Chęć życia bez końca

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Ciągła nauka, zaspokoajanie ciekawości, realizowanie potrzeb, które jak wiemy niegdy nie wygasają.....
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
A jak bym żucił hasło: że tak negatywny problem "raka" będzie przełomem w nauce ? Zmioerzam do tego, iż komórki raka dzielą się w niskończoność, czego nie można powiedzieć o starzejacych się komórkach zdrowych. Komuś mówi coś to zagadnienie ?
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
e, jakos mnie to nie przekonuje, gdzies w skoncu skonczyłyby się możliwosci poznania tego co mnie naprawde interesuje, wiec w pewnym momencie musialabym zaczac zajmowac sie czyms co mnie to talnie nie interesuje, tylko poto zeby wypełnic sobie nieskonczenie wiele czasu, wszystko kiedys sie nudzi, pewnie nawet zycie wieczne
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
e, jakos mnie to nie przekonuje, gdzies w skoncu skonczyłyby się możliwosci poznania tego co mnie naprawde interesuje, wiec w pewnym momencie musialabym zaczac zajmowac sie czyms co mnie to talnie nie interesuje, tylko poto zeby wypełnic sobie nieskonczenie wiele czasu, wszystko kiedys sie nudzi, pewnie nawet zycie wieczne

"łudzie mowią ze łinteligyntni sie nie nodzom ;)
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
e, jakos mnie to nie przekonuje, gdzies w skoncu skonczyłyby się możliwosci poznania tego co mnie naprawde interesuje, wiec w pewnym momencie musialabym zaczac zajmowac sie czyms co mnie to talnie nie interesuje, tylko poto zeby wypełnic sobie nieskonczenie wiele czasu, wszystko kiedys sie nudzi, pewnie nawet zycie wieczne

Mi by się to raczej nie znudziło, a jeżeli by nawet- skończyłbym ze swoją nieśmiertelnością. Wkońcu posiadając technologie do przedłużania życia posiadałbym również do jego skrócenia i odwrócenia ew. danego procesu (kulka w głowę:p)
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
Rozczaruję cię... Biblia nic o nich nie mówi. :)

zycie wiecznie bez samochdów? :p ee nie pisze sie na to ;)

co do kulki w glowe, hmm, chyba wolabym zyc 70 lat ale zeby mi sie procesy starzenia zatrzymaly, niz wiecznie zyc i byc... coraz starszym? czy do zycia wieczniego zaliczamy tez powstrzymanieproseców starzenia?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No ja mysle, co to za zycie jak w :cenzura:e jedna rurka, cale czas w jednym miejscu bo ze starosci ruszac sie nie da a skora jak stary worek po kartoflach mialaby wygladac :p
 
Do góry