Co Dają Stringi?

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
jimmy dokładnie!!! mam mała szufladkę ale za to w szufladce ogromna ilośc stringów, wybieram sie na wycieczkę- do plecaka mogę spakować nawet 30 par stringów a i tak miejsca nie zajma!!! :D
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
A ja nie lubie stringów :p
Nigdy nie będę ich nosić!
Stringi powodują grzybice pochwy, są strasznie niehigieniczne :zdegustowany:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
O... Stringi zajmują bardzo mało miejsca w szafie :D reszta damskich ciuchów powinna wyglądać podobnie :D
no jasne najlepiej jakby kobiety chodzily nagie :p
no ja tez mam juz niezly stosik stringów, jak to moj chlopak mowi powinnam je policzyc, byc moze dostane sie do ksiegi rekordow Guinessa :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
To jak sie juz tak chwalicie ile to macie tych stringów to może jakieś ciekawe okazy poogladamy w postaci fotek??? :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
szczerze? to jest całkiem logiczne.. pasek od stringów wszyscy wiedzą gdzie się znajduje, także stringi nie są przyklejone do ciała i się przesuwają ... ale miłośników stringów to nie przekonuje napewno... Ja prawie nie noszę stringów..
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
w sensie raz na pół roku.. :p
generalnie chodzi o to, że częste noszenie jest niehigieniczne. Niektóre dziewczyny nie noszą w ogole innej bielizny niż stringi... ale to ich sprawa... :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja bardzo lubię stringi. Jak już niektóre dziewczyny pisały, nie widać ich spod obcisłych spodni, a na treningu nie musisz co chwila poprawiać przesuwających się biodrówek. Poza tym w stringach kobieta czuje się bardzo seksownie :)
Co do higieny - to prawda. Dlatego stringi należy nosić raz na kilka dni, a nie codziennie. Chyba, że ktoś chce codziennie to radzę używać wkładek higienicznych do stringów i zmieniać je jakieś 3 razy w ciągu dnia,
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
:D
no jasne on jest zazdrosny nawet o to, ze pisze na forum, az strach pomyslec co by bylo jakbym fotki dala :]

stringi górą!!!!!

Chodziło mi o zdjęcia stringów a nie o to żeby się ktoś tu rozbierał (same stringi)

A co zazdrosnym nie wolno być?!
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Latem stingi dają zamieszanie, zwłaszcza pod mini:) Znajomy straciłby w ten sposób samochód :D
 
Do góry