Co Dają Stringi?

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
generalnie rzecz biorac to najlepiej jest BEZ stringow, w ogole bez jest najlepiej a i w raju ludzie byli goli tez.. :lol:
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Ja za tego typu bielizną nie przepadam. Wole zwykłe wygodne majtki.
Bardzo mi się nie podoba gdy dziewczyna się schyla, a tam tylko 3 paski. I ogólnie zimno w nich jest w zimę. Heh
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
zalezy jakie stringi jakieś sexy i wogóle z pomysłem to pewnie dla swojego faceta bądź czasem ot tak sobie założe ale nie nosze ich częściej niż zwykłych majteczek bo są nie wygodne... a zimą ? siedzisko odmarza...
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
ja tam lubie stringasy :D ale nie na cały dzien bo mi z deka niewygodnie :p zakładam tylko na jakieś imprezy, czy spotkania z kolesiami :D
 

Oinone

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny Śląsk
szczerze? to jest całkiem logiczne.. pasek od stringów wszyscy wiedzą gdzie się znajduje, także stringi nie są przyklejone do ciała i się przesuwają ... ale miłośników stringów to nie przekonuje napewno... Ja prawie nie noszę stringów..

Dokładnie.
Stringi ubieram naprawdę okazjonalnie (miły wieczorek z lubym, wyjœcie itp.), ale tylko na krótko. I prawie zawsze kończy się podrażnieniem...:( Mam dokładnie 2 pary z 9 par stringów, które mogę nazwać wygodnymi.
Poza tym jestem zdania, ze nie każdej kobiecie uchodzi ukazywać sie na powierzchni w stringach. LuŸne, pływaj¹ce poœladki niezbyt ładnie w nich wygl¹daj¹. ...
 

DarkAngel_

~~ PIjOkrWijCA ~~
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
613
Punkty reakcji
0
Miasto
Z płonącej odchłani....na samym dnie...
Dokładnie.
Stringi ubieram naprawdę okazjonalnie (miły wieczorek z lubym, wyjœcie itp.), ale tylko na krótko. I prawie zawsze kończy się podrażnieniem...:( Mam dokładnie 2 pary z 9 par stringów, które mogę nazwać wygodnymi.
Poza tym jestem zdania, ze nie każdej kobiecie uchodzi ukazywać sie na powierzchni w stringach. LuŸne, pływaj¹ce poœladki niezbyt ładnie w nich wygl¹daj¹. ...

No to jest fakt nie każdemu pasuja a w szczeulnosci panna które maja duże ''boczki'' jak widze taka panienke z kruciutką podkoszulka i ze spodni wuciagniete stringi na połowe wrzynajace sie do boczków... to masakra... to wyglada jak by miała kilka wartsw... :lol:
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
No to jest fakt nie każdemu pasuja a w szczeulnosci panna które maja duże ''boczki'' jak widze taka panienke z kruciutką podkoszulka i ze spodni wuciagniete stringi na połowe wrzynajace sie do boczków... to masakra... to wyglada jak by miała kilka wartsw... :lol:

Kiedyś widziałem takie coś. Normalnie ze śmiechu nie mogłem. Do tego miała za wąskie w pasie jeansy. Zwisało jej po bokach <blee>.
Nie to co nasze miłe forumowiczki :D
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
a ja uwielbiam nosic stringi bo nienawidze jak mi sie zwykle majtki odznaczają na spodniach :/ poza tym mój chłopak bardzo lubi jak stringi mam :p
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
LUdzie i bez guscie chyba nie widza sie w lustrach no tak my forumowiczki mamy gust ;p

Te nasze forumowiczki są takie:
- piękne
- mądre
- inteligentne
- otwarte na znajomości ( np. znajomości ze mną :p)
- charyzmatyczne
- miłe
- mają dobry gust
- patrzą w lustro
- z poczuciem humoru
- kreatywne
Długo by wymieniać :D
 

Przemek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja uważam, że stringi to nic nadzwyczajnego :D po prostu normalny rodzaj bielizny. Tak samo jak są spodnie krótkie i długie, tak samo są bokserki i stringi. Sam posiadam stringi, dostałem na dzień chłopaka i czasem mi sie zdarza nawet je ubrać :mruga: polecam na upały:p
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
uwielbiam bokserki-biodroweczki,figi-biodroweczki.teraz jest tak ładna bielizna, taki wybór że każdy może kupić to co lubi. Stringi tylko na wyjątkowe okazje, gdzie wiem że długo na mnie nie będą :D Chociaż jak dla mnie mega sexowne sa malutkie boksereczki :)
 
Do góry