Chłopaki nie płaczą ?

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
oj no dobra...
moze faktycznie przesadzilem, fakt rozni ludzie roznie reaguja, dziekuje za lekcje;]
 

Chocolate

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z daleka
nie wiem czemu się tak wiążecie z tym powiedzeniem, mnie tam nie przeszkadza jak chłopaki płaczą, w końcu też są ludźmi xD więc jakieś tam uczucia mają
nie no dobra fakt to my (dziewczyny) jesteśmy bardziej płaczliwe i tyle a chłopakom tez sie zdarza
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Nie nazwałbym tego okazywaniem słabości . Jest to ukazywanie swoich emocji i uczuć poprzez płacz . Wstydzić się nie ma w zasadzie czego bo to jest ludzkie . Nie chce skłamać ale ostatnio płakałem jak miałem ok 14 lat , teraz mi się to nie zdarza nawet na pogrzebach nawet nie płacze , po prostu nie potrafię . Jestem tego zdania że lepiej sie wypłakać niż tłumić swoje emocje , zresztą sam tego nie praktykuje .
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jedyną okolicznością przy której mógłbym zapłakać było by obejrzenie ostatniego odcinka Mody na Sukces. A tak na prawdę to "chłopaki nie płaczą" i nie wciskać mi kitu, że emo też są rodzaju męskiego.
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
Ja się kiedyś pobeczałem jak Barca przegrała z Realem ale dopiero w domu żeby kumple nie widzieli:) No i jeszcze nie tak dawno temu beczałem prawie na każdym dramacie i filmowych pożegnaniach:D
 
Do góry