chłopak młodszy od dziewczyny

Status
Zamknięty.

Kass17

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nieważne gdzie, ważne z kim xp
Czasem 18latek jest bardziej dojrzały niż 20sto paro latek. Osobiście znam chłopaków, którzy przekroczyli 20lat i zachowują się... eh, szkoda nawet gadac. Na codzień jednak mam do czynienia (ze względu na szkołę) z 17,18,19latkami i widzę, jak niektórzy wyraźnie różnią się od tych szalonych starszych facetów. Tak więc, jezeli go kochasz, to działaj. A jeśli chcesz tylko spróbowac, jak to jest z młodszym, odpuśc sobie.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wiek wiekowi nie równy ale jak poprzednicy napisali... taki związek może się udać gdy mężczyzna ma 25 kobieta 32.... i wzwyż wiekowo, ale bywa różnie.
NiebieskookaMartuśka widzisz Troll tak już ma, wszystkim wkręca że jest brzydki, niemądry i takie tam... ale wierzyć jemu to... w zimie się w sandałach zostanie i tyle :p

Troll pokaż nam lepiej jaki długi nos Ci już urósł łapiesz się na Księgę Guinessa?
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
Wiek wiekowi nie równy ale jak poprzednicy napisali... taki związek może się udać gdy mężczyzna ma 25 kobieta 32.... i wzwyż wiekowo, ale bywa różnie.
NiebieskookaMartuśka widzisz Troll tak już ma, wszystkim wkręca że jest brzydki, niemądry i takie tam... ale wierzyć jemu to... w zimie się w sandałach zostanie i tyle :p

Troll pokaż nam lepiej jaki długi nos Ci już urósł łapiesz się na Księgę Guinessa?
hehe no jestem tu nowa i dopiero poznaję użytkowników :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wiek wiekowi nie równy ale jak poprzednicy napisali... taki związek może się udać gdy mężczyzna ma 25 kobieta 32.... i wzwyż wiekowo, ale bywa różnie.
NiebieskookaMartuśka widzisz Troll tak już ma, wszystkim wkręca że jest brzydki, niemądry i takie tam... ale wierzyć jemu to... w zimie się w sandałach zostanie i tyle :p

Troll pokaż nam lepiej jaki długi nos Ci już urósł łapiesz się na Księgę Guinessa?

To sa jakies podle insynuacje a posadznie mnie o klamstwo jest dla mnie wysoce krzywdzace :phi: :(

Ta jestem piekny, madry i cudowny, kobiety wala do mnie drzwiami i oknami ale ja jestem ascetom i lubie sie udreczac ! :eek:k:
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Piękny może i nie bo faceci to raczej przystojni nie piękni są :p - było zdjęcie na forumowisku i wiele z nas widziało!:p
Mądry - no cóż raczej głupiemu człowiekowi trudno byłoby skończyć 5 lat studiów na polibudzie w .... no sam z resztą wiesz gdzie :p reklamy robić nie będę
jak to kobiety nie walą oknami? tzn oknami to nie wiem ale okienkami rozmów na forum i PW na pewno!:p

Ok nie kłamiesz tylko jesteś źle doinformowany i przesadnie skromny :)
już się nie fochaj nooo :);*
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Piękny może i nie bo faceci to raczej przystojni nie piękni są :p - było zdjęcie na forumowisku i wiele z nas widziało!:p

Jak zwal tak zwal, zdjecie mocno przeinacza rzeczywistosc :p

Mądry - no cóż raczej głupiemu człowiekowi trudno byłoby skończyć 5 lat studiów na polibudzie w .... no sam z resztą wiesz gdzie :p reklamy robić nie będę

Jeszcze nie skonczylem :p A studia to jeszcze zadna wielka madrosc, kazdy jakby sie przylozyl to jakies skonczy ;)

jak to kobiety nie walą oknami? tzn oknami to nie wiem ale okienkami rozmów na forum i PW na pewno!:p

net a swiat realny dwie rozne bajki :D

Ok nie kłamiesz tylko jesteś źle doinformowany i przesadnie skromny :)
już się nie fochaj nooo :);*

To ja wlasnie jestem dobrze poinfomowany bo mam dostep do wszytskich informacji a nie tylko malo miarodajne wnioski z forum :D

Nie fochowalem sie tylko zartowalem przeciez :)

I moze nie robmy juz offtopa o biednym trollu :p
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ok nie robiac offtopa to np takiej kobiecie 25letniej nawet z drugiego krańca Polski raczej łatwiej byłoby być np z takim 26letnim Trollem ze Śląska niż z 18latkiem który mieszka 100metrów dalej :)
ale wyjątki się zdarzają :p
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Młodszych facetów da sie łatwiej wychować tak jak ma się ochote , ale jest jeden warunek - musza mieć małe doświadczenie z dziewczynami .
Jak zakocha sie w Tobie po uszy to jest w stanie zrobić dla Ciebie dosłownie wszystko .
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Myślę, że wiek nie powinien być problemem. Są odpowiedzialni mężczyźni w wieku 20 lat i nieodpowiedzialni w wieku 40.I na odwrót. Na to nie ma reguły. A jeśli czujesz, że będzie Ci z nim dobrze - to nie obawiaj się. Zawsze jest jakieś ryzyko, że może się nie ułożyć. Ale jeśli nie zaryzykujesz to będziesz żałować. Myślę, że warto spróbować. Jeśli masz być szczęśliwa... to nie czekaj. Weź ster w swoje ręce i spróbuj. Powodzenia ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ok nie robiac offtopa to np takiej kobiecie 25letniej nawet z drugiego krańca Polski raczej łatwiej byłoby być np z takim 26letnim Trollem ze Śląska niż z 18latkiem który mieszka 100metrów dalej :)
ale wyjątki się zdarzają :p

Takiej kobiecie latwiej byloby znalezc sobie POZANEGO faceta (nie jakiegos trolla) NA MIEJSCU i w odpowiednim wieku dla siebie.

Po co tak komplikowac zycie :D


Młodszych facetów da sie łatwiej wychować tak jak ma się ochote , ale jest jeden warunek - musza mieć małe doświadczenie z dziewczynami .
Jak zakocha sie w Tobie po uszy to jest w stanie zrobić dla Ciebie dosłownie wszystko

Bzdura. Po pierwsze nie kazda kobieta chce miec niewolnika albo synka ale prawdziwego faceta ;) Po drugie mlodego faceta sie nie wychowa bo na wychowanie on raczej podatny nie jest, pozatym wychowanie na nic sie zda jak pojawi sie inna nowa "mama" dla niego ;)
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
I moze nie robmy juz offtopa o biednym trollu :p
[/quote]
hehe troll w centrum uwagi :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry