Chęć życia bez końca

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
Ło matko i córko ! - zapomnijcie, że tu był jakiśmój post, bo mialem chyba jakąś "pomroczność jasną" jak go pisałem.
Pomroczność - bo bez sensu s jasność - bo myslałem że z sensem.
Ups...-sorki.
Kajam się i zakładam włosienicę.... :klaniasie:
 

Jarek1966

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 237
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
nie chodzi o strach nacechowany lękiem... ale szcunkiem..... a czy słowa.... "wporzo facet".... swiadczą o szacunku dla Stwórcy wszechświata.....
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
W mojej zatwardziałej katolickiej rodzinie jest postęp jak im pokazałem, ze sam papież w poezji używał świętego imienia Bożego Jehowa.Powiedzieli ze skoro papież Jan Paweł II jej użył to jest to forma właściwa. Pokazałem im tez posty Daniela w tym temacie. Bardzo niepochlebne opinie zebrał, po wypowiedzi ze papież to nie jest jego autorytet. Uważają go za fanatyka. Ja zolnierz Chrystusa.
 

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
W mojej zatwatrdziałej katolickiej rodzinie jest postęp jak im pokazałem, ze sam papież w poezji używał świętego imienia Bożego Jehowa.Powiedzieli ze skoro papież Jan Paweł II jej użył to jest to forma właściwa. Pokazałem im tez posty Daniela w tym temacie. Bardzo niepochlebne opinie zebrał, po wypowiedzi ze papież to nie jest jego autorytet. Uważają go za fanatyka. Ja zolnierz Chrystusa.
Pokaż im też moje posty.
Dla mnie ani papież ani Watchtower to nie autorytety.
Dasz adres - to przyjadę ze swoimi gwoździami i młotkiem
Pal męki musisz jakoś sam załatwić.
A potem - przybijajcie jak chcecie. :D
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
nie chodzi o strach nacechowany lękiem... ale szcunkiem..... a czy słowa.... "wporzo facet".... swiadczą o szacunku dla Stwórcy wszechświata.....

Strach nacechowany lękiem to już fikołek na miarę czarne jest czarne. A co do moich słów, to zgadzam się, że one o tym nie świadczą.
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Takiego fanatyzmu pod tym adresem nie znajdziesz. U mnie w domu polskiej ''Strażnicy'' tez nie znajdziesz, bo po prostu nie mam wiec, czego sie mnie czepiasz. Lubie Twoje posty ale czasem przesadzasz. Szukaj krzyża gdzie indziej na ukrzyżowanie, może na Filipinach. Choć jest to tylko forum to można poznać jakie ma kto intencje. Ja nie jestem żołnierzem z cekaemem i jestem bez gwozdzi. Jestem żołnierzem duchowym - Chrystusa a mój oręż to Biblia i walka duchowa a nie cielesna. Agresji to mogę sie raczej spodziewać ja sam, od fanatyków religijnych. Ja zolnierz Chrystusa.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Strach nacechowany lękiem to już fikołek na miarę czarne jest czarne. A co do moich słów, to zgadzam się, że one o tym nie świadczą.

Jarek pewnie chciał użyć terminu "bojaźń" a nie strach. No i się pokićkało :) A czarne może być jeszcze gorące lub zimne.
 

Jarek1966

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 237
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
i juz wiadomo o co chodzi... trzeba tylko chciec zrozumiec intencje piszacego... a tek naprawede to gra słów.....
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jakbym chciał być złośliwy to bym napisał, że bez różnicy strach, czy bojaźń nacechowana lękiem. Ale ja sympatyczny misiek jestem.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Jakbym chciał być złośliwy to bym napisał, że bez różnicy strach, czy bojaźń nacechowana lękiem. Ale ja sympatyczny misiek jestem.

Ja zdążyłem się nauczyć że jest pozytywna jak i negatywna forma bojaźni. Strach natomiast zazwyczaj ma odcień stricte negatywny. To coś jak z motywacją Quon :) Może być ona pozytywna lub negatywna. Jak bym chciał być złośliwy powiedziałbym, że za mało klasyki greckiej. Ala ja też jestem sympatyczny misiek jestem :)


Powtórżę się, iż czarne może być jeszcze gorrrące lub zimne.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Kazior, założylibyśmy temat nt. dylematów logiczno - leksykalnych, bo za cholerę się z tobą nie zgadzam, a głupio tak off topa trzaskać.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
... racja - przepraszam za offtopa. Ty zakładaj ja będę zaglądał.


P.S. Bojaźń zawsze "podłoże" i nie ma co dyskutować o "katalogu" gdy trzeba rozwinąć "pod katalog", pobudki bojaźni.
 

Jarek1966

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 237
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
to miłe że wszyscy są sympatyczni i otwarci na wyrozumiałość..... szczególnie w czasach w których przyszlo nam żyć ..... gdzie jedna wojna goni drugą wojnę..... sypatyczny misio...
 

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
Takiego fanatyzmu pod tym adresem nie znajdziesz. U mnie w domu polskiej ''Strażnicy'' tez nie znajdziesz bo po prostu nie mam wiec czego sie mnie czepiasz. Lubie Twoje posty ale czasem przesadzasz. Szukaj krzyża gdzie indziej na ukrzyżowanie, może na Filipinach. Choć jest to tylko forum to można poznać jakie ma kto intencje. Ja nie jestem żołnierzem z cekaemem i jestem bez gwozdzi. Jestem żołnierzem duchowym - Chrystusa a mój oręż to Biblia i walka duchowa a nie cielesna. Agresji to mogę sie raczej spodziewać ja sam, od fanatyków religijnych. Ja zolnierz Chrystusa.
Armagedon - mam kiepski dzień, trochę mnie dzisiaj "przymulilo" intelektualnie.
I kulturalnie też. Chyba mi wybaczysz - nie chciałem być chamski.
Fe, głupio wyszło - ale wiem, że mi wybaczysz.
Bo wybaczysz, prawda ? :(
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Do Tewiego !!!
Jasne Tewie ! Nie ma sprawy. No to zgoda. :piwosze: The war is nothing. Peace is everything.
Ja zolnierz Chrystusa. Jesus is my Lord.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
CYTAT(NIE @ 29.10.2007, 18:15)
Lepiej żyć krótko i dobrze niż długo i być starym schorowanym zgredem ;]
takie moje zdanie ;]

Najserdeczniejsze życzenia jak najlepszego i jak najkrótszego życia...
blyskotliwie!
 
Do góry