Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Może moich poglądów nie podziela aż tak wielu forumowiczów, ale media pracują i wychowują pokolenie gotowe na moralną
rewolucję, która obróci w perzynę tradycyjne wartości. Ponieważ jednak dostęp do internetu jest coraz powszechniejszy i tacy
jak tez tu się znajdują, być może w niektórych z Was zasieją zwątpienie.
A taktyka samotnego wilka bardzo mi odpowiada, zawsze byłem indywidualistą.
 

_SaRa_

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Niebo
Mój chłopak jest rasistą :smutas: ... nie znosi czarnych , nie nawidzi żółtych i nie cierpi tez innych subkultur np metalowców ... Jego odp na pytanie "dlaczego?" brzmi "Bo nie!" . Chciała bym w nim to zmienić ... pomóżcie proszę :help: .
 

Agol

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Mój stosunek do rasizmu? Jest to bezpodstawna niechęć do ludzi wyglądających inaczej... po prostu głupota. Oceniac po kolorze skóry to tak, jak oceniać po kolorze oczu czy wielkości nosa - czy to nie głupie?
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Może moich poglądów nie podziela aż tak wielu forumowiczów, ale media pracują i wychowują pokolenie gotowe na moralną
rewolucję, która obróci w perzynę tradycyjne wartości. Ponieważ jednak dostęp do internetu jest coraz powszechniejszy i tacy
jak tez tu się znajdują, być może w niektórych z Was zasieją zwątpienie.
A taktyka samotnego wilka bardzo mi odpowiada, zawsze byłem indywidualistą.

Nawet wilki jeśli chcą upolować coś większego zbijają się stada. Tak że taktyka samotnego wilka skazana jest na porażkę.
Pewnie przekonasz do siebie kilka osób wierzących w spiskową teorię dziejów. Tylko cholera w Polsce brakuje Murzynów, a Żyda ciężko jest rozpoznać.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Mtlic, nie rozumiemy się niestety. W stada łączą się słabi. Siłę możesz odnaleźć w zaciśniętej pięści, do tego nie potrzeba innych. Ja
wierzę w ideę i to jest moją siłą. Sam poznawałem socjalizm, anarchizm, demokrację. W 1990 pomagałem kolegom zatrudnionym
w sztabie Tadeusza Mazowieckiego ( jak się pewnie domyślacie miałem wtedy trochę inne poglady). Zbierałem podpisy na listach poparcia, rozdawałem ulotki, zachęcałem do głosowania na T.M. Ludzie reagowali różnie, niektórzy nerwowo. Nie pamiętam ile razy zostałem nazwany Żydem. Ale po tym jak byłem na zebraniu założycielskim Unii Demokratycznej wszystko się zmieniło. Nie podpisałem się pod tym. I przeszedłem na ciemną strone mocy. Pewnie sie powtórzę. Ja nie mam nic przeciwko Murzynom,
w Afryce, ale nie tu. Ja nie mam nic przeciwko Żydom, w Erec Israel, ale nie tu. Ten kraj jest mój i takich jak ja. I tak niech pozostanie.

A tak jeszcze na koniec. Ja nie walczę na ulicach, nie obijam czarnych z powodu koloru ich skóry. Z Żydami miałem styczność tylko na Forum Żydów Polskich, z którego to forum wywalono mnie za "Mam nieco spóźniony refleks w te piękne dni, więc dopiero teraz zainteresowałam się sygnaturą Outremera. Po przeprowadzonych poszukiwaniach na temat owych "czternastu słów" podjęłam decyzję". No właśnie za co ? Mogę więc mieć teoretycznie uraz, ale nie mam. Problemem jest to, że jak brakuje argumentów to
biorą górę emocję. Z resztą w temacie podobnym do tego ("Nie przejmujcie się razizmem"), ta sama osoba pisze :"co z tego, że to półgłowki skoro mogą być groźni?co to za argument? czyżby debile byli mniej niebezpieczni od zdrowych ludzi?"Zakładanie, że ktoś jest debilem tylko dlatego, że się z nim nie zgadzamy, jest co najmniej niesmaczne i świadczy o wybujałym ego. Nie mówiąc o tym, że nie przystoi kobiecie i filozofowi. Noblesse oblige.
Mam więc swoją chwilę satysfakcji, że jestem aż tak groźnym półgłówkiem i debilem, że trzeba mnie zakneblować pod naprędce wymyślonym powodem.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A oto i trzy wypowiedzi polityka, na ten temat, na którego konsekwentnie głosuje (czyli Janusza Korwina-Mikke)

"Jeżeli ktoś zauważa, że w NBA nie ma zawodników poniżej metr osiemdziesiąt, no to mówimy, że ci powyżej 1,80 świetnie nadają się do NBA. Jeżeli wśród przestępców 90% to są Murzyni, mimo iż stanowią tylko 10% populacji amerykańskiej, no to znaczy, że się bardziej nadają do przestępczości. Wynika z tego w prostej linii, że ci ludzie inaczej traktują pojęcie własności!"

"Gdy jako anty-rasista powiem, że w Państwie Polskim, które powstanie na grobie n-tej "Rzeczypospolitej", Żydzi nie będą mieli większych praw niż Polacy – to może ujdę z życiem... ale jeśli powiem, że "Żydzi nie będą mieli większych praw niż Cyganie" – to podniesie się wrzask oburzenia; a przecież zdania te mówią to samo!"

"Gdyby ktoś serio chciał dopomóc Afrykańczykom, powinien czym prędzej przywrócić tam panowanie kolonialistów. Przypominam, że Lewica utrzymuje, że Biali potrafili jeszcze z kolonii wyciągać pieniądze; obecnie do tych wszystkich krajów dokłada się setki miliardów dolarów - co ledwoledwo starcza na zakup nowych "Mercedesów" ze złotymi klamkami dla każdego referenta w każdym "ministerstwie". Trzeba więc - jeśli naprawdę chcemy pomóc nieszczęsnym Afrykańczykom - posłać tam z 5 dywizji (na mniejsze kraje wystarczy po plutonie...) komandosów i przywrócić władanie byłych metropolii - lub nowych metropolii"

Niezupełnie podzielam jego zdanie na ten temat ale odrobina racji jest w tym również.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Start bądźmy szczerzy , jest tu całkowita racja bo Jego Królewska Mość w takich sprawach się nie myli. I ja nacjonalista czoło chylę, czapkę z łysej pały zdejmuję (o k....a, jak wieje ) i salut dla liberała. :piwosze: :piwosze: :piwosze:
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Wydaje mi się, że ocenianie kogoś po kolorze skóry jest poprostu głupie! :/ Przecież człowiek nic nie może poradzić na to, jakim się urodził! A zresztą co to za różnica jaki ktoś ma kolor skóry jeśli jest naprawdę fajny?
no zły rasizm jest, oj tak, zły bardzo
 

Bonhart

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Wrocław
moja siostra ma w Londynie meza Nigeryjczyka...i niezbyt chcetnie chce tu przyjechac chocby na pare dni...

w Polsce rasizm jest niestety bardzo widoczny...

coz Polska to czasami 3 swiat...

ale powoli sie zmienia na lepsze...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
moja siostra ma w Londynie meza Nigeryjczyka...i niezbyt chcetnie chce tu przyjechac chocby na pare dni...

w Polsce rasizm jest niestety bardzo widoczny...

coz Polska to czasami 3 swiat...

ale powoli sie zmienia na lepsze...
Gratuluję wyboru.
 

Libuś

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja jestem antyrasistką. Staram sie wspołpracowac z Stowarzyszeniem 'Nigdy Więcej'.
Ale kiedy w Londynie czarni zaczepili mnie i zaczeli mi sie wygrazac to pomyślałam 'Po co ja to robie?'. Ale juz mi tak zostało, dalej jestem antyrasistką;)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ja w zasadzie jestem przyjaźnie do ludzi nastawiony, ale Nigdy Więcej to zbiorowa inteligencja Borg na poziomie koordynacji ruchowej.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Rasiści hymmmmmmm o co przeciętny Polak może o tym powiedzieć ---> NIC. Ja wcale nie uważam murzynów za gorszych ale ich tak jakoś wyszło że nie toleruję. A Czarne Pantery to co to jest ?? Dobrze że takie ustrojstwo w Europie nie powstało bo bym się z tego śmiał w niebo głosy, ja ich traktuję jak obcych najeźdźców, gdyby nie biali nadal siedzieliby w szałasach i strugali dzidy na polowania. Powinni być nam wdzięczni za niewolnictwo, przynajmniej mają dostęp do dóbr wypracowanych przez nasze nacje. O lol a poza tym to jest naturalne że białe i czarne się za bardzo różnią od siebie.

Tylko błagam nie linczujcie mnie bo zawsze jest to dla mnie żenujące .........


A Nigdy Więcej jest równie śmieszna jak ich nazwa, stado pacyfistów się znalazło, krytykujące wszystko jak banda ideowców lecących w swoim przeświadczeniu że robię przysługę całemu światu na 2 wieże :D Najbardziej lansowe stowerzyszenie skubańce mają ikrę całe miasto mieni się w napisach ANTIFA kiedyś im to zamaluję może więcej napisów postawią i się bardziej dowartościowują :lol:

ps Libertee macie więcej Simonków w tym waszym łopatologicznym stowarzyszeniu ??
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Rasizm jest obrzydliwy. Oczywiście głupotą jest twierdzić, że biały = czarny. Rasy są różne i mają różne predyspozycje. Dowód? Ilu jest np. wybitnych czarnych kierowców albo żółtych sprinterów?
Nie zmienia to jednak faktu, że ocena człowieka na podstawie koloru skóry to szaleństwo świadczące o całkowitym braku rozumu.
Sam znam kilku Arabów (świetni ludzie), Pakistańczyka, murzyna (nie wiem skąd jest) itp. Ponieważ zaś sam mam w sobie krew zarówno polską, litewską, ukraińską i prawdopodobnie arabską więc tym bardziej rasizm mi nie podchodzi :)
Moje kontakty z ludźmi odmiennych ras były jak na razie bardzo pozytywne.
Oczywiście jestem zdania, że np. murzyni z reguły nie potrafią się sami rządzić (patrz Afryka), co jednak nie oznacza, że nie górują nad nami w pewnych innych kwestiach ( np. sport, muzyka, taniec).
Z rasami jest jak z palcami u ręki. Wszystkie ważne i potrzebne, ale każdy inny.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A w takiej dyscyplinie jak szachy znasz jakiegoś ? Ja nie mówię, że ja coś do nich mam. Nic a nic. My się nie wybieramy do Afryki,
to niech Afryka nie wybiera się do nas.
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Niestety nie interesuję się szachami.
A co do Afryki... A nasze firmy co tam robią?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ja nie mówię o robieniu kasy tylko osiedlaniu się.
" Niestety nie interesuję się szachami. ".
To możesz znasz czarnego ciężarowca, albo strongmana, czy też się nie interesujesz ?
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Robimy kasę? OK, ale menedżerowie są nasi a więc osiedlają się tam.

A strongmena i ciężarowca czarnego widziałem w TV. Żółtego ciężarówca też.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A na którym miejscu ?
Widocznie jacyś biali ponieśli kaganek oświaty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry