[Chorzów]

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Zgadzam sie. Najgorzej maja się zwierzaki ;(
No, a jeżeli zdarzyłby sie w miasteczku jakiś wypadek( odpukać) z powodu zaniedbania, to będą bardzo duże straty, ze względu na ludzi rannych. I ogólnie, pozniej reputacji.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Zgadzam sie. Najgorzej maja się zwierzaki ;(
No, a jeżeli zdarzyłby sie w miasteczku jakiś wypadek( odpukać) z powodu zaniedbania, to będą bardzo duże straty, ze względu na ludzi rannych. I ogólnie, pozniej reputacji.
No przecież był... kilka lat temu już nie pamiętam kiedy... Dosyć głośno wtedy było bo niedźwiedź zaatakował i zabił no ale to w sumie wina była człowieka, bo chciał zrobić zdjęcie z tego co pamiętam i wpadł tam na dół...
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Chodziło mi o mozliwy wypadek w Wesolym Miasteczku!! Nie w zoo. A jeżeli już, to tylko z winy ludzi, zwierzęta rozumu nie maja. Tylko instynkt. Ale nie offtopuję. ^_^
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
ja w sumie tak nie do ostatniego tematu, ale co do Chprzowa na pewno :D :D

nie ma jakis chetnych osob do chodzenia na silke ????
pzdr
czekam na odp :)
 

Pusiek_PB

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Bytom
A co sądzicie o tym mieście? Czy może być konkurencją dla Katowic? Kiedyś znalazłam w gazecie wyborczej przewodnik po rynku Chorzowskim ( jednak za czasów, gdy został oddany Polsce), bo jak wiadomo to niemieckie tzw. Königshütte. Było opisane wszystkie zabytki zaczynając od dołu ulicy Wolności. Napisano tam, nawet o znaczkach na ławkach rynkowych. Co wy o nim mozecie ciekawego powiedzieć?
Chorzów nie najgorsze miasto.

A co sądzicie o tym mieście? Czy może być konkurencją dla Katowic? Kiedyś znalazłam w gazecie wyborczej przewodnik po rynku Chorzowskim ( jednak za czasów, gdy został oddany Polsce), bo jak wiadomo to niemieckie tzw. Königshütte. Było opisane wszystkie zabytki zaczynając od dołu ulicy Wolności. Napisano tam, nawet o znaczkach na ławkach rynkowych. Co wy o nim mozecie ciekawego powiedzieć?
Chorzów nie najgorsze miasto.
 

yaro1920

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Powiedzcie mi czym moga sie pochwalic inne miasta graniczące z Chorzowem ?.Chorzów ma wszystko- atrakcje-wesołe miasteczko ,ZOO,wypoczynek-WPKiW, komunikacje-DTŚ,A4,sport-Ruch, Stadion Sląski , kultura-Teatr Rozrywki,muzeum, nauka-Licea(słowak,currie skłodowska,ligoń i inne).Powiedzcie mi kto dorównuje temu miastu
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
jak temat o Chorzowie to pisze po dluuugiej nieobecnosci :pP
1) szukam lasek do gry w noge,ale bez spinania sie, for FUN gra :)
ladna pogoda to trza ruszyc te 4 litery :)
dziewczyny ODWAGI, nawet pojedyncze sztuki sie licza :p
2) sa jakies chetne laski do lazenia na szpile Ruchu??
pokazmy,ze nie ino chopy dobrze potrafia kibicowac :D

LICZE NA ODP ;)
 

farmer21

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Chorzow
A ja sie urodzilem w Chorzowie i moji rodzice tez i nadal mieszkam w Chorzowie moge powiedziec tylko to ze kiedys ulica Wolnosci wygladala inaczej niz teraz ale nadal stoi na tej ulicy bank ktory jest odkad siegam pamiecia nie wiem czy widzieliscie film "Do gory nogami" bo wlasnie w tym filmie jest tez nakrecona akcji wlasnie na dachu tego banku a wogole bardzo lubie swoje rodzinne miasto.
 

wojtasu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice/TG
Powiedzcie mi czym moga sie pochwalic inne miasta graniczące z Chorzowem ?.Chorzów ma wszystko- atrakcje-wesołe miasteczko ,ZOO,wypoczynek-WPKiW, komunikacje-DTŚ,A4,sport-Ruch, Stadion Sląski , kultura-Teatr Rozrywki,muzeum, nauka-Licea(słowak,currie skłodowska,ligoń i inne).Powiedzcie mi kto dorównuje temu miastu



Hej. Kolego.
Jako , że jestem na 'czasie' jeśli chodzi o WPKIW i atrakcje które wymieniłeś w nim się znajdujące muszę Ci powiedzieć , że Wesołe Miasteczko , Ogród Zoologiczny jak i cały teren należący do Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku chcą przejąć Katowice. Teraz sobie zadasz pytanie: Dlaczego ?! Już Ci wszystko tłumaczę ... Od kilku lat miasta Chorzowa nie stać na 'utrzymanie' terenu jakim jest Zoo ,Wesołe , nie wspomnę o Elce na którą nie było pieniążków na jej naprawę
smile.gif

Od kilku lat do tego , że się tak wyrażę 'biznesu' dokłada miasto Katowice. Miasto Katowice , wysłało pismo pare miesięcy temu do Wojewody o prośbę przejęcia całego terenu przez miasto Katowice. Narazie sprawa ucichła , ponieważ papiery leżą u Wojewody.
Wiem dlatego , że dosyć dużo 'działam' w parku. Jeśli chcesz wiedzieć lub ktoś chce wiecej wiedzieć na temat tej sytuacji zapraszam na PW lub gadu
smile.gif


Pozdro !

 
Do góry