[Chorzów]

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
A co sądzicie o tym mieście? Czy może być konkurencją dla Katowic? Kiedyś znalazłam w gazecie wyborczej przewodnik po rynku Chorzowskim ( jednak za czasów, gdy został oddany Polsce), bo jak wiadomo to niemieckie tzw. Königshütte. Było opisane wszystkie zabytki zaczynając od dołu ulicy Wolności. Napisano tam, nawet o znaczkach na ławkach rynkowych. Co wy o nim mozecie ciekawego powiedzieć?
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Rodzinne miasto mojej mamy :D.
Chorzów mi się kojarzy z Curie i Słowakiem ;). To są LO, dla niewtajemniczonych xD.
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Chodziłem jakiś czas do technikum na ul. Sportową w Chorzowie, a tak to zawsze kojarzy mi się z Wolności i Hutą Kościuszko, no i z basenem miejskim niedaleko ul. Metalowców gdzie czasami wpadam popływać albo posaunić się troche.
 
N

Nestia21

Guest
mi się chorzów kojarzy głównie z wesołym miasteczkiem, planetarium i zoo :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
mi się chorzów kojarzy głównie z wesołym miasteczkiem, planetarium i zoo :D
Mi też :p
A tak w ogóle to nie wiem, mi te wszystkie miasta się jakoś mieszają, z Chorzowa się wjeżdża wprost do Katowic, obok Wesołego Miasteczka jest Silesia City Center, które ponoć jest w Katowicach więc ja już nie wiem jak to tam jest... :p
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
No nie tak obok, pare przystanków tramwajem trzeba podjechać :p Ogólnie jednak jest tak jak mówisz. Ja o dziwo w Chorzowie (tak głębiej) byłem raz, może dwa. I tak mi się kojarzy tylko ze stadionem śląskim i niezapomnianymi chwilami na koncercie Metalliici hehe. Chociaż pan Hetfield i tak powtarzał Katowice cały czas ;) Albo raczej Katołis czy coś w ten deseń.
 

Antubis

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Chorzów napewno nie bedzie konkurowal z Katowicami, jest bardzo małym miastem, chociaz fakt faktem ma bardzo bogata tradycje...A co mi sie kjarzy z tym miastem?? Hmmm... napewno Stadion Śląski, ogólnie WPKiW, Huta Kościuszko, ulica Wolności, stadion Ruchu, oj jeszcze długo bym mógł wymieniac:)
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Chodziłem jakiś czas do technikum na ul. Sportową w Chorzowie
WoW ja chodziłam tam do liceum;P
A co do Chorzowa to moje rodzinne miasto i uważam, że jest fajniejsze od np. Katowic;) W Chorzowie jest duuuużo atrakcji (ZOO,Wesołe,Planetarium,Stadion Śląski i ogólnie park)A co do "Wolki"(ul.Wolności dla niewatajemniczonych) ma niezły klimat i super wygląda wieczorem:)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Rzadko bywam, kojarzy mi się z Ruchem, nie mam nic do tego miasta bo słabo je znam, ale tam jest nasz śląski stadion, nasze ZOO i nasze wesołe miasteczko...
Mogliby jednak coś z nimi zrobić, odnowić [?] no nie wiem ale biedne to ZOO i miasteczko...
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
ZOO i Wesołe Misteczko [?] mają zamykać podobno...ale i tak w Chorzowie i na całym Śląsku najwazniejszy jest Ruch :)
 
Do góry