Chcesz zostać moderatorem? WEJDŹ TU!

Status
Zamknięty.

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Garfield, Garfield, Garfield!!! Garfield Cie wspomoze - on nigdy nie zostawia BIEDNYCH zwierzatek !! Odiego polubił to i Tobie pomoze :] Garfield, Garfield, Garfield!!!
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Garfield hmm mam pare pytan:
1. ile on ma lat?
2. czy nie wspolpracowal z SB?
3. czy ma jakas partie polityczna?
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Garfield odmawia odpowiedzi na te pytania!!

Jesli zwykli ludzie mają jakąś sprawe do niego to TRZEBA Sie umawiać!!

Obraziłeś wielkiego GARFIELDA ale zostało CI to wybaczone .... TA wspaniałomyślnosć :))



PS: temat PREZYDENTA zamkniety :) Garfield i tak nim zostanie :p :rotfl:

Czyli mamy 3 ochotników do moda?? HeX, nns i wielkiego WaZuuu - wielki brat pewno to przemyśli ;))
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
milusia32 napisał:
Obraziłeś wielkiego GARFIELDA ale zostało CI to wybaczone .... TA wspaniałomyślnosć )
Nawet krasc pomysly trzeba umiec a te twoje nedzne wymioty sa zalosne hehe :znudzony:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
wAzU, nie mów ze tak CIe to zdenerwowało :>

teraz juz koniec DYSKUSJI na ten temat :[ Jak chcesz byc modem to BARDZO prosze - ja jestem PRZECIW :p

Pozdrawiam
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Wazu, wiem, że to nie miejsce odpowiednie, ale czy nie uważasz, że Lepper powinien iść najpierw do szkoły? Już był niedouk prezydentem i co z tego wyszło???

[ Dodano: 25 Lipiec 05, 20:44 ]
Milusia, ja też jestem przeciw, bo byłoby to niepoprawne politycznie :rotfl:
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
No milusia nalega żebym był modem to też zgłosze sie.....tak dla was i dla milusi bo ona prosiła hehe.....no i mi też fajnie będzie móc tu moderować....ale najpierw trzeba zobaczyć co na to angel
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
jako oddany temu forum user chce złożyć moją kandydature na stanowisko moda...zauważyłem że zaczyna sie wkradać nuda na forum dlatego chce wziąć sprawy w swoje ręce.....nie chcee być ogólnym modem.......wystarczy dział o sporcie...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
zeby pisac w dziale sport nie trzeba byc modem , :p a skoro wydaje ci sie ze sie nudno zrobilo to napisz cos ciekawego , moze poprawisz te monotonnie
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
nika nie chodzi mi o pisanie tylko o nadzorowanie tego działu...............i wnosze prośbe do przeszanownego grona jakże luubianych i kochanych przez wszystkich przecudownych i najmilszych moderatorów o pozwolenie na utworzenie tematu z przyśpiewkami stadionowymi.......wasz oddany zawsze gotowy do pomocy DJ_KaSeTa
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Jezeli w tych przyspiewkach jest przeklinanie to o taka prosbe napisz do administratora bo jak by nie bylo zakaz wolgaryzmow jest na forum zabroniony, jezeli angel powie tak to i mody sie do tego podporzadkuja
 

eurotel

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
ciekawie nazwana nazwa tematu, ale tak powaznie, to co mam zrobic, zeby moc moderować ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry