Chęć życia bez końca

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
2000 lat temu ludzie uważali, że Ziemia jest centrum wszechświata, 1500 lat temu, że jest płaska, 1000 lat temu, że Jerozolima jest centrum świata, 500 lat temu, że Ziemia jest centrum Uk. Słonecznego, 100 lat temu nie wiedzieli absolutnie nic o genach i o samych sobie, dzisiaj nie wiemy jak przedłużać życie i osiągnąć "nieśmiertelność"....
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
2000 lat temu ludzie uważali, że Ziemia jest centrum wszechświata, 1500 lat temu, że jest płaska, 1000 lat temu, że Jerozolima jest centrum świata, 500 lat temu, że Ziemia jest centrum Uk. Słonecznego, 100 lat temu nie wiedzieli absolutnie nic o genach i o samych sobie, dzisiaj nie wiemy jak przedłużać życie i osiągnąć "nieśmiertelność"....
Ile razy mozna podawac ten argument... a i tak do ludzi nie trafi. Wszyscy Twierdza ze to jak jest jest stanem koncowym, ale i tak wiele sie zmieni, chcialbym zeby to jescze bylo za mojego zycia :)
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Nigdy się nie da, bo nie od człowieka ono zależy :)
Kiedyś uważano, że nie od człowieka zależy to czy przeżyjesz zapalenie płuc.
Dziś się mówi, ze nie od człowieka to zależy czy przeżyjesz AIDS...
Ale człowiek stopniowo poznaje świat...nieśmiertelność człowieka to kwestia czasu.

Jemsen napisał, że Ci, którzy studiują Biblię wiedzą jak osiągnąć nieśmiertelność.
Po pierwsze to Wy - świadkowie Jehowy nie znacie Biblii ani w 10%
Po drugie skąd wiadomo czy tylko Biblia jest drogą do niesmiertelności?

Pozdro :)
 

NIE

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
niewazne
Lepiej żyć krótko i dobrze niż długo i być starym schorowanym zgredem ;]
takie moje zdanie ;]
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Przecie juz doszlismy ze to zycie wieczne to mialoby byc z mlodoscia polaczone... jakis czas temu... ><

To miała być dowcipna riposta pod adresem przedmówcy, rodzaj reductio ad absurdum. Koleś miał na myśli najwyraźniej realia. Panimajesz?

Lepiej żyć krótko i dobrze niż długo i być starym schorowanym zgredem ;]
takie moje zdanie ;]
Najserdeczniejsze życzenia jak najlepszego i jak najkrótszego życia...
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
Kaznodzieya ale to jeszcze zalezy, gdyby to zycie wiecznie i wieczna mlodosc mialy trwac wiecznie tu na ziemi to moze bym wytrzymala troche duzej niz w niebie, bo z tego co wiem tam nie mozna skakac na spadochronie ;)

deora, kolezanko dorga, zawsze porusza mnie gdy czlowiek jest niesympatyczny dla innego człowieka tylko dlatego, że ma on inne zdanie
ale jesli w niebie znajda sie tacy jak ty, to kto wie, moze ono nie bedzie takie złe ;>
 
Do góry