chłopak młodszy od dziewczyny

Status
Zamknięty.

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
hej
jak postrzegacie związki w kótrych chłopak jest młodszy od dziewczyny??? chodzi mi o różnice co najmniej 7 lat :)
bo różnica 2-3 lat to chyba jest niezauważalna :)
a moze sami jesteście w takim związku???
ja sama nie jestem w takim związku ale mam bardzo dobrego znajomego młodszego własnie o 7 lat :) i swietnie sie dogadujemy :) i zastanawiam sie jakby to było... :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
wyobrażasz sobie związek 10 latka z 17ką ? 12 latka z 20 latką? jak dla mnie to facet musiałby mieć minimum 17 (ale to i tak jeszcze mało dojrzałe szczyle) do kobiety o 7 lat starszej.
optymalnie się robi po 20 roku życia.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Mój kuzyn jest w związku z kobietą, która jest od niego dokładnie o 7 lat starsza. Sorry,ale to za duża różnica wieku. ona ma teraz 28 lat, a on 21, zrobili sobie dziecko - ona chciała stabilizacji, a on jeszcze nie wyrósł z zabawy. <_< to nie jest dobry pomysł. Jak kobieta ma 40 lat, a facet 33 - inaczej wtedy sprawa wygląda. Ale podejrzewam,ze Ty masz o wiele mniej. W takim razie powiem krótko - pomysł głupi. U 20-latki np. związek z 13-latkiem 'normalny' raczej nie jest. pozdrawiam
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Roznice zaczynaja byc mnie istotne im pozniej, im punkt zyciowy bardzej sie przybliza. Tak jak napisala Rosalie po 30 to juz w zasadzie roznice sie zacieraja i nie maja takie znaczenia poniewaz ludzie sa juz mniej wiecej w tym samym punkcie zyciowym.

Stabilizacja - praca - dom - rodzina. Zarowno 30 latek jak i 40 latek bedzie mial juz podobne patrzenie na zycie.

Ale jak sytacja taka odbywa sie w latach wczesniejszych to roznice moga byc bardzo istotne bo zarowno moga wystapic roznice w aktualnych celach patrzeniu na zycie jak i w pozomie dojrzalosci.

Jak dla mnie dojrzaly faceto to co najmniej od jakis 26 lat w gore, kiedy juz pracuje i jest na swoim.

Oczywiscie moga byc odstepstwa od tej normy i zdarzyc sie ze dojrzalosc nastapi wczesniej, moze zdarzyc sie juz powazny 21 latek jak i 21 ktory wciaz jest dzieciakiem jakby mial 15.

No a niektorzy faceci nie dorosna nigdy i nawet 35 beda jak dzieci.

Takze uwazam ze generalnie starsza kobieta i mlodszy facet jest dosc ryzykowna sprawa.

Odwrotnie ma sie to inaczej gdyz kobiety dorastaja i szybciej... i czesciej.

Oczywiscie moga sie zdarzyc i pstre, niedojrzale kobiety rowniez niezaleznie od wieku ;)

Takze mysle ze ponizej 30-ki a juz napewno ponizej 25 roznice wiekowe nawet kilku letnie moga odgrywac istotna role. Powyzej 30-ki juz znacznie mniejsza.
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
Roznice zaczynaja byc mnie istotne im pozniej, im punkt zyciowy bardzej sie przybliza. Tak jak napisala Rosalie po 30 to juz w zasadzie roznice sie zacieraja i nie maja takie znaczenia poniewaz ludzie sa juz mniej wiecej w tym samym punkcie zyciowym.

Stabilizacja - praca - dom - rodzina. Zarowno 30 latek jak i 40 latek bedzie mial juz podobne patrzenie na zycie.

Ale jak sytacja taka odbywa sie w latach wczesniejszych to roznice moga byc bardzo istotne bo zarowno moga wystapic roznice w aktualnych celach patrzeniu na zycie jak i w pozomie dojrzalosci.

Jak dla mnie dojrzaly faceto to co najmniej od jakis 26 lat w gore, kiedy juz pracuje i jest na swoim.

Oczywiscie moga byc odstepstwa od tej normy i zdarzyc sie ze dojrzalosc nastapi wczesniej, moze zdarzyc sie juz powazny 21 latek jak i 21 ktory wciaz jest dzieciakiem jakby mial 15.

No a niektorzy faceci nie dorosna nigdy i nawet 35 beda jak dzieci.

Takze uwazam ze generalnie starsza kobieta i mlodszy facet jest dosc ryzykowna sprawa.

Odwrotnie ma sie to inaczej gdyz kobiety dorastaja i szybciej... i czesciej.

Oczywiscie moga sie zdarzyc i pstre, niedojrzale kobiety rowniez niezaleznie od wieku ;)

Takze mysle ze ponizej 30-ki a juz napewno ponizej 25 roznice wiekowe nawet kilku letnie moga odgrywac istotna role. Powyzej 30-ki juz znacznie mniejsza.

no macie racje :) rzeczywiscie może byc różnie :) a im starsi ludzie tym ta róznica sie bardziej zaciera :) bo ja mając te swoje 25 lat szukam stabilizacji :p a ten ktoś dopiero skonczył 18 :) i dopiero zaczyna szaleć :) ale przyjaźnić się można :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
no macie racje :) rzeczywiscie może byc różnie :) a im starsi ludzie tym ta róznica sie bardziej zaciera :) bo ja mając te swoje 25 lat szukam stabilizacji :p a ten ktoś dopiero skonczył 18 :) i dopiero zaczyna szaleć :) ale przyjaźnić się można :)

No raczej w wieku 18 lat ktos ma inne cele niz powazny zwiazek byc moze na cale zycie a raczej takie oczekiwania sie ma juz w wieku lat 25 ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No proszę - Martusiu niebieskooka, zdaje się,ze Troll jest akurat na Twoje lata i akurat szuka tego, co Ty :D
może to przeznaczenie?
P.S. Seweryn, lubisz niebieskookie? BB)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No zaden 18 latek raczej dobrym kandyatem na meza byc nie moze :D

No proszę - Martusiu niebieskooka, zdaje się,ze Troll jest akurat na Twoje lata i akurat szuka tego, co Ty :D
może to przeznaczenie?
P.S. Seweryn, lubisz niebieskookie? BB)

Ty chyba nie probojesz mnie swiatac ? :D

Jezeli tak to powinas na wstepie zwrocic uwage na pewien niuans logistyczny jak polozenie geograficzne :D

... o calej reszcze nie wspominajac :]

Dla mnie kolor nie ma roznicy, nie to przesadza o atrakcyjnosci kobiety ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ajjć no tak...lubuskie - śląsk. No to rzeczywiście nie bardzo :p
Ty chyba nie probojesz mnie swatac ?
biggrin.gif
no co Ty... :*
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
http://www.forumowisko.pl/topic/126933-roznica-wieku/page__pid__2209363__st__0&#entry2209363

:przewraca: podobny temat
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
To zależy. inaczej wygląda stosunek wieków 13-20 niż np. 20-27
Mam 2 lata starszą dziewczynę i jest świetnie
 
N

Nieprzenikniona

Guest
W sumie to miłość nie zna granicy wiekowej, ale osobiście, nie chciałabym mieć młodszego.


To by przecież podchodziło pod pedofilię ...


Chociaż, niektórzy w takim związku mogą być szczęśliwi, a przykładem jest Demi Moore z Ashtonem Kutcherem. Wygląda na niepozornego, luzackiego chłopaczka, który nie wyrósł z imprez, ale Demi ma przecież dzieci z poprzedniego małżeństwa i potrafi się nimi zając. A ta różnica wiekowa jest o wiele większa, niż 7 lat. On ma jakieś 26, a ona 40 parę.
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
Juz sie balem ze dziewczynie az tak zle zyczysz :p
a co aż taki zły jesteś???? :)

W sumie to miłość nie zna granicy wiekowej, ale osobiście, nie chciałabym mieć młodszego.



To by przecież podchodziło pod pedofilię ...


Chociaż, niektórzy w takim związku mogą być szczęśliwi, a przykładem jest Demi Moore z Ashtonem Kutcherem. Wygląda na niepozornego, luzackiego chłopaczka, który nie wyrósł z imprez, ale Demi ma przecież dzieci z poprzedniego małżeństwa i potrafi się nimi zając. A ta różnica wiekowa jest o wiele większa, niż 7 lat. On ma jakieś 26, a ona 40 parę.
no dokładnie :) miłość nie zna granic wiekowych :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ale taka miłość jest możliwa tylko między dorosłymi ludźmi, bo często faceci w wieku powiedzmy 16 lat, którzy mają kobiety 25 letnie myślą, tak jak inni już powiedzieli o dyskach, a taka kobieta 20 paroletnia myśli już o założeniu rodziny. Nie mówię, że myślenie tego 16 latka jest złe, bo każdy wiek ma swoje prawa, aczkolwiek trzeba być realistą. Taki związek nie ma przyszłości, chyba, że ta 20 latka będzie wyjątkowo dziecinna lub 16 latek dojrzały. Ale który 16 latek jest gotowy na dzieci?
 
Status
Zamknięty.
Do góry