartuje Maraks.
Ja też nie żartowałem mówiąc, że nie mam zamiaru mieć styczności z bajkami.
Próbujesz mi wmówić że prędzej zobaczę królika wielkanocnego, bo w takie bujdy nie wierzę? Nie miałem styczności z żadnymi naciąganymi historiami i zawsze gdy słyszałem o takiej nowości to pierwsza myśl była taka - "ta, jasne - cud, akurat!"

Bardzo bym CI chciał pomóc.
Dam sobie radę, bez obaw. Jeśli nawet piekło, niebo istnieje to według nie których ludzi wylądujemy tam razem Alan. :026:

Nie trać czasu na modły ,to wymysł oszustów .
"Słabe jednostki muszą mieć komu się wypłakiwać w rękaw i kogoś, kim mogą się zasłonić"
Brawo Ptaku, to już ode mnie. :023:

Zostań z Bogiem. :lagodny:
Ja bym wolał coś takiego:
"Fight With Blood, Fight With Steel, Die With Honor"!
 
Do góry