Co Byscie Zrobili ?

M

masterek

Guest
nie wiedzialem gdzie to napisac wienc napisze tu :p


Powiedzmy jestes z dziewczyna/chopakiem parą i jestescie juz jakies 2 miechy i ją/jego bardzo kochasz i dowiadujesz sie od jej najlepszej przyjaciółki ze on/ona leci na ciebie na dobra materialne i po zastanowienu sie stwierdzaz ze to jednak prawda

co byscie w takiej sytuacji zrobili ??

Ja osobiscie chyba bym odrazu zerwal z dziewczyna albo bym przestal jej kupywac duzo dozszych zeczy
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nie wyobrazam sobie zeby facet lecial na dobro materialne..raczej leca na dobra zabawe...czyli sex..itp. :p
a jesli by sie zdarzyla taka sytuacja..od razu bym zerwała...
 

kvachu

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Miasto
/zadupie/
Ja bym z tak dziewczyna odrazu zerwal bo po co byc z kims kto kocha tylko dlatego ze mas zkase w portwelu :p
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
no fakt faktem takiego chlopaka to ja bym miec nie chciala!!! Moj byly przeciwnie uwazal sie za wielkie cos bo on mial kase... bleeee...
A co byscie powiedzieli na cos takiego ze dziewczyna jest blachara<leci na samochod nie na chlopaa> i pierwsze co robi topyta sie jaki ma samochod ten chlopak!!!! Moja kumpela jest blachara :/
 

sandruska

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Też bym zerwała, taka osoba co leci tylko na kase jest nic nie warta
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
przykre. i żałosne. nie zrozumiem nigdy kogoś takiego, tak jak nie zozumiem takich, co zmieniają faceta/dziewczynę trzy razy w tygodniu - i tym bardziej takich, co się im dają....
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
przykre. i żałosne. nie zrozumiem nigdy kogoś takiego, tak jak nie zozumiem takich, co zmieniają faceta/dziewczynę trzy razy w tygodniu - i tym bardziej takich, co się im dają....

Nom dokladnie widze na przykladzie moich "kolegow". Gadaja tylko o tym ktora zgodzila sie z nim chodzic a on ja wysmiel i im wiecje tym mysli ze jest lepszy.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Chyba wszyscy myślą tutaj tak samo ;) ja też bym zerwała.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
To napewno byłby koniec bo po co komuś taka szmata ? Wyobraź sobie że spotka chłopaka który kupi i da jej więcej i poleci za nim bez namysłu.Taki związek nie ma szans.
 
Do góry