Chłopaki nie płaczą ?

A

at4

Guest
Jak to jest z nami ? Czy płaczecie ? Jeśli tak, to przy jakiej 'okazji' ?
Czy według Was może to wstyd, jeśli mężczyzna płacze i pokazuje tylko jego słabość ?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
durny spam ale... zawsze płacze na ostatnim odcinku dragon bal gt, i na końcu sagi cella... xD
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Ja się nie boję pokazywać uczuć... xD
Staram się powstrzymać się od płaczu...
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja również jestem uczuciowy i nie staram się tego ukrywać, ale płakać mi się nie zdarza, bo abym ja zapłakał musi stac się coś naprawdę strasznego w moim otoczeniu, a narazie (dzięki Bogu) nic takiego się nie stało...może oprócz finału Ligi Mistrzów z zeszłego roku! Mam inne poowdy niż Morion :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no każdy znajdzie swój powód, moim na pewno nie będzie pozbawienie mnie pozycji na tym forum :p
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
No tak tak... Przyznam się że ostatnio ciągle łzy mi z oczu lecą. Dzień w dzień. Już nie mogę czasem wyrobić bo siedzę i ryczę i stosy chusteczek i poduszka w kształcie serduszka i w ogóle już nie wiem co mam ze sobą robić bo siedzę i ryczę ale to tylko gdy czytam posty Moriona :p Ja zawsze ryczę gdy czytam posty Moriona :p


To nie mój sarkazm tylko taki Twój urok :p Będziesz mi płacił za te chusteczki ^^
 

Waszii

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
A ja Wam powiem, że uwielbiam jak chłopak płacze, bo przynajmniej widać, że ma jakieś uczucia, a nie to co niektórzy, że udają takich kozaków przy dziewczynach ;D. To wcale nie jest fajnie. Lepiej jak popłacze, chociaż od czasu do czasu ;P
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No tak tak... Przyznam się że ostatnio ciągle łzy mi z oczu lecą. Dzień w dzień. Już nie mogę czasem wyrobić bo siedzę i ryczę i stosy chusteczek i poduszka w kształcie serduszka i w ogóle już nie wiem co mam ze sobą robić bo siedzę i ryczę ale to tylko gdy czytam posty Moriona :p Ja zawsze ryczę gdy czytam posty Moriona :p


To nie mój sarkazm tylko taki Twój urok :p Będziesz mi płacił za te chusteczki ^^
z wszelkimi opłatami do mojego prawnika proszę ;]
a Dragon Ball jest wzruszający!
na Video Girl Ai ostatnim odcinku z kumplem też prawie plecami do siebie siedzieliśmy żeby się nie widzieć xD
 

Waszii

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Co Wy z tym Dragon Ballem macie ? xD ja w nim nic wzruszającego nie widzę ;p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a oglądałaś ostatni odcinek jak Son Goku odleciał na Shenlongu? Pan znalazła jego ubranie, co oznaczało że zginął w walce, a Shenlong jakby sam go ożywił i zabrał już na amen, potem już tylko pojawił się na kilka chwil kilkadziesiąt lat później. także wzruszające było jego pożegnanie gdy po walce z Cellem nie udało im się go ożywić. Herezje prawisz...
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Popieram Moriona - gdy kiedyś pierwszy raz oglądałem ostatni odcinek "Dragon Ball" też miałem łzy w oczach jakbym oglądał jakiegoś "Titanica", ale to było lata temu jak byłem mały i całymi dniami oglądałem anime w TV ;)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
No to oczywiste, że płaczemy ;P Ale z takich błahych powodów jak np. "Ohh, kurde za mało kasy mam na tą kurtkę" :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
a oglądałaś ostatni odcinek jak Son Goku odleciał na Shenlongu? Pan znalazła jego ubranie, co oznaczało że zginął w walce, a Shenlong jakby sam go ożywił i zabrał już na amen, potem już tylko pojawił się na kilka chwil kilkadziesiąt lat później. także wzruszające było jego pożegnanie gdy po walce z Cellem nie udało im się go ożywić. Herezje prawisz...

ee tam to w ogóle nie rusza. I tak co chwila ożywają (i tak na końcu goku żył). Żadna scena DB nie może się równać ze
śmiercią Jirayi,
z naruto. Co prawda nie płakałem ale to naprawdę było mocne :p

A tak odnośnie ostatniego posta Waszii w kontekście mangowych wypowiedzi http://czytelnia.tanuki.pl/lista/pokaz.php/2218/0/
Osobiście staram się zawsze jak dziecko zgrywać twardziela i nie płaczę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz to robiłem.

A co do rzucania przez dziewczynę- nie mam żadnej aby nie mieć tego problemu :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ee tam to w ogóle nie rusza. I tak co chwila ożywają (i tak na końcu goku żył). Żadna scena DB nie może się równać ze
śmiercią Jirayi,
z naruto. Co prawda nie płakałem ale to naprawdę było mocne :p

A tak odnośnie ostatniego posta Waszii w kontekście mangowych wypowiedzi http://czytelnia.tanuki.pl/lista/pokaz.php/2218/0/
Osobiście staram się zawsze jak dziecko zgrywać twardziela i nie płaczę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz to robiłem.

A co do rzucania przez dziewczynę- nie mam żadnej aby nie mieć tego problemu :p
wbiorąc pod uwagę GT na koniec był jako tako martwy :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
właśnie-"jako tako"
poza tym umierał już tyle razy. A w naruto śmierć jest nieodwracalna, bardziej można było odczuć śmierć Asumy niż unicestwienie planety w DB. A
Jiraya
był świetną postacią, pełną humoru, zawsze pozytywną lecz nie był ideałem.
No, ale to nie dział M&A wracajmy do tematu
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Pamiętaj że ożywianie też jest ogranioczne i np Goku i Piccolo na koniec byli w zaświatach.a co do
Jirayi
, też go uwielbiałem, świetny był. aj no tak, musze go razem z 4 przyjaciółce narysować xD
 
Do góry