Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Kisiel... Wystarczyło przeczytać post wyżej dotyczący podatków. :p

A co do rasizmu. Nie zawsze spowodowany jest widzimi się rasistów. Trzeba przyznać, że niekiedy taką nienawiść rodzą same osoby właśnie przez rasizm dotykane, ale ogólnie to nie popieram rasizmu.
Moge tylko zacytowac za TPJ: Rasizm? Nie, dziękuję. Ja mam tylko alergię na ludzką głupotę i bezmyślność, kolor skóry mi nie przeszkadza.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Wałkujemy to w kółko. Ja jestem za, nie ja jestem przeciw. A za chwilę jakiś lewacki intelektualista : rasizm ? Fu, to okropne. Rasiści to debile.
Ludzie nie za czy przeciw, bo najpierw trzeba ustalić co to jest rasizm. Dla dwóch różnych osób znaczy to co innego. Dla mnie rasizm oznacza ochronę mojej rasy ( umownie nazwijmy białej), przed wyginięciem czy też przebarwieniem. Ma ona swoje niepowtarzalne cechy i niech tak pozostanie, na wieki. Nie szanuję rasy czarnej, czego dawałem liczne wyrazy i dobrze, bo to jest mój pogląd. Nic nie mam do rasy żółtej i to też moje zdanie. Czy biała rasa jest najlepsza ? Dla mnie jest. Czy jestem z niej
dumny ? Jestem. To moje prawo. I to cały straszny rasizm. A i na koniec, jak jeszcze pojawi się następny antyrasista, który przeczyta trzy ostatnie posty i zapała świętym oburzeniem to może się domyślić gdzie mam jego filozoficzne przemyślenia.
A Żydów, niezależnie od przynależnośi uważam za wrogów.
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Wałkujemy to w kółko. Ja jestem za, nie ja jestem przeciw. A za chwilę jakiś lewacki intelektualista : rasizm ? Fu, to okropne. Rasiści to debile.
Ludzie nie za czy przeciw, bo najpierw trzeba ustalić co to jest rasizm. Dla dwóch różnych osób znaczy to co innego. Dla mnie rasizm oznacza ochronę mojej rasy ( umownie nazwijmy białej), przed wyginięciem czy też przebarwieniem. Ma ona swoje niepowtarzalne cechy i niech tak pozostanie, na wieki. Nie szanuję rasy czarnej, czego dawałem liczne wyrazy i dobrze, bo to jest mój pogląd. Nic nie mam do rasy żółtej i to też moje zdanie. Czy biała rasa jest najlepsza ? Dla mnie jest. Czy jestem z niej
dumny ? Jestem. To moje prawo. I to cały straszny rasizm. A i na koniec, jak jeszcze pojawi się następny antyrasista, który przeczyta trzy ostatnie posty i zapała świętym oburzeniem to może się domyślić gdzie mam jego filozoficzne przemyślenia.
A Żydów, niezależnie od przynależnośi uważam za wrogów.
Mozna zydow nie lubic (bo niby czemu trzeba), ale musisz zdawac sobie sprawe ze jedziemy z nimi na jednym wozku. Jednak chcac nie chcac mamy duzo wiecej
wspolnego z zydami (nauka, kultura, sztuka) niz z zakompleksionymi arabami.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Dodam, że funkcjonuje takie pojęcie jak krąg kultury judeochrześcijańskiej.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dodam, że funkcjonuje takie pojęcie jak krąg kultury judeochrześcijańskiej.
A funkcjonuje, funkcjonuje. To co mam Żydów uważać za sojuszników ? Nie będę się ciągle oglądał do tyłu. Lepszy jawny wróg, niż niepewny przyjaciel.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Droga Kasiu no to jak nie wiesz to Ci powiem :
1. Żydzi to sępy i pasożyty ;
2. Są zakłamani do szpiku kości ;
3. Liczą tylko swoje dochody a problemy innych ich nie interesują ;
4. Wszystko zagarniali i zagarniają dla siebie ;
5. Ciągną na holokauście a sami zabijają Arabów ;
6. W UB było ok 70% Żydów ;
7. Psują nam wizerunek we wszystkich miejscach na świecie ( oczywiście wysługują się innymi, ale efekt widać w gazetach i TV ) ;
8. A w końcu najważniejsze są zadufani w sobie o czym światczy ich gadanie o narodzie wybranym ;

To nie przypadek że ludzie którzy się z tymi wszami spotkali mają takie a nie inne zdanie.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
to może warto zacząć od takich pojęć jak tolerancja w tym temacie ? ja uważam, ze kazdy ma praw do swojego zdania. dla mnie rasizm oznacza po prostu bezpodstawną niechęć do innych nacji i narodów popartą przemocą. zresztą... i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji, w temacie ciągle przewijają się ciągle te same watki, zdania osoby , ze robi się to nudne.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Droga Kasiu no to jak nie wiesz to Ci powiem :
1. Żydzi to sępy i pasożyty ;
2. Są zakłamani do szpiku kości ;
3. Liczą tylko swoje dochody a problemy innych ich nie interesują ;
4. Wszystko zagarniali i zagarniają dla siebie ;
5. Ciągną na holokauście a sami zabijają Arabów ;
6. W UB było ok 70% Żydów ;
7. Psują nam wizerunek we wszystkich miejscach na świecie ( oczywiście wysługują się innymi, ale efekt widać w gazetach i TV ) ;
8. A w końcu najważniejsze są zadufani w sobie o czym światczy ich gadanie o narodzie wybranym ;

To nie przypadek że ludzie którzy się z tymi wszami spotkali mają takie a nie inne zdanie.
Battlefield napisał prawie wszystko. Można z resztą pisać do białego rana, ale po co. Jak ktoś chce liznąć trochę niepoprawnie politycznej prawdy, niech sięgnie po książki Normana Finkelsteina, który jest Żydem.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
coz jak dla mnie te 8 punktow to zbyt nachalna antyzydowskosc (bede powtarzal bo to nie antysemityzm)

1 narod jak kazdy inny - srednie iq duzo ponizej polakow , na poziomie francuzow, chociaz naprawde wiele wsrod nich cwaniakow
2 coz uczciwoscia nie grzesza, ale i u nas paru kwachow sie znajdzie czy innych olejniczakow itd
3 a czy polakow interesuja stosunki majatkowe somalijczykow? ich problemy z al-kaida (w zasadzie klonami) itd?
4 czy nagarnianie do siebie o czyzm wiedzial kazdy rozgarniety a co powiedzial otwartym textem oleksy to jest cos innego "sitwa ktora miala polske w d...."?
5 fakt niezaprzeczalny, w niektorych przypadkach mozna wrecz mowic o tworzeniu gett dla arabow i zabawie w strzelanie - coz o tym w tvp i koszernej nie napisza
6 bzdura - w kierownictwie tak, wsrod szarakow to byli glownie nawiedzeni "pryszczaci" - nic nie umiem ale mam wladze i nagana
7 coz singer powiedzial otwartym textem ze jak mu nie zpalcimu 10mld $ to bedzie upokarzal polske na kazdym kroku
8 bzdura - przeczytaj biblie

Norman Finkelstein - to czarna owca wsrod amerykanskich zydow, napisal ksiazke "przedsiebiorstwoi holokaust" no ta bene za cytaty z tej ksiazki (zyd niepochlebnie o zydach) Stanislaw Michalkiewicz byl niemalze zliczowany, a powszechnie lzony w polskich mediach (o jewropie nie wspomne)


ps ciekawostka
niedawno w El Pais "Co prawda za zaich powstanie (obozy) odpowiedzialni sa nimcy - poslka byla w tym czasie pod okupacja, a wielu polakow walczylo przeciwko nazistom ( nie nalezy jednak zapominac ze wiecej trudnosci nastreczylo nazistom zdlawienie oporu w warszawskim gettcie niz podboj calego kraju Nie ma najmniejszej watpliwosci ze polska odegrala kluczowa role w nikczemnych dzialaniach , ktore doprowadzily do wynordowania dwoch trzecich calej ludnosci zydowskiej w europie"
Artykul jest tak glupi ze tym razem mozna wykluczyc inspiracje z polski
to jest wlasnie przygotowanie o ktorym mowil wczesniej Singer, to jest pisanie jak juz nie daj boze powstanie UE wspolnych europejskich podrecznikow historii
ps2 byc moze za 50 lat w podrecznikach historii dowiemy sie o najazdach polskich na pradawne ziemie niemieckie w prusach i zdlawienie w 1410 oporu bohaterskich niemcow przed zalewem poslkiego prymitywu
dlaczego? bo jak powstanie ue (obecnie mamy we) jak stwierdzzil oberkapo we Baroso beda wspolne podreczniki historii eropejskiej, a jako ze niemcy bula miliardy zydowskim cwaniakom to mys taniemy sie za 50 lat tymi faszystami co mordowali zydow
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jakoś tak ciekawie się składa, ze ów naród wybrany nie może znieść słow prawdy o sobie. Irving pisał kiedyś o rozmowach prowadzonych przez naczalstwo SS z Aliantami w Szwajcarii. Można je umownie nazwać "ciężarówki za Żydów" . Jako, że Niemcom w drugiej fazie wojny zaczęło brakować wszystkiego chcieli dokonać wymiany 100 000 Żydów z Węgier za sprzęt.
Żydzi byli chętni, ale chcieli samych młodych i silnych. Myśleli już o odzyskiwaniu Palestyny. Rozmowy skończyły się fiaskiem, gdyż Brytyjczycy nie chcieli umacniać Niemców. Interpretacja żydowska tego faktu, że nie ratowano dzieci i słabszych była jedna : antysemityzm. W końcu przecież to Irving.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bo to nie prawda....
lacznie niemcy sprzedali 3 transporty z wegier, czyli ok 15 tys ludzi
a to ze "posadzono" irwinga jedynie osmiesza politpoprawne sady w austrii

tu dywagacja
gdybym powiedzial ze pod lodem antarktydy zyja male zielone ludziki z fioletowymi oczami i uszami w ciapki
to 99% sklyszacych wzielo by mnie za idiote
ale za bycie idiota nie wsadza sie chyba do wiezienia?
chyba ze tak, bo jesli tak to przepraszam
coz podsumowujac
jesli ktos uwaza ze irwing to idiota to nie ma calu wsadzac go do wiezienia
bo wtedy karzemy za bycie idiota
ale czego sie mozemy domagac od politpoprawnych...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Raczej się z Tobą nie zgodzę Brave. Irvinga można nie lubić. Można się nie zgadzać z jego interpretacjami, ale faktów nie przeinacza. Gdyby tak było to już wiele lat wstecz któryś z postępowców udowodniłby to.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bo to nie prawda....
lacznie niemcy sprzedali 3 transporty z wegier, czyli ok 15 tys ludzi
w tym sie mylil, bo te 3 transporty jednak mialy miejsce
ale to jakby tu powiedziec to pomylka na jego korzysc
bo mial czelnosc napisac ze zydzi rozmawiali o handlu ludzmi z niemcami (oj nie dobry irwing nie dobry) a jak sie okazalo transporty mialy miejsce
podobnie jak z ilosci zydow ktorzy zgineli
oficjalna propaganda glosi ze zginelo 6 mln zydow (wyliczone z sufitu) on znowu podal ze nie caly milion, bo tyle np wyszlo mu z ilosci zalozonej przez niego np wydajnosci komur gazowych itp
a prawdopodobnie zginelo ok 2 mln
co znowu pokazuje ze jego kierunek myslenia byl prawidlowy tyle ze wyliczenia niezbyt staranne
oczywiscie "zly irwing" mial czelnosc zakwestionowac "magiczne 6 mln" i o to tu chodzi...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
W takim razie sorki, jakiś zakręcony dzisiaj jestem. Tak na mnie zawsze wpływa jak mam jakiś problem i nie mogę się skoncentrować. A moim problemem jest inkwizycja w Medieval II Total War. Coraz to mi jakiegoś dowódcę za herezję kasują.
I stąd ta pomyłka.
A co do Irvinga jednym z argumentów jego przeciwników był młotek.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
heheh maniak grania na kompie....
ja pare lat temu tez tak mialem
teraz pogrywam na ko=knight-online.com.my


wracajac do meritum
rasizm na sie dosyc slabo do antyzydowskosci (tylko ok 30% zydow to semici)
 
Status
Zamknięty.
Do góry