Chcesz zostać moderatorem? WEJDŹ TU!

Status
Zamknięty.

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Jak zostać Moderatorem forum?
Moderatorów naszego forum można podzielić na dwie grupy.
1) Pierwsza z nich, to Ci którzy należą do grupy "ModTeam" i mogą moderować CAŁE forum.
2) Druga grupa to Moderatorzy którzy zarządzają tylko niektórymi kategoriami na forum.

Aby uzyskać rangę moderatora i mieć możliwość kontrolowania forum musisz spełniać następujące warunki.
- Musisz wykazać się znajomością naszego regulaminu
- Posiadać umiejętność moderowania forum - lub nauczyć się jej w krótkim czasie po otrzymaniu statusa moderatora
- Musisz wykazywać się cierpliwością, tłumaczyć wszystkim szczegółowo każdy problem i nie tracić kontroli
- Nie banować użytkowników tylko starać się wytłumaczyć im gdzie zrobili błąd
- Bardzo mile widziana w statusie Moderatora to liczba postów - wymagamy około 200-300 postów aby w ogóle rozważać Twoje zgłoszenie
- Twoja historia na forum musi być "czysta" - to znaczy że lepiej dla Ciebie jak nie podpadłeś
- Warunkiem bycia moderatorem jest opiekowanie się danym działem - tzn. pisać ciekawe posty i odpowiadać na pytania

Jeśli myślisz że spełniasz powyższe warunki napisz maila do administratora forum: admin@forumowisko.pl - w treści uwzględnij swój login, ilość postów, date dołączenia do forum, kategorie którymi mógłbyś się zająć oraz przedstaw kilka argumentów - dlaczego jesteś odpowiednią osobą.

Administrator zdecyduje czy zostaniesz Moderatorem całości forum czy tylko danej kategorii.
 
K

kiwi

Guest
angel napisał:
Posiadać umiejętność moderowania forum - lub nauczyć się jej w krótkim czasie po otrzymaniu statusa moderatora
to umiem już :p
niestety mam za mało postów (to mój pierwszy :p ) więc moja osoba nie wchodzi w gre a szkoda :p
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Zapraszamy więc do aktywnego pisania na forum - bo skąd mamy wiedzieć że jesteś "odpowiednią" osobą? Ewentualnie mogę zmniejszyć limit :p Ale musisz wykazać się zakładaniem bardzo Ciekawych tematów :D Które wywołają liczne dyskuje.
 
A

Anonymous

Guest
angel napisał:
Zapraszamy więc do aktywnego pisania na forum - bo skąd mamy wiedzieć że jesteś "odpowiednią" osobą? Ewentualnie mogę zmniejszyć limit :p Ale musisz wykazać się zakładaniem bardzo Ciekawych tematów :D Które wywołają liczne dyskuje.
 
M

Milencja_cmok

Guest
Witam!!! Apropo gotowców... To gdzie one są:( hmmm... Mam kilka na kompie... ale jak mam je załadować z obrazkami...;/ Chcę pomóc....! :) Pa
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
to temat na takie pytanie!!! - a zdjęcia wstawia się jak pliki - w załączniku do posta (najpierw klikasz na odpowiedź)
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
angel napisał:
- Bardzo mile widziana w statusie Moderatora to liczba postów - wymagamy około 200-300 postów aby w ogóle rozważać Twoje zgłoszenie
Hahaha dobra angel 200-300 postów (kto tyle ma)... Popatrz na siebie... :rotfl:
No dobra, ale załóżmy że chciałbym być moderatorem:można jaśniej?
Chodzi o to angel żebyś przysłał mi parę wskazówek (i czy się w ogule nadaję :p )
:wstyd: :zawstydzony:
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
angel napisał:
Posiadać umiejętność moderowania forum - lub nauczyć się jej w krótkim czasie po otrzymaniu statusa moderatora
ja tez umiem bo nawet pare razy zakladalem wlasne forum ale nie wypadalo najlepiej bo to darmowe serwery glupialy, nikt nie odwiedzal forum itd...
niestety tez mam zamalo postowa :dontgetit:
 
K

kiwi

Guest
michx napisał:
angel napisał:
- Bardzo mile widziana w statusie Moderatora to liczba postów - wymagamy około 200-300 postów aby w ogóle rozważać Twoje zgłoszenie
Hahaha dobra angel 200-300 postów (kto tyle ma)... Popatrz na siebie... :rotfl:
no właąśnie Angel nie można zmniejszyć jakoś tej ilości postów? :> :p
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
no w granicach to 100... ale musicie zakłądać ciekawe tematy i pisać na maila do jakiego działu możecie być moderatorami,...
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
angel napisał:
no w granicach to 100... ale musicie zakłądać ciekawe tematy i pisać na maila do jakiego działu możecie być moderatorami,...

a ja już jestem moderem ...(Jak widac w opisie ) a tu czuje sie jak gosc .Jak mnie cos poruszy to napisze a tak to wole informatyke....Pozdrowienia dla Moderów (milisi) no i admina ....heheh 86 postów :p ale forum fajne tylko że ludzie mało rozgadani.Tzn. pisza ale nie chca podjac dialogu.Pisza swoje a ze zdanime innych sie nie licza tzn. nie chca podtrzymywac swoich racji.a szkoda fajnej by sie gadało.No i jest strasznie duzo tematów a tak mało odp.i prawdziwych rozmów.Czuje sie tu troche jak na 3 pasmowej autostradzie.jeszcze nie zdarze zmienic pasa a już droge zajerzdzaja :p Sorry za ten nazwijmy to po imieniu spam .hehehe MILUSIA masz moją zgode na usuniecie :p
POZDRAWIAM :D
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
mogłabym zostać tym moderatorem:) zapraszam na mój osobisty blog www.emma-szmatson.prv.pl komentujcie! nara ;)
 
M

Milencja_cmok

Guest
No dobra postaram się wysłać chociaż 2 prace z informatyki ale to już jutro, bo dzisiaj jeszcze zakówka...blech... papa dobranocka:*:)
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
Milencja_cmok napisał:
No dobra postaram się wysłać chociaż 2 prace z informatyki

Fajnie :D Czekam z niecierpliwoscią...
Pytanie do MODERATORÓW I ADMINÓW!!!
Maciu to taką funkcje jak przydzielenie ostrzezen uzytkowniką ???...Bede zobowiazany jesli ktoś uwaza ze przeginam to przydzielic.Ale prosze z uzasadniem :)
 

eliasz

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Będzin
Zgłaszam swoją kandydaturę, jak osiągnę odpowiedni status, proszę ją wziąć pod uwagę. Naprawdę świetnie się tu czuję: jest bardzo ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry