Co kolekcjonujecie?

Q

Quest 281249

Guest
di-EXI45G1R.jpg



taką oto kolekcję biletów posiadam :)
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Bilety na mecze, to był kiedyś mój konik, teraz już mniej.
 

zeku84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2014
Posty
25
Punkty reakcji
3
Miasto
Małe miasteczko pod Warszawą
Kiedyś kolekcjonowałem puszki po coli, pierwszą moją puszką była oczywiście coca cola, pepsi cola, a trzecią canadian cola. Zacząłem je zbierać w 89 roku i trwało to dobre 15 lat. Niestety całą moją kolekcję trafił szlag :angry:
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
kolekcjonuje pamiatki z krajow w ktorych bylam, pocztowki, ulotki, paragony, bilety wszystko a na starosc zrobie sobie album :D
 

Karolina Witczak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Nie wiem czy to można nazwać kolekcjonowaniem, ale uwielbiam książki, szczególnie te o podróżach dalekich i bliskich. Powoli wychodzą z mojego pokoju, bo już miejsca tu nei starcza :)
 

joanna9423

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Zbieram pocztówki i magnesy na lodówkę ze wszystkich podróży ;)
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
jednogroszówki

Uzbierałem ich kiedyś z 1000 i poszedłem do sklepu. Miny ludzi - bezcenne.
 
A

alfabeta11

Guest
Od pewnego czasu do kolekcji Tymbarków dochodzą jeszcze wykorzystane przeze mnie bilety PKP. Trochę to dziwne, ale póki co mam zachowany chyba każdy jaki kupiłem.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 442
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Zbieram puszki po napojach. Puszka Coca Coli , Cola Wiśniowa - smak beznadziejny ale ciekawy wygląd puszki , Sprite , Cola z napisem brat ,Cola z dwoma polarnymi misiami , Najbardziej wyjątkowe puszki Coli które zawierają stadiony które były na Euro 2012 , Fanta Pomarańczowa , Cola Zero. Puszki Pepsi. Puszka Pepsi powiększona od sklepu Żabka , Zwykła puszka Pepsi , Pepsi light . Pepsi Twist , 7 up i Mirinda.Kiedyś zbierałem kapsle , naklejki , figurki z pokemonami.Zebrałem też sporo figurek Smerfów Zawody Świata. Bardzo ciekawa seria ale niestety książka plus figurka lub część domku plus naklejki kosztuje aż 25 zł.Niestety musiałem przestać zbierać te Smerfy.Ja mam kolekcje biletów z Heliosa. Dzięki temu wiem na jakim filmie byłem i można sobie przypomnieć czy film był ciekawy i fabułę.Posiadam też kapsle Frugo które zawierają napisy. Większość kapsli z napisami mam dzięki Lidlowi a nie które z Biedronki. Realu i Auchanie frugo nie zawiera napisów.
 
W

wiki9969

Guest
Ja mam też taką małą kolekcję obrazków z podobiznami świętych. Zbieram je od ósmego roku życia. ;) Może to nie jest nic ciekawego, ale patrząc na album to on robi wrażenie. ;) Najstarszy mam z roku 1986. Chciałabym móc powiększyć kolekcję, ale póki co mogę liczyć jedynie na księdza który przynosi obrazki chodząc po kolędzie. :D :D
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Kolekcjonuje puszki po piwie ale 5 litrowym :) Wszystkie jakie mam były konsumowane przeze mnie i moich gości :piwosze:
 
S

Sttark

Guest
Ze swoimi eksponatami to od dłuższego czasu jestem dostępny na stronie www.myvimu.com. Fajne miejsce, każdy może dodać w wersji elektronicznej zdjęcia swoich zbiorów. Poznałem tutaj sporo ludzi o podobnej pasji, z którymi siłą rzeczy było mi bardzo łatwo nawiązać wspólny język. Powiem, że brakowało takiej nowoczesnej strony dla ludzi, którzy coś kolekcjonują. Te co wcześniej znajdywałem to były słabo dostosowane, archaiczne wręcz.
 

tomek1986x

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niebutelkowane kapsle od piwa - takie z browarów, niezakładane na butelkę. :) Kolekcja polska dostępna na stronie podanej w profilu.
 
Do góry