Chwdp

Status
Zamknięty.

Fart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Twojej Wyobraźni
Fakt policja dba o pożadek, też nie rozumiem ludzi typu jp -to jedno. A drugie to to że ten kto miał do czynienia z policją że tak powiem od kuchni czyli praca tam wie że to wszystko tak ładnie nie wygłada. Miałem taką nieprzyjemność, po 3 miesiacach zrezygnowałem i powiem jedno. JEDEN WIELKI UKŁAD.

Może i tak ale po co to całe hasło HWDP? co ktos przez to pokaże czy udowodni?

P.S Rycerz Ziola poprostu moim zdaniem zrobił bezsensowny temat... Reszta jego tematow jest jak najbardziej w porzadku <_<
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Może i tak ale po co to całe hasło HWDP? co ktos przez to pokaże czy udowodni?

P.S Rycerz Ziola poprostu moim zdaniem zrobił bezsensowny temat... Reszta jego tematow jest jak najbardziej w porzadku <_<


Wiesz po co jest to hasło: 2-3 debili po podstwówce nieodróżniających koloru białego od czarnego, paląc składaki i pijąc jakiegoś muzgoje***a za 2.50zł, siedzi pod trzepakiem wyzywa policje i wpada na to żeby zrobić jakiś skrót- w tym wypadku HWDP (tlumaczyć nie będę). Wiadomo skrót taki łatwiej nabazgrolić na nowej elewacji budynku. Potem przed swoimi koleżkami chwalą się ze to oni napisali. I oczywiście wielki szacun za to. A jeżeli ktoś im gwiźnie koma to lecą na psiarnie i błagają o pomoc. Tymi haslami pokazują że są prostakami.

Z policją nigdy się nie wygra. Trzeba się z tym pogodzić. Z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej.

Pomyślcie co by się działo gdyby nagle jutro na całym świecie nie było policji, wojska itd. APOKALIPSA i ANARCHIA!!!
 

rycerzziola

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
widze ze niektórzy niewiedzą oco chodzi:/ widział któryś z was jak policja okłada ziomka albo wpisuje 500 zł mandatu tylko zato ze po alkocholu powiedział przy policji kur...a .Ja widziałem takie sytuacje i wiem co mowie a nich niewypowiadają sie ludzie ktozy siedza w domu.Jesli uwazacie ze kazdy kto nosi dres albo ma łysą banie to wandal i choligan to powodzenia!!! JP

Tacy niedzielni fajterzy.... W grupie kozaki, osobno maślaki. Zapewne tak jak autor tematu, zapalił w gimnazjum 2 papierosy z kolegami i myśli że wymiata na osiedlu.....
hehe papierosy co ty dzieciaku wiesz!!!
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Nienawidzę policji. Większość jest mało inteligentna. Kiedy nie było komputerów można było konkretne wały kręcić i robić z nich debili ale teraz komputery robią za nich wszystko i szybko znajdują powiązania jednej sprawy z drugą. Jeszcze kilka lat temu wiało na komendach komuną ale technologia robi swoje... Jedyną bronią jaką mamy przeciw nim jest ich broń czyli kk. Żaden z nich nie zna przepisów i liczą że i przeciętny człowiek też ich nie zna. A wystarczy poprosić o nr legitymacji i każdy policjant kuli ogon.
Temat bez sensu więc moja odp też nie musi mieć głębszego sensu.
Co do układów to są wszędzie ale to dobrze bo dzięki temu można wyjść za łapówę albo ślizgnąć się dzięki znajomościom...
A te napisy i graffiti na ścianach to zwykły wandalizm i strzeliłabym w ucho każdego kto by przy mnie niszczył nasze i tak paskudne ulice...
 

rycerzziola

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Co wy z tymi papierosami myslałem ze tu starsi będą sie wypowiadać a nie dzieciaki z podstawówki czy gimnazjum:/ A policja musi być to wiadome ale są wśrud nich policjanci ktorzy wykorzystją władze w gorszy sposob i naduzywają tej władzy wiem co mowie i wielu sie zemną zgodzi ale i wielu zaprzeczy bo ,,w :cenzura:e byli i :cenzura: widzieli''
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Co wy z tymi papierosami myslałem ze tu starsi będą sie wypowiadać a nie dzieciaki z podstawówki czy gimnazjum:/ A policja musi być to wiadome ale są wśrud nich policjanci ktorzy wykorzystją władze w gorszy sposob i naduzywają tej władzy wiem co mowie i wielu sie zemną zgodzi ale i wielu zaprzeczy bo ,,w :cenzura:e byli i :cenzura: widzieli''


To forum jest ogólnodostępne i nie możesz mieć wpływu na to kto się wypowiada.
Z reguły jest tak że ci młodzi rumakują i przeklinają policję nie mając z nimi nawet styczności.
Osoby które są poprawne politycznie, dobre w każdym calu i niezepsute wychwalają policję.
Natomiast ci którzy mieli z nią do czynienia i/lub ciągle mają styczność nienawidzą ich ale nie chwalą się tym na forum bo w sieci nie jest się anonimowym.
Wiem że nadużywają swoich uprawnień i cieszę się z tego bo dzięki temu że czują się bezkarnie i można ich u:cenzura:ć.
Z układów się cieszę bo dzięki nim można wymigać się kary i można dalej kręcić wałki.
A komentarzami młodzieży się nie przejmuj-kiedyś też będą starzy i z bagażem doświadczeń.
 

Fart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Twojej Wyobraźni
Co wy z tymi papierosami myslałem ze tu starsi będą sie wypowiadać a nie dzieciaki z podstawówki czy gimnazjum:/ A policja musi być to wiadome ale są wśrud nich policjanci ktorzy wykorzystją władze w gorszy sposob i naduzywają tej władzy wiem co mowie i wielu sie zemną zgodzi ale i wielu zaprzeczy bo ,,w :cenzura:e byli i :cenzura: widzieli''

Hmm mówisz dzieciaki..... zobacz sam na swoją treść wypowiedzi(tyle ci powiem- sam się domyslisz o co mi chodzi). Mówisz, że nadużywają władzy <_< . Zastanow się może co jest teraz ogólnie w większych miastach i zastanow się jaka teraz jest młodzież.

Spałuja was jednym słowem za rozbuj(nie wiem jak to nazwać), a potem z siebie ofiary robicie i dowartościowujecie się hasłami w stylu jak HWDP. Bo jak byście siedzieli grzecznie na d....e i dawali przyklad innym to robicie tylko syf taki jak jest teraz w większości głównych miast. Może jeszcze mi powiedz, że policja tak bez powodu nadużywa władzy czy tam siły?? Sami im w droge wchodzicie i taka jest prawda, a nie inna. I mi nie pisz tylko że h.... widziałem czy tam w d... bylem bo się w tedy pomylisz. Ja tez wiem jak jest i nie wiem co tym tematem chcesz pokazac.

P.S I nie myśl tylko, że mowie o tobie... to tylko przykład był.
 

rycerzziola

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Tak wiem wielu jest takich co zasłużyło na pałowanie ale wielu jest takich co dostali za free ostatnio moj kolega wracał z imprezy a tu p[odbiegło dwoch cywili pobiło go a potem zawiezli na posteronek i oskarzyli go o udział w bojce:/ większosc wrzuca dresów łysych do jednego worka a co kazdy łysy albo dres to wandal??nie!! ale większosc tak myśli i inaczej policja rozmawia z chłopakiem co ma dres i krutkie włosy a inaczej z pozoru poukładanym chłopczykiem.Spotkałem nieraz na spoqo policjantów z ktorymi dało sie porozmawiać i dogadać ale czasami przyjezdzają sku....
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Tak wiem wielu jest takich co zasłużyło na pałowanie ale wielu jest takich co dostali za free ostatnio moj kolega wracał z imprezy a tu p[odbiegło dwoch cywili pobiło go a potem zawiezli na posteronek i oskarzyli go o udział w bojce:/ większosc wrzuca dresów łysych do jednego worka a co kazdy łysy albo dres to wandal??nie!! ale większosc tak myśli i inaczej policja rozmawia z chłopakiem co ma dres i krutkie włosy a inaczej z pozoru poukładanym chłopczykiem.Spotkałem nieraz na spoqo policjantów z ktorymi dało sie porozmawiać i dogadać ale czasami przyjezdzają sku....


Właśnie. Najgorsi są tacy co chcą się wykazać, itd, niektórzy policjanci są ok ale zdażają się mendy które jak tylko zobaczą kolesia łysego i w dodatku w dresie to załącza im się agresor i sami prowokują takiego gościa do tego żeby nawet przeklnął do niego. A potem na dołek. Znam też paru ludzi co za nic praktycznie dostali po tyłku.

Prawdą też jest to co napisał <fart> że niektórzy po prostu robią z siebie ofiary, uważają że nic nie zrobili a było inaczej.

Zgadzam się też z tym co napisała <leoona>. Młodzi jeszcze mają czas żeby to wszystko zrozumieć
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
dla mnie taki temat jest do zamknięcia z powodu... jak został on napisany;/ wygląda to jak wykrzyczane słowa przez goryla w zoo. Zgadzam sie z wypowiedziami że koleś zapewne spalił 2 szlugi i myśli że jest panem:D a znając życie to tu cwaniak i hwdp a jak jedzie policja to łeb w ziemie i idzie z podkulonym ogonem, ok są i policjanci palanty... tak jak wszędzie są czarne owce... ale koleś gdyby nie ta policja to dziś byś srał po gaciach jak byś na osiedle wychodził zeby Ci łba nie urwali za 2 zł. Te wieśniackie napisy na blokach hwdp itp które tylko niszczą elewacje czy podkoszulki JP to dla mnei porażka i szczyt debilizmu, a zapytaj takiego o policje to Ci opowie historię recydywy i poranki za kratami a i zagrypsuje zapewne a znając życie nigdy nie miał do czynienia z policją o więzieniu słyszał z radia lub przechodził obok, taka jest prawda, w 90% przypadków takie ziomki hwdp to słyszeli od kolegi kolegi że kolega kumpla dostał pałką po łbie za to ze tylko chciał urżnąć łeb kolesiowi pod blokiem bo miał szalik zimowy nie taki jak trzeba... ale czy to zbrodnia?? nieeee... hwdp bo go spałowali bez karnie, przecież go nie zabił;/ to tak durne właśnie jest postrzeganie takich ludzi. Nie raz mnie spisywała policja i jakoś nie pluli sie do mnie, byli mili i normalni dało się pogadać, a sam chodziłem wtedy w dresie skate, taki miałem styl i jakoś mnie nie pałowali za to. Bluzgać na policje każdy potrafi ale jak idziesz sam a na przeciw 10 kolesi stoi to srasz po gaciach chociaż nie wiem jaki byś twardy nie był i modlisz sie żeby policja przyjechała. A poza tym jak już piszę o 10 osobach... jak w grupie to kozaki znam to z własnego doświadczenia, ale pojedyńczo to na drugą stronę jezdni przechodzą bo sie boja ze pamiętam co robili noc wcześniej i jakie kozaki byli wtedy, a jak zapytasz takiego " no i co stary wczoraj taki kozak a dziś coś mina nie tęga??" to chłopaczek ledwo w gacie nie popuści;/ wielkie mi ziomy;/ frajerzy :D
 

rycerzziola

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Skasuje ten temat bo widze ze większośc frajerów i bananowców sie wypowiada.:/nieobrażając tych co Piier..... Policje
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Ile ziomków i przyjació polazło za free za kraty ile wałow robia politycy i ludzie bogaci ktozy nieida siedzieć bo maja pieniądze!!!!wypowiadac sie o tych szma.....ch JPna 102%:D
a ilu ty takich ziomkow znasz? pewnie "znajomy znajomego' powiedział ze siedzi za friko i teraz wielkie lamenty podnosicie. a co wy o tym wiecie? w modzie jest hwdp i jp to te hasła wałkujecie. zalicie sie nad swoim trudnym losem, probujecie sie pokazac jako twardziele, a gdyby nie ta policja siedzielibyscie na podwojnym zamku na kwadracie. w grupie plujecie, wysmiewacie, a przychodzi co do czego to aby nie dostac mandatu wyssalibyscie ich pały. draznia mnie maruderzy ktorzy sie nad soba uzalaja, zamiast przyjac warunki gry, zacisnac zeby i cos w zyciu osiagnac. zdejmijcie pampersy i zacznijcie walczyc o swoje i bliskich lepsze jutro
 

rycerzziola

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
haha do podstawówki ..........mam 21 lat leszcze a kogo znam to znam na wiosce to wy chyba tylko krowy znacie:D ten temat był otych co wiedza ocb a powaszych wypowiedziach to raczej leszcze jestescie.....Piono dlatych co maja honor!!!!
 

rycerzziola

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
hahaha :cenzura:... lamusów.....frajer.... i tych wszystkich niekumatych co do 25 roku siedzą u matki w kieszeni i wiedza tylko tyle co z internetu zal was!!!!!!!CHWDP
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Nienawidzę policji. Większość jest mało inteligentna. Kiedy nie było komputerów można było konkretne wały kręcić i robić z nich debili ale teraz komputery robią za nich wszystko i szybko znajdują powiązania jednej sprawy z drugą. Jeszcze kilka lat temu wiało na komendach komuną ale technologia robi swoje... Jedyną bronią jaką mamy przeciw nim jest ich broń czyli kk. Żaden z nich nie zna przepisów i liczą że i przeciętny człowiek też ich nie zna. A wystarczy poprosić o nr legitymacji i każdy policjant kuli ogon.
Temat bez sensu więc moja odp też nie musi mieć głębszego sensu.
Co do układów to są wszędzie ale to dobrze bo dzięki temu można wyjść za łapówę albo ślizgnąć się dzięki znajomościom...
A te napisy i graffiti na ścianach to zwykły wandalizm i strzeliłabym w ucho każdego kto by przy mnie niszczył nasze i tak paskudne ulice...

no wiesz chyba w jakich komendów wojewódzkich

bo komendy mniejsze moze i maja komputery ale z nich nie potrafia skorzystac, nie bede sie wypowiadaj na ten temat bo to co widzialem na kontrolach to smiechu warte

a co do tematu to powie tyle ze nie interesuje mnie ludzie ktorych o tym mowa, staram sie nie wnikac w konflikty z nimi. co do poziomu inteligencji sie nie wypowiadam bo ich nie znam, widze takich typow na studiach i nic

po prostu maja taka zwide i tyle

mnie pisanie po budynkach nie cieszy, jak juz chce zeby ktos oberwal bo mi zaszkodzil to robie to tak ze oni nawet nie wiedzia ze to moja sprawka na szczescie dlugo juz tego nie robilem
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
hahaha :cenzura:... lamusów.....frajer.... i tych wszystkich niekumatych co do 25 roku siedzą u matki w kieszeni i wiedza tylko tyle co z internetu zal was!!!!!!!CHWDP
no nie:D nie ma jak zapewne Twojego pokroju ludzie siedzieć pod blokiem mając 25 lat i żłopiąc "kuszące wisienki" a zamiast mieszkania mieć szałas z kartonu:) i napis na nim hwdp:D a Ty kolego chyba za dużo się Metanabolu nażarłeś i Ci resztki mózgu... czy siana wyżarło:)
"wiedza tylko tyle co z internetu zal was" a to Ty zdobywasz jakąś wiedzę pod blokiem taką co normalny człowiek nie jest w stanie zdobyć??? pewnie "szkoła życia" :D no nie?? za dużo teledysków Peji się naoglądałeś:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry