ciężko się oddycha

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Mam problem! Od kilku tygodni po jedzeniu/piciu troche ciezko mi sie oddycha przez pare godzin, pozniej przestaje. :( Co robić?!
 

S0meb0dy

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
nie masz żadnej nadwagi? może nadciśnienie? ile masz lat?

z takim czymś możesz bez problemu iść do lekarza rodzinnego:)
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tez czasami tak mam, ale nic groznego.
Moze masz astmę ? Idz do lekarza.
Palisz ?
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wiem , ale może to być astma.
Nikt Ci nie pomoże , idz do lekarza.
 

Brzydula112

Bywalec
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
170
Punkty reakcji
55
Miasto
Śląsk
Wiesz, ja o mojej astmie dowiedziałam sie dopiero parę miesięcy temu. Tez myślałam, ze nie mam.

Gdyby jedzenie utknęło by Ci gdzieś w drodze do płuc to zaczął byś się krztusić. Nie wiem czy jedzenie może utknąć gdzieś w płucach tak na stałe. Jeśli nawet to organizm chyba by je rozłożył.

Idź do lekarza :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Nie bój się, jedzenie nie zatkało Ci płuc ;) Idź po prostu do lekarza, powiedz co leży Ci na sercu i będziesz miał problem z głowy
 

tomek205

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie mnie nogi poniosą ;-)
Mam podobny problem co założyciel tematu. Czasami (czasami z dnia na dzien a innym razem sa miesiace przerwy) po jedzeniu, wysiłku fizycznym a czasami nawet bez powodu lapie mnie taki uciskajacy bol w klatce piersiowej jak gdyby za mostkiem. I mam go do nastepnego ranka, tj. do momentu jak sie nie obudze nastepnego dnia. Wtedy juz jest wszystko ok. Szukalem w google mozliwe ze to cos takiego jak zespol Barlowa (takie w miare niegrozne schorzenie) ale z drugiej strony boje sie ze to cos powaznego z sercem ;/ Dodam ze nie mam nadwagi ani nadcisnienia. Ma ktos jakis pomysl? Bo do lekarza sie wybieram w nastepnym tygodniu
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Alergia + początki astmy
Od lekarza dostaniesz wziewne sterydy bóg wie po co, mi przeszło po roku
Pozdro ;d
 
Do góry