Co Byscie Zrobili ?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Taaa i w moim otoczeniu przewijają sie takie... Najwyraźniej nie była Ciebie warta.
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
Jedna jest niestety moją koleżanką.
Raz mi opowiadała, że ona facetów wybiera tylko pod wzg kasy.
Jak ma duży hajs i dobrą furę nawet jeśli jest brzydki jak noc listopadowa to i tak będzie do niego świrować [kręcić].
A jak chłopak jest przystojny a nie ma hajsu to niema u niej szans. :/
Kurcze co to za podejście do życia?
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Jedna jest niestety moją koleżanką.
Raz mi opowiadała, że ona facetów wybiera tylko pod wzg kasy.
Jak ma duży hajs i dobrą furę nawet jeśli jest brzydki jak noc listopadowa to i tak będzie do niego świrować [kręcić].
A jak chłopak jest przystojny a nie ma hajsu to niema u niej szans. :/
Kurcze co to za podejście do życia?

kurcze no co za kolezanka, jestescie siebie warte, jesli jest brzydki i nie ma hajsu a ciekawe wnetrze to dla ciebie zero a dla twojej kolezanki to juz wogole... bez komentarza :/
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
kurcze no co za kolezanka, jestescie siebie warte, jesli jest brzydki i nie ma hajsu a ciekawe wnetrze to dla ciebie zero a dla twojej kolezanki to juz wogole... bez komentarza :/
Ja pisałam o koleżance a NIE o sobie.
Czytaj ze zrozumiem.
ehhh :/
Dla mnie hajs się nie liczy. Może być facet biedny jak mysz kościelna ważne, żeby mnie kochał a ja jego.
 
M

masterek

Guest
no ja mam przyklad :p np taki znajomy ze szkoly swistak taki :D:D pryszcze ma prawie na calej twarzy skure ma taka dziwna ( od tych wszytkich strzal koksow i nie wiem czego :D) no i ma kasy to nie weim ile ale za***** duzo widac po nim, raz pamietam to sie wkuzyl na to ze nie mogl w grze cos zrobic to połamal to motorole czy co tam taki cienki telefon :D:D a na jego kase poleciala taka laska ze ch*** :D:D i juz po 5 dniach chodzenia kupił jej nokie 6610i chyba cos takiego ... I czy to ma wogule sens ??:|
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
loooooooool!

pewnie ze ma :D zawsze sie telefon przyda :lol:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ta telefon sie przyda ale bez jaj ! Tak nie można ... nienawidze takich lasek. Ciekawe co zrobiłyby dla czegoś więcej niż tylko komórka ??? Nawetnie chce myśleć....
 
Do góry